Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Potvrdjeno, Sturridge 3 nedelje, kao sto sam i ocekivao. Nova briga je Can koji je povredio clanak, i moze odsustvovati do 6 nedelja, a Allen ima problema za kolenom.
    Ako je ovakav slucaj, onda 4-3-3 za Villu, Balo u centar napada, Lallana i Sterling po krilu, Cou umesto Allena u veznom redu. To na kraju krajeva moze biti varijacija dijamanta. Mozda i Markec pocne, mada sumnjam.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja bih voleo da vidim Markovića u formaciji diamond, ali na mestu Suareza u tandemu sa Staridžom/Balotelijem.

      Comment


      • Originally posted by Freshman91 View Post
        Potvrdjeno, Sturridge 3 nedelje, kao sto sam i ocekivao. Nova briga je Can koji je povredio clanak, i moze odsustvovati do 6 nedelja, a Allen ima problema za kolenom.
        Ako je ovakav slucaj, onda 4-3-3 za Villu, Balo u centar napada, Lallana i Sterling po krilu, Cou umesto Allena u veznom redu. To na kraju krajeva moze biti varijacija dijamanta. Mozda i Markec pocne, mada sumnjam.
        Da,sad sam i ja video izjavu,ali moze biti i fora pred Villu,mada uvek kad kazu tako vreme obicno se i ranije oporave....Opet Sturridge nam je najbitniji igrac uz Hendersona,veliki gubitak ako bude ceo Sept. van terena nece biti lako.....
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Da je neki veliki mec, ili situaciju u kojoj se boris za titulu neku, pa da bude fora, ali pred Villu u delu sezone u kojem se timovi tek razigravaju, cisto sumnjam da je fora.
          Sad treba videti da li ce Balotelli da nastavi da igra kao i na debiju (ne mislim na ne postizanje golova, vec na rad na terenu koji je prikazao tad), i da pocne davati golove, sada kada je glavna napadaca opcija u out-u. But then again, tu je Raheem kao sigurna opcija u napadu.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Neke slike sa danasnjeg treninga pred mec sa Aston Villom. Elem, izgleda da se sprema neka opasna koreografija za povratak u LS protiv Bugara.

            Spoiler





















            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Mignolet-Manquillo,Lovren,Sakho,Moreno-Henderson,Gerrard-Lallana,Coutinho,Sterling-Balotelli
              IMG-20190614-192941
              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

              Comment


              • Liverpool FC @LFC · 30s
                Confirmed #LFC team v @AVFCOfficial: Mignolet, Manquillo, Moreno, Lovren, Sakho, Gerrard, Henderson, Coutinho, Markovic, Lallana, Balotelli

                Confirmed #LFC subs v @AVFCOfficial: Jones, Enrique, Lucas, Toure, Sterling, Lambert, Borini

                Lazar prvi put od pocetka i debi za Lallanu,da vidimo kako ce ovo funkcionisati.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • Sterling? Ne igra wtf
                  IMG-20190614-192941
                  "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                  Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                  Comment


                  • Mora ga odmoriti malo,sad je i za Engleze igrao obje utakmice mada bih ja volio vise da ga je protiv Bugara stavio na klupu jer mislim da ce nam ovo biti teza utakmica.
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Onda smo pukli nema ko da da gol....
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • http://www.liverpoolfc.com/news/late...w-vice-captain

                        Apsolutno zasluzeno,dokaz da se zestok rad isplati.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Шта је било људи, нико жив на овој теми није прокоментарисао ову срамоту против Виле? Вероватно најгори меч у ери Брендана. Непоновило се.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Originally posted by Nightbird View Post
                            Шта је било људи, нико жив на овој теми није прокоментарисао ову срамоту против Виле? Вероватно најгори меч у ери Брендана. Непоновило се.
                            Dobro nije smak sveta,ja sam se bas smorio u subotu nekako su mi upropastili vikend.Ocekivao sam tezak mec bez Sterlinga i Sturridge koji su igrali i prosle godine koji jedini za sada mogu nesto u napadu.Ne mozes ocekivati mnogo od igraca koji prvi put igraju zajedno (Coutinho,Markovic,Lallana i Balotelli).Po meni Markovic nije dorastao jos nivou PL trebao je ici na pozajmicu pre Origija koji bi nam sad dobrodosao ,mislim da bi bio bolji mnogo od Marija iza Sturridge ali dobro idemo dalje veceras ce biti jos tezi mec nego u subotu Bugari su ludi i sigurno nece doci da se predaju.Mislim da Allen treba da igra po meni uz Hendersona nas najstandardniji igrac,odbrana nije mnogo gresila protiv Ville primili smo glup gol ali posle toga je bila sigurna dosta samo neka cepaju Moreno,Manquillo,Sakho,Lovren,ne bih ja to menjao bolje nek se sto vise uigravaju.....
                            IMG-20190614-192941
                            "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                            Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                            Comment


                            • Konacno liga sampiona.

                              evo sastava
                              Confirmed #LFC team v Ludogorets: Mignolet, Manquillo, Moreno, Lovren, Sakho, Gerrard, Henderson, Coutinho, Sterling, Lallana, Balotelli
                              Confirmed #LFC subs v Ludogorets: Jones, Enrique, Toure, Lucas, Suso, Borini, Lambert
                              Nadam se da ce igrati mnogo bolje nego protiv Vile i da se necu morati nervirati.

                              Comment


                              • Sta je sa Markovicem???I jel ima neko link dobar za stream hvala unapred....
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X