Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by z0La View Post
    Gledao sam par puta Malagu ove sezone,i Alberto nije los uopste.Ima jedan gol i asistenciju,i ustalio se u prvih 11.Mislim da ce imati dobru sezonu u Spaniji...
    Evo sad Barsa-Malaga 0:0,Barselona nije imala 1sut u okvir gola,Malaga imala nekoliko dobrih sansi u jednoj od tih Luis Alberto sutira,golman jedva brani tacnije odbija loptu do stative.Stvarno ce Brendan sledece sezone imati slatke muke i Origi standardno dobar u Lilu,Ibe isto dobro poceo u Derbiju.Buducnost je svetla za Liverpool mislim da nijedan tim nema ovoliko potencijala.Sledeca sezona je nasa,i ove se nadam tituli ali bio bih prezadovoljan s top4.Lallana polako ulazi u formu sinoc je imao puno dobrih poteza,nadam se da ce Suso dobiti vise minuta da se dokaze.Mali Rositer je ok,ali me vise odusevio Williams daleko je sigurniji s loptom i nije pravio greske a pomagao je zadnjoj liniji maksimalno.Markovic me iz meca u mec razocara on je potpuno ne kreativan,bezidejan ne zna sta ce s loptom,a bez lopte se ne krece tako da mu brzina ne pomaze mnogo,dribling nema a ni sut tako da se plasim za njega izgleda stegnuto i uplaseno bolje da ide na pozajmicu.Njegovo samopouzdanje ne postoji sad ce samo jos vise da pada na tom planu nadam se da gresim sto se njega tice.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • Liverpool plan Higuain bid

      Comment



      • Pogledajte kako se osisao Mario.

        Comment


        • Bas sumnjam da ce jeftino pustiti Higuaina, a i ovo je mnogo skupo za LFC. On bi se savrseno uklopio, a moram priznati da sam pomalo i zaboravio na Argentinca, a s obzirom da situacija u Napoliju nije bas sjajna, i da se prica o svadji Rafe sa par fudbalera tamo, mozda bi covek i zeleo da dodje. Mada, daleko je to od neke ozbiljne price za sada...
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Tiago Ilori zabio za Bordeaux.


            Zna li se je li Dani spreman za derbi? Ja danas negde procitao da nece igrati...

            Comment


            • Rekao je BR da je u full treningu, a da li ce poceti tekmu, i da li ce uopste biti u protokolu za derbi, mislim da to ni oni ne znaju.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Freshman91 View Post
                Rekao je BR da je u full treningu, a da li ce poceti tekmu, i da li ce uopste biti u protokolu za derbi, mislim da to ni oni ne znaju.
                Naravno da ce biti,bez njega ne vidim kako mozemo da dobijemo Everton.A i radi se o laksoj povredi,a s obzirom da je on sklon povredama nista se ne uzima zdravo za gotovo zato je i odsustvovao 2nedelje.Ja bih vise voleo da vidim Harta na Anfieldu nego Higuaina ali to su samo pusti snovi,kako kazu samo je pitanje vremena kad ce Sterling otici u Real ako ne sledece leto onda za 2godine sigurno.Mignolet je trenutno najveca rupa u timu,ko je gledao mec kupa video je da covek ne zna kad da istrci za loptu a kad da ostane na liniji i to mi izgleda kao ne izleciva bolest.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Јел ће бити спреман Стариџ за Евертон?
                  Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                  Comment


                  • Originally posted by Nightbird View Post
                    Јел ће бити спреман Стариџ за Евертон?
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Nightbird View Post
                      Јел ће бити спреман Стариџ за Евертон?
                      On je spreman fit je,samo je pitanje da li ce ga Brendan ubaciti,znamo svi koliko je sklon povredama Daniel.Mingolet -Manquillo,Lovren,Skrtel,Moreno-Henderson,Gerrard,Lallana-Sterling,Sturridge,Balloteli
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Контам и ако буде спреман неће почети као стартер. Можда га буде убацио БР у другом полувремену.
                        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                        Comment




                        • Ипак Стариџа нема ни на клупи. Мучење у најави.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Zasto Sakho nije u izmenama, jel povreda ili ?

                            Comment


                            • Originally posted by Nightbird View Post


                              Ипак Стариџа нема ни на клупи. Мучење у најави.
                              Jedino sto je dobro je losa forma Evertona oni su i gori od nas...
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Cenim da im je ovo najbolji sastav i formacija, osim Staridž>Baloteli i Kutinjo>Marković.

                                Comment

                                Working...
                                X