Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Lovren u ova dva kola nije pokazao ni od Ture-a da je bolji..., ja bi prvi voleo da je najbolji na svetu, ali realno za sada su i ova tri boda na kontu premija.
    Nezasluženo je nahvaljen posle Svetaca, kao da su svi zaboravili one 2-3 mrtve šanse, kada je kompletna odbrana Liverpula plivala, na čelu sa Minjoleom
    Verovatno je zato i Brendan malo više zbio redove protiv Sitija, i to je sasvim korektno i delovalo do 1. gola, ali opet greška pojedinca i gotovo, na Etihadu vijat rezultat je skoro i nemoguće
    Što se LP tiče, jedva čekam, solidna grupa, i sasvim ok raspored utakmica, tako da bi realno mogli dalje.........
    ¡Si Señor!

    Comment


    • Ode Ager zvanicno.

      Kakav fall from grace.
      sigpic

      Comment


      • Hvala za sve majstore,iako si daleko od onog igraca kakav si bio jedan od najtezih odlazaka za mene otkako pratim Liverpool.Sve najbolje u nastavku karijere.
        I wouldn't leave here to go anywhere else and that has been proven by my actions in recent seasons - I have turned down many offers to move to other Premier League and European clubs.




        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Srecno Legendo nadam se da ces vratiti formu i da ces se ubrzo preci u neku od najacih liga.
          Po meni nije zasluzijo ovakav tretman, to se pogotovo odnosi na proslu godinu kada je Kolo Ture dobijao vise sansi od njega. Bio je tu kada je bilo najteze, mogao je da ode ali nije i na kraju ga "otjerase" igracine koje mu nisu ni do koljena.

          Comment


          • Ostaviti jednog Turea u timu ( protiv koga nemam nista iskreno, jednostavno covek nije na nivou na kom bi trebalo da bude igrac koji igra u Liverpulu ), a za bedna 3m prodati zamenika kapitena i coveka koji je toliko uradio za klub, po meni je greska. Tacno je da su povrede ucinile svoje, nije sigurno igrac za prvi tim, ali je sigurno vise nego dobar back up. Jos sada, kada je Skrtel povredjen, izgleda na duze, opet ce da gruva promaja u odbrani. Mnogo mi je zao sto je otisao, ja mu zelim sve najbolje.

            A u istu recenicu staviti Agera i Lukasa... To ne zasluzuje komentar... Al ima nas raznih, jebiga.
            Last edited by Ukacca; 30-08-14, 18:17.

            Comment


            • Originally posted by Ukacca View Post
              Ostaviti jednog Turea u timu ( protiv koga nemam nista iskreno, jednostavno covek nije na nivou na kom bi trebalo da bude igrac koji igra u Liverpulu ), a za bedna 3m prodati zamenika kapitena i coveka koji je toliko uradio za klub, po meni je greska. Tacno je da su povrede ucinile svoje, nije sigurno igrac za prvi tim, ali je sigurno vise nego dobar back up. Jos sada, kada je Skrtel povredjen, izgleda na duze, opet ce da gruva promaja u odbrani. Mnogo mi je zao sto je otisao, ja mu zelim sve najbolje.

              A u istu recenicu staviti Agera i Lukasa... To ne zasluzuje komentar... Al ima nas raznih, jebiga.
              Shvati i ti a i svi ostali da Ager ne zeli da bude backup i da covek vec 4 meseca zna da ce da ide i bira opcije. Opravdano mu je saopsteno da ne moze vise da bude starter, nije mu se svidelo. Da je pristao da bude backup, niko ga dirao ne bi. Drago mi je sto je dao gol protiv Njuke na svojoj poslednjoj utakmici za klub.

              Sutra lepo Lovren i Sako i da se krene sa uigravanjem tog tandema.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Opravdano mu je saopsteno da ne moze vise da bude starter, nije mu se svidelo. Da je pristao da bude backup, niko ga dirao ne bi.
                A odakle ti tacno znas to? Jer po medijima su se mogle videti drugacije izjave sa njegove strane.

                Comment


                • Sutra izgleda i Balo i Lallana u prvoj.

                  Comment


                  • Ma znalo se to da Agger zeli biti starter. Plus, njegove partije u poslednje godinu, skoro dve nisu pokazatelj dobrih igara, ako ukljucimo i faktor povreda, ocekivana prodaja, kada sada imamo neke nove igrace na njegovoj poziciji. On je postao nepouzdan i previse staklen, a onda i nezadovoljan i po njegovim nekim izjavama se moze videti to. Hvala mu na svemu sto je uradio za ovaj klub, a jeste dosta uradio.

                    Iskreno se nadam da cu sutra videti Lallanu, i Coutinha na poziciji Allena. Balo moze igrati samo u slucaju da Sturridge i Sterling sednu na klupu, ne vidim to kao mogucnost....
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Covek se vraca u Brondby jbt.. stvarno kapa dole. Jedan od retkih koji se ocigledno vodi srcem, veliko postovanje za njega. Steta sto je izgubio nivo koji je imao, kapiram zbog povreda. Da je bilo sve okej sa njim, on i Sakho bi verovatno cinili sjajan tandem sada.

                      Comment


                      • Neki izvori kazu da Balotelli startuje danas.

                        EDIT:
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Kutinjo, Markec na klupi......., Mankiljo ostao jedini desni bek na raspolaganju.
                          Nadam se da ćemo uskoro, umesto Alena i Hende, viđati Đana i Lalanu u prvih 11 puno češće.
                          Last edited by somborac; 31-08-14, 12:41.
                          ¡Si Señor!

                          Comment


                          • Steta sto Lallane nema ni na klupi...

                            Pa,da vidimo kako ce ovaj duo funkcionisati u napadu...
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Steta sto nema Lalane... ocekivao sam da ce danas da zaigra...
                              Po meni jedna jako bitna utakmica kokoske dolaze u nezgodnom trenutku. Ocekujem 3 boda a opet sa druge strane oni ove sezone igraju odlicno i bice jbeno ako izgubimo.

                              Comment


                              • Mingolet-Manquillo,Sakho,Lovren,Moreno-Gerrard,Allen,Henderson-Sterling,Sturridge,Baloteli
                                Allen mora s klupe da udje ovako se brzo istroši,Can mora da igra pre Allena....Inače mislim da će Sakho,Lovren bolje da funkcionise,i napokon igramo bez Johnsona....
                                Last edited by Brian McShtull; 31-08-14, 12:57.
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X