Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dal je patka za Viktora?

    Comment


    • Sumnjam da je patka, sada kada je i Balague javio, a pre toga ok pouzdani Sport. Sigurno tu ima nesto, i nekako verujem da ce Simon dobiti dobru konkurenciju.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Ево какву је кућу купио Марио за 6 милиона евра.






        Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

        Comment


        • Izgleda da dolazi Valdes u oktobru ako se oporavi od povrede do tad,pise Daily Expres..... Lallana spreman za Villu jedva cekam da ga vidim na debiju,Coutinho mora da pocne sledeci mec....
          IMG-20190614-192941
          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

          Comment


          • Balotelli se fino snasao izgleda

            Comment


            • Recite mi da je samo glasina i da nije krenuo opet po starom??

              http://www.huffingtonpost.co.uk/2014...n_5772008.html

              Comment


              • Originally posted by Deni View Post
                Recite mi da je samo glasina i da nije krenuo opet po starom??

                http://www.huffingtonpost.co.uk/2014...n_5772008.html
                Ne znam sto se ti toliko brines za Balotelija?I da je udario igraca nije to nista novo,ne moze covek preko noci da se promeni,to je dug proces ali vidim da ti jedva cekas da Baloteli uradi i najmanji prekrsaj da se poradujes i das malo vise sansi tvom klubu da udje u top4 ali bolje se spremite za jaki Qpr to je vas fah.....
                Last edited by Brian McShtull; 05-09-14, 16:26.
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Originally posted by Deni View Post
                  Recite mi da je samo glasina i da nije krenuo opet po starom??

                  http://www.huffingtonpost.co.uk/2014...n_5772008.html
                  sigpic

                  “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                  -Jürgen Klopp

                  Comment


                  • Originally posted by Freshman91 View Post
                    Lallana je vec pokazao da je igrac svetske klase,sad samo treba da opravda to u Liverpoolovom dresu,nema sumnje da je posle Morena on najvece pojacanje ovog leta....
                    IMG-20190614-192941
                    "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                    Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                    Comment


                    • Ja sam veliki fan Lallane, ali ne treba preterivati i nazivati ga igracem svetske klase, yet. On tek treba da se dokaze na novoj sceni, a ja verujem da ce njemu ovaj ofanzvni stil i inace filozofija fudbala koju Brendan forsira, jako prijati.

                      Sturridge je doziveo malu povredu bedrenog misica na treningu Engleske. Odmah je otisao u bolnicu da se vidi koliko je ozbiljno na skeneru, a nadam se da nije puno.
                      sigpic

                      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                      -Jürgen Klopp

                      Comment


                      • Originally posted by PiXarr View Post
                        Ne znam sto se ti toliko brines za Balotelija?I da je udario igraca nije to nista novo,ne moze covek preko noci da se promeni,to je dug proces ali vidim da ti jedva cekas da Baloteli uradi i najmanji prekrsaj da se poradujes i das malo vise sansi tvom klubu da udje u top4 ali bolje se spremite za jaki Qpr to je vas fah.....
                        Da si malo citao ranije postove video bi da sam ja Balotelija branio na sav glas dok su ga svi ostali pljuvali.


                        Ako jeste uradio izvinio bih se svima zato što sam mislio da može da se konačno kontroliše.

                        Comment


                        • Originally posted by Deni View Post
                          Da si malo citao ranije postove video bi da sam ja Balotelija branio na sav glas dok su ga svi ostali pljuvali.


                          Ako jeste uradio izvinio bih se svima zato što sam mislio da može da se konačno kontroliše.
                          Tvoj prethodni post je provokacija,kao da li je moguce da je Balotelli bolestan,ne vidim cemu toliko iznenadjenje i cudjenje covek je bolestan wow.On da je normalan ne bi dolazio u maleni klub Liverpool vec bi dosao u silni Manchester,jasne su tvoje namere boli tebe tuki za Balotelija realno.....Izgleda da Sturridge nije ozbiljnije povredjen i da ce biti spreman za Svajcarsku.....
                          Last edited by Brian McShtull; 05-09-14, 18:14.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Au ljudi,isqlirajte...pa zar zbog Balotelija...

                            Baloteli je jedan tezak id*ot.Taj se nikada nece promeniti.To je neko moje misljenje.Mene samo zanima,moze li i sa tom njegovom bolesnom,umisljenom glavom da pomogne LFC-u,nista vise.... i iskreno se nadam da ce moci,prvom tekmom sam zadovoljan...
                            Bolest u glavi se ne leci,ona moze samo da se kontrolise.Ako na to dodas i potrebu da budes u centru desavanja, dobijes Ballotelija.
                            Tako da,nek zapali 3 kuce sto se mene tice,dok ne remeti ekipu,i dok daje sav svoj doprinos Liverpulu...
                            Last edited by z0La; 05-09-14, 19:49.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Idalje mi nije jasno zasto Origi ne moze da ostane u Liverpoolu sa 40 odigranih utakmica u evropi i Francuskoj a Manquillo sa 7utakmica ukupno prosle sezone je starter,ne bi ni bilo potrebe za Balotellijem....
                              IMG-20190614-192941
                              "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                              Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                              Comment


                              • Zato sto je bolje da Origi provede godinu dana na pozajmici u timu gde ce dobiti svoje minute i napredovati vise, nego da bude na klupi LFC, i time da koci dalji napredak. Materijal za prvu postavu svakako jos nije.
                                Nema potrebe da se porede on i Manquillo u tom smislu, jer smo na poziciji bekova izuzetno deficitarni. Uostalom, ko Spancu garantuje da ce i biti u prvoj postavi kada se Glen i Flano vrate ?
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X