Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iz Marseilla me trenutno najvise zanima Imbula, evo nesto ga bas zamisljam u roli Gerrarda, ali nema nista od toga.
    A sto se tice Benza, ja sam ga na leto bas dosta prizeljkivao, jer je tip igraca koji nama lezi, ume da bude pravi teamworker, i da se podredi timu, a u Realu to bas dosta radi. Ne razumem velika omalovazavanja na njegov racun, od strane mnogih ljudi koje znam.

    Payet je svakako odlican igrac, ali nije to sto nam treba, a i nece ga dati u januaru Bielsa.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Sako ni na klupi.

      Da me neko ne shvati pogresno, ne znam da li ce od ovog sukoba biti nesto vise ali rado bih ga video u Junajtedu.
      sigpic

      Comment


      • #LFC team: Mignolet, Moreno, Lovren, Skrtel, Manquillo, Gerrard, Henderson, Lallana, Sterling, Coutinho, Lambert
        Balo klupa, Markec takodje, a Glen se takodje vraca. Danny ipak propusta WBA, sto je verovatno pametno. Ocekujem danas da Lallana i Rickie odlicno saradjuju, valjda cemo videti nesto od te veze.

        Erice, Sakho je povredjen.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Originally posted by Freshman91 View Post
          Erice, Sakho je povredjen.
          My bad.

          Povezao sam ono njegovo izletanje sa Enfilda sa ovim.
          sigpic

          Comment


          • Pa i nisi mnogo pogresio, jer jeste povezano. Kako kaze BR, palo je izvinjenje i njemu i navijacima, tako da je to reseno. Povreda je pala na treningu pred mec sa Evertonom, naizgled nista ozbiljno, pa je izostavljen (pa je ovaj malo teze to podneo), ali se na skeneru pokazalo, da ce jos dve nedelje biti u out, povreda misica.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • drago mi je sto pocinje Riki. ako nekim cudom povedemo sa 2-0, 3-0 izvesti sterlinga da odmori. treba mu

              Comment


              • U najgorem trenutku igramo protiv West Broma.Oni su uhvatili konacno formu,imaju 3 pobede za redom (jedna u kupu).Dobili su u gostima Pevce,potpuno zasluzeno,i onda rasturili Hull 4-0.Ipak,mislim da je konacno vreme da uzmemo neku pobedu.Svidja mi se trojka iza Lamberta. Lallana-Koutinjo-Sterling,i mislim da ce Lambert da profitira (mozda i Sterling) od neke lepe lopte Koutinja,ili nekog ubacaja od strane Lallane.

                p.s. Da se Berahino stavi u dzep,kako znaju i umeju
                Last edited by z0La; 04-10-14, 14:41.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Daleko, daleko fluidniji tim. Očekujem konkretnije preslikavanje prethodne sezone sa ovakvim sastavom.

                  Comment




                  • Posle meca sa WBA.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Koliko bi lepse izgledao pogled na tabelu da smo dobili Everton prosle nedelje,ja idalje ne mogu da prezalim ono igranje rukom posle suta Sterlinga.Opet da danas nismo pobedili vec bi bili u ozbiljnom zaostatku ovako ako Chelsea kiksne sutra na 6boda smo.Lallana prvenac fantasticno je igrao presing na kraju meca i onemogucio WBA da stvori bilo kakvu sansu tako da na kraju nismo imali problema da sacuvamo rezultat.Igrac meca po meni Henderson.Koliko sam srecan sto smo pobedili,sutra cu moci sa uzivanjem da pratim ostale meceve
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment




                      • Primetio sam kako je Coutinha ohrabrivao kada je ovaj izlazio, kako deluje na ceo tim svojim work rate-om, kada nema presinga, on prvi krene i istrci do protivnickog golmana, a ostali za njim, ima tu neku energiju, zbog koje mu je Rodgers i poverio posao zamenika kapitena, sasvim sam siguran da je on pravi covek za to.
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Bolja igra danas, al iskreno Lambert ne sme da pocinje pa makar Balotelli pravio sranja, treba Markovic onda u prvoj.. Previse je spor, trom..

                          Comment


                          • Originally posted by Pobeda.. View Post
                            Bolja igra danas, al iskreno Lambert ne sme da pocinje pa makar Balotelli pravio sranja, treba Markovic onda u prvoj.. Previse je spor, trom..
                            Ako cemo realno protiv Evertona smo igrali bolje stvorili milion sansi,odbrana je funkcionisala bez jedne greske.Danas je dobro samo sto smo pobedili ali igra nije ni blizu onome cemu tezi ovaj tim.Treba ocekivati jos bolje partije kada se vrati Staridz.Odbrana idalje nesigurna i Lovren i Skrtel su imali kikseve danas,pohvala samo za Glena koji se napokon probudio.Nadam se da ce posle pauze i Can biti spreman,ne znam kakvo je stanje s Allenom ali i on nam je prekopotreban da unese zivost s klupe.Sve u svemu ima razloga za optimizam docice sve na svoje.
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment




                            • Moram ovde da postavim, cisto da bude u temi, da se ne zagubi. Koliko mi je drago sto ga zabi.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Konačno i on da neku svoju dobru partiju kruniše golom. Mogao bi on da se razvije u dobrog nekog veznjaka, ne sviđa mi se što ga Rodžers gura na krilo. Lalana u veznom redu sa dvojicom bi moglo fino da funkcioniše. Mnogo lucidan i kreativan igrač, telom izbacuje protivnike, vidi se ta prefinjenost od prvog momenta. U ovom Liverpulovom sivilu u poslednje vreme kod njega se najviše videla neka volja i trud. Baš se trudi iz meča u meč, i evo danas je to nagrađeno golom.

                                Comment

                                Working...
                                X