Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dovedena 3 defanzivca, a na klupi opet samo Ture i Enrike...., eh kad bi se nekako mali Matija mogao pokupiti.
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Originally posted by somborac View Post
      Dovedena 3 defanzivca, a na klupi opet samo Ture i Enrike...., eh kad bi se nekako mali Matija mogao pokupiti.
      Pa koliko bi ti defanzivaca na klupi od 7 igraca? Najbolje da cemo da igramo sa 6 bekova kao Bata Djora.
      sigpic

      Comment


      • Dovoljno 1bek i 1stoper...neće valjda 3defanzivca da ubaci 😁
        IMG-20190614-192941
        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Pa koliko bi ti defanzivaca na klupi od 7 igraca? Najbolje da cemo da igramo sa 6 bekova kao Bata Djora.
          Nije mi ovde sporan kvantitet, nego kvalitet, treba opet brat Ture da uđe i da nas reši svih briga oko pobede....
          ¡Si Señor!

          Comment


          • Drago mi je, što je Moreno brzo ostavio aferu Joveta iza sebe, iskreno sam i mislio da je on najpojačanje ovog roka za nas, ako se uzme u obzir cena-kvalitet.....
            Još da dodam, po meni danas Markec, Đan > Mario, Alen.
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Originally posted by somborac View Post
              Drago mi je, što je Moreno brzo ostavio aferu Joveta iza sebe, iskreno sam i mislio da je on najpojačanje ovog roka za nas, ako se uzme u obzir cena-kvalitet.....
              Još da dodam, po meni danas Markec, Đan > Mario, Alen.
              Sta je uradio Markec, pa da kazes da je bolji bio od Balotellija ?


              Danas dobra igra, konacno bez Srktela i Johnsona, i eto, vidi se napredak, 0 primljenih golova. Sakho odlicno odigrao, Lovren mogao da zajebe kad je Chadli omasio, al eto...

              Comment


              • Jak je na iznošenju lopte, igra jači presing celo vreme, odma dodaje, ne gubi ni jednu loptu......
                ¡Si Señor!

                Comment


                • Drago mi je da smo se trgli odmah posle poraza od Sitija i uzeli tri boda na teskom gostovanju.

                  Bekovi dobri danas, posebno Moreno. Sto se tice Manquila, defanzivne poslove odradjuje mnogo bolje od Dzonsona, na napadu mora jos dosta da radi.

                  Lovren nastavlja po starom, ubedljivo najslabiji danas. Tesko nama ukoliko ne podigne nivo igre, nekoliko kiks situacija i samo je sreca uzrok sto i danas nije direktan krivac za primljen gol. Sakho sasvim solidan, po meni sto se trenutne forme tice treba da igra pre Lovrena.

                  Mislim da je prerano da ocenjujemo Balotelija. Izgledao je dobro na terenu, trudio se i trcao sto nije toliko svojstveno njemu. Dosta bi mu znacilo da je usao onaj sut glavom kad je pogodio Lorisa.

                  Sterling i Henderson odlicni danas. Sto se mene tice Hendo igrac utakmice.

                  Sve u svemu, nasa najbolja tekma od pocetka sezone.

                  Comment


                  • Slika posle utakmice. Sterling prebijen.

                    Comment


                    • Lovren jeste imao kikseve ali je i spasio 2cista gola,svakako clean sheet prvi put posle ko zna koliko ne računam prijateljske,treba nastaviti s ovim tandemom u odbrani i bekove ne dirati do daljnjeg....Balotelli sve pohvale za ponašanje i trčanje,Rodgers baš voli da radi sa psihičkim bolesnicima,doktor Brendan.....
                      IMG-20190614-192941
                      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                      Comment


                      • Iskreno ne znam zašto Can ne igra pre Allena, čovek ne može da dobije nijedan duel, u napadu beskoristan, jedino što je dobro je pozicioniranje kada se branimo.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • пало одучавање од фудбала на лејну.

                          одбрана нам остаје рупа. а шкртел и даље за класу изнад сакоа и ловерна ма шта други причали



                          sad laganih 6 bodova protiv vile i WH i onda gradski derbi na enfildu

                          Comment


                          • Originally posted by nikola_bg View Post
                            пало одучавање од фудбала на лејну.

                            одбрана нам остаје рупа. а шкртел и даље за класу изнад сакоа и ловерна ма шта други причали



                            sad laganih 6 bodova protiv vile i WH i onda gradski derbi na enfildu
                            Tvoje misljenje, meni je Sakho ispred Skrtela i Lovrena za klasu..

                            Comment


                            • Originally posted by Pobeda.. View Post
                              Tvoje misljenje, meni je Sakho ispred Skrtela i Lovrena za klasu..
                              Idi posjeti oftalmologa onda.

                              U prvih 20 min, dok sam gledao s paznjom, prosuo je 3 lopte i napravio jos 3 situacije gdje je dodao igracu pod ociglednim pritiskom, a imao je 2 opcije pored toga, a razmak izmedju stopera veci od 15 m.
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Dobro prodje ovo danas. Sve pohvale za sve igrace a narocito za Sterlinga i Morena koji je bio odlican bez ikakve treme i straha odlicno pojacanje za nas. Alen me ja bas razocarao nikad od njega igraca ali malo se iskupio onim iznudjenim penalom. Ocekujem jos Lalanu u prvoj umjesto Alena i to je to sto se napada i sredine tice. Mislim da trebamo uvijek igrati sa dva napadaca jer je Staridz tako mnogo opasniji. Sto se tice odbrane, e to je posebna prica. Nadam se da ce Brendan uspijeti naci dvojicu centralni bekova koji nece ovako da kiksaju. Danas je Lovren kiksao par puta a Sako bio ne siguran sa loptom. Ja bih probao tandem Sako i Skrtel (kad se oporavi) pa kud puklo da puklo. I da zelim sto duzi oporavak Jonsonu.

                                Comment

                                Working...
                                X