Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nema jos nista na sajtu zato sto su rekli da ce se sve zavrsiti pocetkom nedelje tj ponedeljak ili utorak.

    Procitao sam da je za Radamela ponudjeno 52m evra ali on ne zeli nigde osim u Real sto se mozda i ostvari posto ce dosta zaraditi na Anhelu.

    Comment


    • Ma Liverpool se nije pojačao ni na jednoj poziciji,igrači od prošle godine će opet biti nosioci igre,samo su kupljene izmene i otišao je Suarez što ja lično mislim da nije veliki gubitak,da će više prostora dobiti Sterling koji je i izneo onu seriju od 11
      pobeda od Arsenala pa do Norica ubedljivo najbolji igrač je bio Sterling,i na startu opet odigrao dobro gol+as na turneji isto najviše pokazao,Coutinho nije toliko konstantan...ali ne brine me napad uopšte ova dvojica su igrači koji su sposobni da izbace čitavu odbranu jednim dodavanjem.I nikako više 3zadnja vezna i Lucas,umesto Lucasa lepo Marković ili Lallana pa igraj na gol vise,ili staviš Can-a malo defanzivnije a Hendo da ide napred on će svakako i odbranu igrati covek moze 3pozicije da pokrije.Odbrana katastrofa pričao je Carra u onoj emisiji na SkyS gde je problem Skrtel se jako loše postavlja i kreće kad napadi idu kroz sredinu,čim nas napadnu po bokovima on čisti sve,Sakho mora da igra samo neka ga preskaču s loptom covek nema kontrolu nad loptom kao da ne igra fudbal.Mingolet kao što sam već pisao mora da poradi na komunikaciji inače će svaki prekid biti gol šansa pogotovo sad protiv City-a.Sve u svemu Liverpool može puno,iako se nismo uopšte pojačali imamo izmene što ja prednost u odnosu na prošlu sezonu,samo da ovaj novi Bolesnik ne pokvari atmosferu daj bože da ne prodje medical.....
      IMG-20190614-192941
      "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
      Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

      Comment


      • Ocekivao sam igraca u napadu, Brendan ne zeli da se osloni na samo Lamberta i Sturridgea koji je jako sklon hronicnim povredama, ali Maria svakako nisam ocekivao, niti sam ga ikako zeleo. Sa jedne strane moze da bude dobar potez, sa druge katastrofalan. Cena je skroz korektna, igrac ima potencijal ako sazri da postane zaista fenomenalan igrac, ali opet trenutan njegov kvalitet je upitan, a da ne pricamo o njegovim aktivnostima van terena ali i na njemu, jedan nezreli klinac, neradnik, i nekako me nije briga ako nista ne pokaze, koliko me brine, koliko ce zapravo njegov "negativan" uticaj, poremetiti vec dobro ocuvanu i sjajnu atmosferu i hemiju u timu. Opet covek ne moze da negativno razmislja, pa sad kad je dosao, ja se iskreno nadam, da Brendan moze uticati na ovog jako problematicnog ali i talentovanog igraca. Trenutno stanje, svakako da je ovo korak unazad u odnosu na Suareza u vidu neke zamene, dobijas igraca koji ne moze zameniti Suareza u smislu kvaliteta, ali ga u potpunosti menja kada su sve negativne stvari u pitanju, sem kanibalizma.

        Moreno je igrac kojeg sam cekao, i tako mogu nazvati ovaj prelazni rok relativno dobrim, dovela su se pojacanja u odbrani, doveo se taj vezni red, Lucas izgleda ide ako sam dobro razumeo, i par ofanzivnih igraca + Mario Balotelli.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment


        • Line-up tomorrow according to Barrett: Mignolet, Johnson, Lovren, Skrtel, Moreno, Gerrard, Henderson, Allen, Coutinho, Sterling, Sturridge





          Bib theory tako kaze.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Zasto opet Glendzaaaa

            Hocemo Emre Cana !!!

            Comment


            • Dzo jebeni ALen. Zbog njega cemo izgubiti.

              Comment


              • Taj Džo Alen je prošle nedelje bio možda i najbolji igrač,samo što on uvek pokaže više kad udje s klupe,Džonson je rupa,Sakho mora da igra,opet 3zadnja vezna,gubimo večeras gotovo sigurno.....Šta je sa Dzanom jel se zna???
                IMG-20190614-192941
                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                Comment


                • Emre Can, Mankiljo i Sako umesto Allena, Dzonsona i Skrtela.

                  Nije mi jasno zasto Sako ne igra, kad je ubedljivo nas najbolji stoper.

                  Comment


                  • Sta mislite, koliko ce cesto u prvoj postavi biti Lazar Markovic u Liverpulu?

                    Comment


                    • Originally posted by PiXarr View Post
                      Taj Džo Alen je prošle nedelje bio možda i najbolji igrač,samo što on uvek pokaže više kad udje s klupe,Džonson je rupa,Sakho mora da igra,opet 3zadnja vezna,gubimo večeras gotovo sigurno.....Šta je sa Dzanom jel se zna???
                      dzaba mu to kad ce taj promasiti prazan gol onda kad bude bitno. mnogo bintno.

                      Comment


                      • Originally posted by nikola_bg View Post
                        dzaba mu to kad ce taj promasiti prazan gol onda kad bude bitno. mnogo bintno.
                        Svakako bolje Allen nego Lucas.....
                        IMG-20190614-192941
                        "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                        Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                        Comment


                        • Zašto ne Mignolet -Manquillo,Sakho,Lovren,Moreno-Gerrard ,Henderson,Coutinho-Sterling,Marković(Lallana),Sturridge.....Ili eventualno ako bi igrali malo defanzivnije Can umesto Markovića,mislim da bi to bila idealna formacija povedes 2:0 i udje Can i smiri malo igru pojača odbranu ali ostanemo jaki i u napadu,tu bi Cou otišao malo napred....Can je po meni najviše pokazao do sad od svih pojačanja i izgleda kao tenk ne može niko da ga izgura a pritom ima vrhunsku kontrolu lopte i tehniku,ne znam da li ima neku povredu,trenirao je juče....
                          Last edited by Brian McShtull; 25-08-14, 12:59.
                          IMG-20190614-192941
                          "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                          Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                          Comment


                          • Originally posted by Freshman91 View Post
                            i tako mogu nazvati ovaj prelazni rok relativno dobrim,
                            "Relativno dobrim"?

                            Samo vas je 1 WC spic delio od perfekton prelznog roka. Doveli ste tona potencijala (ali potencijala koji nisu sedela na klupi za svoje bivse timove, vec bili standardni prvotimci), jednog dobrog/solidnog stopera iz lige (gde ste mozda mogli bolji, po meni) i dobrog bekap spica za neverovatno mali novac.

                            Na stranu sve, mislim da ste pametno kupovali (Baloteli mi jeste misterija, ali za 16 mil funti je transfer niskog rizika).
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Baron von Eric View Post
                              "Relativno dobrim"?

                              Samo vas je 1 WC spic delio od perfekton prelznog roka. Doveli ste tona potencijala (ali potencijala koji nisu sedela na klupi za svoje bivse timove, vec bili standardni prvotimci), jednog dobrog/solidnog stopera iz lige (gde ste mozda mogli bolji, po meni) i dobrog bekap spica za neverovatno mali novac.

                              Na stranu sve, mislim da ste pametno kupovali (Baloteli mi jeste misterija, ali za 16 mil funti je transfer niskog rizika).
                              Lovren je vrh stoper kad su fudbalski elementi u pitanju. Pitanje je samo da li je stvarno sazreo ili uvek moze da ponovi neku bravuru iz Liona. Ako moze da igra u kontinuitetu kao prosle sezone onda smo 100% pogodili.

                              Da nije Balotelija ovo je odlican prelazni rok. Ovako je ocajan.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Baron von Eric View Post
                                "Relativno dobrim"?

                                Samo vas je 1 WC spic delio od perfekton prelznog roka. Doveli ste tona potencijala (ali potencijala koji nisu sedela na klupi za svoje bivse timove, vec bili standardni prvotimci), jednog dobrog/solidnog stopera iz lige (gde ste mozda mogli bolji, po meni) i dobrog bekap spica za neverovatno mali novac.

                                Na stranu sve, mislim da ste pametno kupovali (Baloteli mi jeste misterija, ali za 16 mil funti je transfer niskog rizika).
                                Pa, kao sto si i rekao, doveli smo tonu potencijala, ali nista od toga proverena klasa, predstoji vreme tim igracima da se pokazu, a od brzine adaptacije zavisi i uspeh, pogotovo kada nas je zadesio ovako tezak raspored na pocetku. Popunile su se pozicije u odbrani, vezni red i ne toliko, i masa brzih ofanzivnih, ali i nedokazanih igraca, ali i igraca od kojih verujem da ce profitirati u Brendanovom sistemu. Balotelli je samo jednostavno bonus, cini mi se da ga je Brendan eto tek tako pokupio kada je vec cena bila kakva se pominje, a napadac je trebao. Moglo se bolje, to je sve sto naglasavam kada kazem relativno dobar transfer.

                                Sto se Lovrena tice, tehnicki jaceg stopera mozda nismo imali nikad, Agger je tu, ali Hrvat mi je nekako tecniji, bolji i brzi sa loptom. Kod njega samo postoji bojaznost kao sto Nash kaze, da ne ponavlja bravure iz Lyona, dakle ima taj kiks u glavi, a u kombinaciji sa Skrtelom, to je bas "idealna" kombinacija.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X