Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts














  • da malo razbijemo ovu depresiju

    Comment


    • Samo malo strpljenja, pa Brendan je kupio celu novu postavu treba sacekati da se uigraju, skoro niko nije verovao u Hendersona pa gledajte sta je Brendan uradio od njega.

      Comment


      • Ja u Lovrena ne verujem.
        Što se tiče Lalane,nadam se da neće biti promašaj kao Kerol i Dauning. Pun mi kurac precenjenih Engleskih 'zvezdica'..

        Comment


        • Originally posted by Insomnia. View Post
          Ja u Lovrena ne verujem.
          Što se tiče Lalane,nadam se da neće biti promašaj kao Kerol i Dauning. Pun mi kurac precenjenih Engleskih 'zvezdica'..
          Lallana ovo sto sad pokazuje nije lose u opste, samo da se pojedini igraci vrate u formu staru i Lallana ce biti jos bolji.

          Comment


          • A verujete u Sakhoa i Skrtela??Pa Lovren je najmanje kriv za ovakve igre Liverpoola,covek jedini komunicira u odbrani plus je i plejmejker posto zadnji vezni beze od lopte....
            IMG-20190614-192941
            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

            Comment


            • Ager je trebao da ostane. Ja Skrtelom nisam zadovoljan već godinama.
              Ali svako ima svoje poglede na tim,tako da poštujem svačije mišljenje.

              Comment


              • Lovren je najskuplji odbrambeni igrač Liverpula, a nikakav progres naspram prošle sezon nije postignut....
                Opet iz drugog ugla gledano, sigurno nije samo on kriv, odbrana ne zavisi samo od golmana i 4 zadnja igrača, u modernom fudbalu zapravo od njih zavisi sve manje i manje.
                Prošle sezone je odbrani bilo kulikamo lakše, kada su napred ovi pritiskali kao nenormalni (mislim na SSS+Kutinjo i Hendo), ove sezone toga nema i odbrana je na direktnom udaru skoro celu utakmicu, mislim da je to zasada najveći problem.
                Srećom i konkurenti neki gube bodove, pa bi još mogli da se vratimo u borbu za LŠ i ove sezone, samo da se igra vrati, da Brendan ponovo posloži kockice i ko zna.
                Puno, puno fali Suljo, pa sada i povreda Staridža, Kutinjo skroz van forme, a Lalana i Markec još traže igru, treba biti strpljiv, ima ovde osnove sasvim solidne da bude uskoro sve puno bolje.
                Ako sam dobro razumeo, sada bi trebali kup da igramo protiv Midlsbora, eto prilike da se i rezerve provere, da se i oni nametnu šefu, tu sada konkretno mislim baš na Markeca, Lalanu, pa i na Kutinja, Susa.....
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Lallana je vec juce pokazao da je svojim ulaskom razdrmao ekipu koliko toliko, polako treba sa njim, nakon povrede dosao momak, uz nikakve pripreme, ne moze odmah da pokaze, vidi se da je fizicki jos slab i da se nije sa loptom sastavio dva meseca, zato je u prethoda dva meca delovao kao drvo, ali juce sam video bar malo od onog Adama od prosle sezone.

                  Samo polako ljudi, nikome ne cvetaju ruze trenutno, sem Plavcima verovatno, tek je pocela liga, ne sumnjam u Brendana, a ne treba ni vi, nakon svega sto je doneo prosle sezone.
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Nikakva sumnja u Brendana ne dolazi u obzir, pre dve godine je klub prelomio i krenuo od nule i dao priliku mladom, perspektivnom, ali neafirmisanom ircu.....
                    Jasno je bilo, da čovek ima viziju, ali da i on mora učiti i rasti sa svojim igračima, a on je za ove dve sezone postavio jako dobre temelje, i sada malo škripi na prelasku na malo veći nivo, i mislim da tu nema baš ništa neočekivanog.
                    Zapravo stvar pogoršava jedino prošlogodišnji jako dobar plasman, koji je bio sasvim zaslužen, ali su se i puno stvari baš poklopile, na koje se baš ne može uvek računati, tako da bi ja plasman u 4 ove sezone smatrao kao progres, i nastavak uspešnog Brendanovog projekta...., na nama je samo da to podržimo i navijamo, pa i kada ne ide
                    ¡Si Señor!

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      A verujete u Sakhoa i Skrtela??Pa Lovren je najmanje kriv za ovakve igre Liverpoola,covek jedini komunicira u odbrani plus je i plejmejker posto zadnji vezni beze od lopte....
                      Verujem mnogo vise nego igracu kome pobegne igrac Ludogoreca, Citija i Totenhema. Srecom je Adebajor omasio pa je na kraju bilo 3:0. Coveku koji skace i ispada i Chadli masi. Kome Tadic gura petom pored njega zivog. Kome igrac West Hama daje gol, a on ga gleda.

                      Samo mi reci, zasto ga toliko branis kada svi jasno vide da su ovih 25 miliona uzaludno bacene pare.

                      Comment


                      • Originally posted by Pobeda.. View Post
                        Verujem mnogo vise nego igracu kome pobegne igrac Ludogoreca, Citija i Totenhema. Srecom je Adebajor omasio pa je na kraju bilo 3:0. Coveku koji skace i ispada i Chadli masi. Kome Tadic gura petom pored njega zivog. Kome igrac West Hama daje gol, a on ga gleda.

                        Samo mi reci, zasto ga toliko branis kada svi jasno vide da su ovih 25 miliona uzaludno bacene pare.
                        Ako budem poceo da navodim koliko puta su ova dvojica postigla autogol i koliko su puta pravili greske trebace mi nekoliko stranica.A Lovren je tek dosao u klub i treba ga podrzati,ako Markovic nije pretplacen onda nije ni Lovren.
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Originally posted by PiXarr View Post
                          Ako budem poceo da navodim koliko puta su ova dvojica postigla autogol i koliko su puta pravili greske trebace mi nekoliko stranica.A Lovren je tek dosao u klub i treba ga podrzati,ako Markovic nije pretplacen onda nije ni Lovren.
                          Koliko puta je Sakho postigao autogol ? Da te podsetim on je igrao i za Francuze na svetskom prvenstvu i to standardan prvotimac.

                          Comment


                          • Nemojte previse o stoperima dok ovi ispred ne pocnu ponovo da igraju odbranu i dok ne budemo imali golmana. Prosto ne vredi.

                            Nije mi jasna bilo cija zelja da Skrtel igra. Covek nas jebe u zdrav mozak 6 ipo godina. S vremena na vreme spoji 2-3 meseca dobre forme i onda opet kanal. To je stoper koji svojim potezima godinama unazad cini sve svoje saigrace u odbrani gorim nego sto jesu i okrene utakmicu u korist protivnika. Jedino sto on uvek dobro igra su derbiji na Enfildu kad se nalozi kao majmun.

                            Ja nisam bio za Lovrena zbog mentalne labilnosti ali je dosao covek pre 2 meseca. On mozda moze da se sredi. Skrtel posle toliko godina u 4. deceniji zivota ne moze sigurno. Jedan Rio Ferdinand je bio raspad kad je tek dosao u Junajted za ogromne pare iz manjeg kluba pa je covek postao otac. Treba vremena za sve, posebno za odbrambene igrace.

                            Niko nece ili ne zeli da kaze da je Dzerard najgori igrac ekipe trenutno posle Minjolea. Lukasa i Borinija ne racunam, to su poluprofesionalci. Najveci je as ali ne lici ni na sta sad.

                            Kada dovedes 9 novih igraca i treba da ih uvedes u sistem, bitno je da oni koji su bili nosioci tog sistema budu na nivou i omoguce im da se lakse uklope. Staridz se povredio, Dzerard i Kutinjo u kanalu, Suareza nema i jedino Sterling igra ono sto treba da igra. Suarez sad evidentno fali, nadam se da necu to morati da govorim u aprilu/maju.

                            Pored svega, mi smo 2 najvaznije utakmice do sada ipak dobili. Totenhem i Ludogorec.
                            sigpic

                            Comment


                            • Hahahhah Dzerard najlosiji igrac posle Minjolea. Boze sta sve necu pročitati na ovom forumu...

                              Comment


                              • Originally posted by dzoker View Post
                                Hahahhah Dzerard najlosiji igrac posle Minjolea. Boze sta sve necu pročitati na ovom forumu...
                                Trenutno jeste, ne lici ni na sta i pravi najvise gresaka na sredini u dodavanju. Vec preko 10 kontri je otvorio protivnicima u ovih 5 kola. On moze da digne formu ali u ovih 5 kola je skoro najgori. A ako on digne formu, opet cemo da meljemo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X