Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by CicoIZeko View Post
    Nadam se da će Marković dobiti šansu. Volim da gledam naše igrače kada igraju za velike klubove.
    Za Markovića je idealna pozicija u centru navale, nikako po krilu. U tandemu sa Balotelijem/Staridžom bi činio čuda.
    Markovic je raspad sistema,najgore pojacanje ovog leta.Decko samo zna da trci a i to radi u pogresnom smeru,sve ostalo mu je na nivou JSL.Ako od njega Brendan napravi igraca onda je stvarno legenda.Mozda sam malo ispao prestrog,ali pratim ga vec duze vreme i ne vidim nikakav napredak u reprezentaciji je jedan od losijih igraca.
    IMG-20190614-192941
    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

    Comment


    • BBC sad kaze kapacitet ce biti 59k, sto je vec prihvatljivije i realnije.
      Oni su lepse to srocili, Main stand ce biti povecan za 8,300 mesta, a Anfield Road Stand za 4,800. I plan kosta 100m funti, a ceo regeneration program oko Anfielda ukljucujuci i sam Anfield je vredan 260m funti.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by PiXarr View Post
        Markovic je raspad sistema,najgore pojacanje ovog leta.Decko samo zna da trci a i to radi u pogresnom smeru,sve ostalo mu je na nivou JSL.Ako od njega Brendan napravi igraca onda je stvarno legenda.Mozda sam malo ispao prestrog,ali pratim ga vec duze vreme i ne vidim nikakav napredak u reprezentaciji je jedan od losijih igraca.
        Na osnovu cega si izvukao ove zakljucke, s obzirom na to da Markovic skoro pa da nije ozbiljno ni igrao ove sezone!? Prvo zbog povrede, pa onda i zbog suspenzije koju je vukao od proslosezonskog meca izmedju Benfice i Juvea. Tek kada poveze nekoliko uzastopnih meceva sa jakom minutazom i kada bude zaista imao priliku da pokaze koliko (ne) zna, onda ce se moci i zakljucivati da li je on najbolje/najgore pojacanje.

        Comment


        • Originally posted by CicoIZeko View Post
          Interesantna istorija Anfilda.





          Inače novi stadion Totenhema će imati kapacitet 56.000 mesta i koštaće 450 miliona funti.
          Znaci i Spursima i LFCu ako ne upadnu Top4 ove sezone ide veliko pomracenje narednih 10 godina u slucaju Spudsa i 5 godina u slucaju LFC-a
          sigpic
          "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
          AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

          Comment


          • Originally posted by maliajnstajn View Post
            Znaci i Spursima i LFCu ako ne upadnu Top4 ove sezone ide veliko pomracenje narednih 10 godina u slucaju Spudsa i 5 godina u slucaju LFC-a
            Spursima mozda (mada pitaj Boga kad ce oni to poceti), ali nama zaista ne mora ici to pomracenje, 100m nije nesto zbog cega bi se brinuli, ne gradimo mi Emirates od 500m, niti smo vezani bednim ugovorima sa Nike-om kao vi nekad.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • U napadu Sterling, Markec, Lalana i Lambert, e to me živo zanima, Suso na klupi (i Baloteli), u vezi (nazad) Lukas i Rositer......
              ¡Si Señor!

              Comment


              • Lallana ovde u vezi, to mi se svidja, uvek sam ga video tu, a ne na krilu.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Zasto je zakljucana tema za kupove(live).Mali Rositer ce biti opasan samo da ga Brendan doradi.Gledao sam ga na Lfc tv pre nekoliko godina u Xabi Alonso chalenge-u opasan je mali.
                  Last edited by Brian McShtull; 23-09-14, 19:59.
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • dobili smo mocni midlzbro na penale 14-13

                    Comment


                    • Originally posted by nikola_bg View Post
                      dobili smo mocni midlzbro na penale 14-13
                      Da dobri su u Championshipu nisu uopste slabi i pritom imaju 3pobede za redom,a mi smo u losoj seriji i sa drugim timom.
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Marković očajan.

                        Comment


                        • "Liverpool to target Joe Hart?" Kako pisu mediji po Britaniji "Real Madrid interested in Raheem Sterling?"
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Sa Svonsijem na Enfildu u sledecem kolu kupa.
                            Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • Totalno zaboravljeni Luis Alberto igra veceras protiv Barse i uopste nije los i na njega treba racunati u buducnosti.Jel ima neko info o Sturridge-u jel igra u derbiju?
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by PiXarr View Post
                                Totalno zaboravljeni Luis Alberto igra veceras protiv Barse i uopste nije los i na njega treba racunati u buducnosti.Jel ima neko info o Sturridge-u jel igra u derbiju?
                                Gledao sam par puta Malagu ove sezone,i Alberto nije los uopste.Ima jedan gol i asistenciju,i ustalio se u prvih 11.Mislim da ce imati dobru sezonu u Spaniji...
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X