Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Liverpool FC room

    Sramota od igre,Ovi nasi pola nisu presli.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Liverpool FC room

      Odosmo dalje... to je najbitnije igra nula #%d*

      Comment


      • Odg: Liverpool FC room

        Samo da kazem.
        Hvala Kacare!!!!!!!!! &8@^J &8@^J &8@^J
        Divan autogol si dao!
        I onda Kajt za ne zasluzenu pobedu.

        Sta mislite koji naslov da stavim kada budem piseo izvestaj?
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: Liverpool FC room

          Srecni Liverpul u LE .. $8#a
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Odg: Liverpool FC room

            [quote author=bice link=topic=2667.msg159992#msg159992 date=1282850763]
            Srecni Liverpul u LE .. $8#a
            [/quote]
            Ili to ili Kacareva nozica za Liverpulovu srecicu h5g6k8
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Odg: Liverpool FC room

              ili Chemer i jad #%d* &+I}\ &+I}\

              Comment


              • Odg: Liverpool FC room

                Izaberi sam oba su dobra $#^%RT
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Odg: Liverpool FC room

                  a to.. bukvalno je "srecica" ako se oni budu radovali posle ovoga svaka njima chast +-*^%*

                  Comment


                  • Odg: Liverpool FC room

                    [quote author=g_denvernuggets link=topic=2667.msg160003#msg160003 date=1282852040]
                    a to.. bukvalno je "srecica" ako se oni budu radovali posle ovoga svaka njima chast +-*^%*
                    [/quote]
                    Ko?
                    Kad je zreb?
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odg: Liverpool FC -YNWA

                      Zreb je sutra u 13:00h $8#a
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: Liverpool FC -YNWA

                        Uz mnogo srece do grupne faze!

                        Tuga,strepnja,nada,pa sreca.Tako bi se ukratko opisao mec u Turskoj. Trabzonspor je diktirao tempo od samog starta utakmice,i vrlo rano su poveli. Dirk Kujt je izgubio loptu,sto iskoristio Kolman i sutirao,loptu je odbio Reina,a to je iskoristio Gutierez i izjednacio ukupan rezultat na 1:1. Do poluvremena domaci su bili dominantni i redjali su prilike,ali su ih i promasivali.Drugi deo igre doneo je mnogo ravnopravniji Liverpul. Sanse je imao Ngog,koji je prvo promasio zicer glavom,nakon centarsuta Dzo Kola,a zatim nakon sjajnog prodora sutirao tik pored gola Trabzonspora.Potom su domaci imali par dobrih akcija,a onda sok!Glen Dzonson odlicno prodire po levoj strani,ulazi u kazneni prostor i salje ostru loptu u peterac domacina,tu se lose snasao Remzi Kacar i postigao autogol,u 82. minutu! Tada je bilo 1:1,a ukupno 1:2 za Crvene. Cim su izveli loptu sa centra domaci su imali stopostotnu sansu,da produze dramu na stadionu Husein Avri Aker,ali je Alanzinjo promasio zicer. Domacin je bio psihicki slomljen,sto je iskoristio Dirk Kajt i doneo ne zasluzenu pobedu Liverpulu. Rajan Babel je odlicno prosao po desnoj strani,odigrao povratnu za mladog Paceka,on odlicno sutira,ali golman Onur Kivrak dobro brani,ali na odbitak je natrcao Kajt i postigao svoj prvi gol ove sezone.1:2 88. minut.

                        Liverpul je u grupnoj fazi Lige Evrope!Zreb je u petak (27. avgust 2010) sa pocetkom od 13 h (verovatno prenos na Eurosportu!)

                        Postava Liverpula: Reina,Dzonson,Aurelio(od 77. minuta Danijel Paceko),Kirgijakos,Karager,Keli,Lukas,Poulsen (od 90. minuta Skrtel),Kol,Ngog( od 86. minuta Babel),Kajt.

                        http://redsserbia.blog.rs/blog/redss...do-grupne-faze
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: Liverpool FC -YNWA

                          [quote author=bice link=topic=2667.msg160033#msg160033 date=1282858076]
                          Zreb je sutra u 13:00h $8#a
                          [/quote]
                          Da nasao sam.
                          Hvala u svakom slucaju.

                          Inace zasto niko ne komentarise moje blog tekstove?
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Odg: Liverpool FC -YNWA

                            Ja sam tek sada video $#^%RT
                            Zasto nije Lane igrao?
                            Kako se pokazao Poulsen?
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Odg: Liverpool FC -YNWA

                              [quote author=bice link=topic=2667.msg160042#msg160042 date=1282858826]
                              Ja sam tek sada video $#^%RT
                              Zasto nije Lane igrao?
                              Kako se pokazao Poulsen?
                              [/quote]
                              Jovanovic (u Engleskoj je dobio nadimak Jova h5g6k8 ) nije ni otputovao u Tursku,ostao je da se odmori,jer mu je prenaporan ovaj tempo koji igra Liverpul.

                              Poulsen? Recimo ne moze da doda normalno loptu na vecoj udaljenosti od 25 metara.Nista specijalno,bacanje pare je njegovo dovodjenje,no da mu damo sansu,necu da gresim dusu.

                              Malo sam promenio naziv teme
                              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                              Comment


                              • Odg: Liverpool FC -YNWA

                                [quote author=Liverpool FC link=topic=2667.msg160039#msg160039 date=1282858630]
                                [quote author=bice link=topic=2667.msg160033#msg160033 date=1282858076]
                                Zreb je sutra u 13:00h $8#a
                                [/quote]
                                Da nasao sam.
                                Hvala u svakom slucaju.

                                Inace zasto niko ne komentarise moje blog tekstove?
                                [/quote]

                                Zato sto su dobri.To ti je kao kad niko ne komentarise klopu jer su svi previse "zauzeti" h5g6k8

                                Comment

                                Working...
                                X