Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by PiXarr View Post
    Jel hoce neko da mi objasni zasto Suso ne dobija sansu a Markovic igra svaki mec i svaki mec izgubi 10lopti i nista ne uradi???
    Zato sto je Markovic placen toliko koliko je placen i mora da se dokaže.

    Comment


    • Meni je samo neshvatljivo da Sterling igra 120 minuta u onom smesnom kupu, pa onda 90 minuta protiv Evertona, pa sad ceo mec, momak se trosi neverovatno, troduplo vise minuta ima nego prosle sezone u ovo vreme, mozda cak i vise. Ja ne znam sta Brendan ocekuje od momka, pocinje da me nervira opasno.

      Nema trcanja, nema pas igre, nema presinga, izmoreni Sterling, uplaseni Lazar, i ludi Balotelli, a onda i vezni red koji nema nikakvu "koheziju" na terenu, te stoga istice sve one mane koje ima, kao i manjak izuzetne klase. Dakle nema ni golova. Jedino sto se ne menja, to je odbrana. Zapravo, i to se menja, cini mi se da je jos gora.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by bakalopp View Post
        Zato sto je Markovic placen toliko koliko je placen i mora da se dokaže.
        Da se dokaze?Ako on nije dobio minuta da se dokaze ne znam ko jeste.Da je placen 200miliona ako je los ne moze da igra a on je najgori na terenu kao da je juce poceo da igra fudbal ne moze jedno dodavanje uspesno da napravi a kad krene nekog da predribla zakuca se u igraca A Lallana nam sedi na klupi najbolji igrac.
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Lazar ocigledno na teninzima kida samo sto je na utakmici zasran, nek mu Balo sredi neke kurve i nek se opusti malo decko.

          Comment


          • Ljudi Rodzers je egomanijak pa pre bi se ubio da mu igra Suso koji je strasan potencijal jel mu se zamerio pre dve sezone. Al zato sada njegovi puleni Alen, Lovren i sada Marković moraju da igraju da on dokaze kako ce od njih napraviti igrace. Čovek drzi portret sebe u svojoj gajbi, evo link http://www.sbnation.com/2012/9/9/330...s-in-his-house

            Comment


            • Jedini krivac za ovo sve je Rodzers. Doveo je igrace koje je zelio potrosio ogroman novac a opet nista nije napravio. I ranije sam govorio da nas ovo Rodzersovo trosenje moze skupo kostati a kako je krenulo tako ce i biti. Iskreno ne znam koliko je tacno potrosio ali mislim da je preko 200 m i opet ima petlju da trazi pare za nova pojacanja pa dokle rodjace ko da ti daje toliki novac kad ne znas da ubodes pojacanje.

              Comment


              • Sve je katastrofalno,ali ponovo ponavljam VERUJEM U BR-A!
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Originally posted by SOMI View Post
                  Jedini krivac za ovo sve je Rodzers. Doveo je igrace koje je zelio potrosio ogroman novac a opet nista nije napravio. I ranije sam govorio da nas ovo Rodzersovo trosenje moze skupo kostati a kako je krenulo tako ce i biti. Iskreno ne znam koliko je tacno potrosio ali mislim da je preko 200 m i opet ima petlju da trazi pare za nova pojacanja pa dokle rodjace ko da ti daje toliki novac kad ne znas da ubodes pojacanje.
                  Opet krece stara prica,ne moze on da zna kako ce igraci da se prilagode i kako ce da igraju.Sve je to relativno Celzi je kupio Toresa kao najboljeg napadaca na svetu a sta se desilo?Da je znao kako ce Tadic da igra sigurno bi ga doveo pre Markovica.Da mi se ne svidjaju neki Brendanovi potezi ne svidjaju mi se,ali da mi se svidja proslosezonsko drugo mesto svidja mi se,iz mrtvih nas je digao Rodgers!!!
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • igramo kao donji srem sunce ti jebem

                    Comment


                    • Originally posted by nikola_bg View Post
                      igramo kao donji srem sunce ti jebem
                      Nemoj da vredjas Donji Srem oni bi bar ostavili srce na terenu,ovi nasi kao da su pobedili 10:0 prethodnih 100meceva,ne znam da li je neko video na kraju meca podatak da je Bazel pretrcao 5km vise od nas...:o
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by PiXarr View Post
                        Opet krece stara prica,ne moze on da zna kako ce igraci da se prilagode i kako ce da igraju.Sve je to relativno Celzi je kupio Toresa kao najboljeg napadaca na svetu a sta se desilo?Da je znao kako ce Tadic da igra sigurno bi ga doveo pre Markovica.Da mi se ne svidjaju neki Brendanovi potezi ne svidjaju mi se,ali da mi se svidja proslosezonsko drugo mesto svidja mi se,iz mrtvih nas je digao Rodgers!!!

                        Jednostavno mora da zna. Jedno je kad pogrijesis sa jednim ili dva igraca a drugo je kad pogrijesis sa 5 od 6 koliko si ih doveo. Igraci tipa Aspas Borinija Asaidia Alen Alberta i kompanije su ti primjer za to. Covjek je doveo kompletnu zadnju liniju Lovren Sako Moreno Ilori (ili kako vec) Ture i doveo golmana Minjolea a mi idalje primamo golove kao na traci nije bitno ko je protivnik. Glavni igraci su mu oni koji su tu vec bili u klubu i koje on nije doveo a to su Skrtel, Dzerard Henderson i mali Sterling koji mora da igra svaki mec jer on nije pogodio sa svojim pojacanjima. Svaka mu cast ubo je Staridza i Kutinja.

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          iz mrtvih nas je digao Rodgers!!!
                          Nije Rodzers nego Suarez.

                          Falkao je isao za parama, Di Maria je isao za parama, sto se nije ispljunulo to za njih? Igra se liga sampiona u odnosu na Junajted, bili ste i tu u prednosti.

                          Comment


                          • [VINE]OmnlTE0rZPJ[/VINE]

                            Oduvek mi je ovaj mali bio zanimljiv igrac, steta sto nije uspeo da napreduje na nivo PL.
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by PiXarr View Post
                              Opet krece stara prica,ne moze on da zna kako ce igraci da se prilagode i kako ce da igraju.Sve je to relativno Celzi je kupio Toresa kao najboljeg napadaca na svetu a sta se desilo?Da je znao kako ce Tadic da igra sigurno bi ga doveo pre Markovica.Da mi se ne svidjaju neki Brendanovi potezi ne svidjaju mi se,ali da mi se svidja proslosezonsko drugo mesto svidja mi se,iz mrtvih nas je digao Rodgers!!!
                              Kakav je ovo argument? Trener nismo ni ti i ja vec Rodzers, a to je njegov posao! Ne mozes da kazes pa jbg doveo bi on Tadica da je znao da ce tako igrati! Njegov posao je da skautira igrace i da pravi dobre poteze a ne da troši po 30 miliona na razne Lovrene i Markovice! To su njegove odluke a ne posledica neke slučajne greške! On odgovara za igrace koje je doveo i doveo ih jer je smatrao da su oni kvalitetni i da ce da doprinesu timu. Ocigledno je da pravi ogromne greske od Minjolea, Aspasa, Alberta, Sahoa, Alena, Borinija...

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Opet krece stara prica,ne moze on da zna kako ce igraci da se prilagode i kako ce da igraju.Sve je to relativno Celzi je kupio Toresa kao najboljeg napadaca na svetu a sta se desilo?Da je znao kako ce Tadic da igra sigurno bi ga doveo pre Markovica.Da mi se ne svidjaju neki Brendanovi potezi ne svidjaju mi se,ali da mi se svidja proslosezonsko drugo mesto svidja mi se,iz mrtvih nas je digao Rodgers!!!
                                Pa on je trener, nisam ja. Kako Roma uspe da pogodi igrace pa da razbije CSKA i igra nereseno sa Citijem, kako Arsenal uspe da pogodi Sancheza i Welbecka, a Rodgers ne ume, kako Sautemton uspe da pogodi SVAKO pojacanje...U stvari to nije pogadjanje, to je znanje..

                                Comment

                                Working...
                                X