Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Imajte u vidu...

    Comment


    • Dejli miror pise da je Eto sinoc obavio medicinski pregled u Parizu i da je pred potpisom za Liverpul.

      Dal je bekap opcija ako nesto krene naopako sa Marijom ili jos jedan napadac?

      Comment


      • Originally posted by Deni View Post
        Imajte u vidu...

        Pa imam u vidu i svako ko nesto vodi racuna o fudbalu ima i razmislja o tome.Znaci liga 38 utakmica i on nikad u zivotu da asistira pa necu valjda gledati tu jednu slucajnu asistenciju.Ne prati se valjda fudbal zbog YT klipova kakav si postavio neki dan i ovih presmijesnih twitter postova koje neko izvuce kao pametan(a najveca glupost),a pri tome je Balo sutuo takvih jedno 100 prije toga i pogodio tribine odnosno gdje je protracio lopte.Za ovo sto si stavio jedna asistencija ne znam sta bi ti rekao

        Poluozbiljna pojava i dezurni cirkusant Mario Balotelli,a da ne govorim da je kancer svake ekipe i sto Prince rece neki dan vratio je Milan pare ali su ostale posljedice.Covjek koji uopste nije za timski sport nego budala obicna i da mu menadzer nije ko jeste odavno bi se on vucarao po Palermu i slicnim "ustanovama" ...
        Last edited by AK47; 23-08-14, 12:39.
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Jbg igrao je u klubu koji volim pored United-a (Milan) i zao mi je sto je otisao. Meni je on dobar igrac, ima ispade, jbg, imao je i Suarez. Kontam da ce polako, ali sigurno odrasti konacno i da mu je ovo ta sansa da pokaze svima.

          Razuverice vas sve Balo, videcete. Kad bude krenuo da daje golove pricace se druga prica ovde u temi i bice #balomasina #brat #pjeske itd.

          Opet to gore on je dao taj pas za pobedu, jedan, jedan, ali vredan.

          Comment


          • Nije niko osporavao njegove igracke kvalitete, ali decko nema mozga i to svi znaju. Nama smeta to sto ce stajati na terenu i cekati loptu da je opali sa 30m. I kvarit ce ostatak ekipe svojim nezalaganjem. Opet, volio bih vise nego iko da me razuveri, ali sumnjam, njegov potencijal je odleteo u vazduh sa onim raketama iz WC-a.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Pa imam u vidu i svako ko nesto vodi racuna o fudbalu ima i razmislja o tome.Znaci liga 38 utakmica i on nikad u zivotu da asistira pa necu valjda gledati tu jednu slucajnu asistenciju.Ne prati se valjda fudbal zbog YT klipova kakav si postavio neki dan i ovih presmijesnih twitter postova koje neko izvuce kao pametan(a najveca glupost),a pri tome je Balo sutuo takvih jedno 100 prije toga i pogodio tribine odnosno gdje je protracio lopte.Za ovo sto si stavio jedna asistencija ne znam sta bi ti rekao

              Poluozbiljna pojava i dezurni cirkusant Mario Balotelli,a da ne govorim da je kancer svake ekipe i sto Prince rece neki dan vratio je Milan pare ali su ostale posljedice.Covjek koji uopste nije za timski sport nego budala obicna i da mu menadzer nije ko jeste odavno bi se on vucarao po Palermu i slicnim "ustanovama" ...
              Odlična ekipa Palermo...

              Comment


              • Originally posted by Deni View Post
                Meni je on dobar igrac, ima ispade, jbg, imao je i Suarez.
                Suarez je za njega, Maradona/Pele/Zidane/Ronaldo tj svi zajedno, licno!

                Tog napaljenka nikad ne bih poredio sa Luisom.

                Comment


                • Možda sam pristrasan zbog Milana, al' ajde videcemo kako će biti...

                  Comment


                  • U Cityju nije mogao drugačije, tamo niko nikome nije dodavao...Aguero i dan danas nikome ne dodaje

                    Nije Brendan pao sa Marsa da ne zna u šta se upušta...valjda misli da razmaženka može učiniti sretnim...i na kraju može ispasti ili pravi šef ili papak...

                    Većina misli da će ispasti papak, ali se može desiti i druga opcija...Kerol se preživio, pa će se valjda preživjeti i Balo...od kog možda i može postati dobar igrač...prvi nije imao nikakvu šansu...samo s njim treba napraviti neki dobar ugovor...da se može kažnjavati za budalaštine i da ga se može lako riješiti ako ne bude išlo

                    Vrijedi probati

                    Comment


                    • Barem kad je marketing u pitanju, transfer nije promasaj.

                      Comment


                      • Originally posted by Deni View Post
                        Jbg igrao je u klubu koji volim pored United-a (Milan) i zao mi je sto je otisao. Meni je on dobar igrac, ima ispade, jbg, imao je i Suarez. Kontam da ce polako, ali sigurno odrasti konacno i da mu je ovo ta sansa da pokaze svima.

                        Razuverice vas sve Balo, videcete. Kad bude krenuo da daje golove pricace se druga prica ovde u temi i bice #balomasina #brat #pjeske itd.

                        Opet to gore on je dao taj pas za pobedu, jedan, jedan, ali vredan.
                        240 golova da da ja necu napisati Balo masina...on je kancer ekipe to sto ce imati dobre periode(a imace ih sigurno) meni nista ne predstavlja.Zivi bili pa vidjeli da ce klubu generalno nanijeti vecu stetu nego dobrobit ove,a i svih narednih sezona dok se ne sjete da ga trebaju sutnuti ili dok Raioli ne padne na um da ga presalta u Monaco da uzme koji dinar sta ce nema covjek.Ja cak vjerujem na pocetku fin on,igra dobro,udje tu i neki go,a onda se potuce sa neki na treningu i krece serija koja vise stati nece...cuj Balo masina
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Не треба га пљувати тек тако, полако само. Није Роџерс блесав што га је довео, ту постоји сигурно нешто више, а и уосталом ако ико може да га доведе у ред то је Брендан. А апсолутно сам сигуран у то ако буде штетио екипи на глобалном нивоу и том случају биће санкционисан. Ја сам искрено задовољан, само полако треба радити са њим на психолошком плану, а и вала имамо тих психолога и стручњака. А чврсто верујем да ће се бало прославити код нас, и у пар наврата је изјавио да ливерлул има најбоље навијаче и да су му они фаворити, и сматрам да ће код нас бити онај прави.

                          @Неше немој бити такав песимиста, само црно гледаш, не бој се неће Брендан дозволити баханалисање, и било какво недолично понашање.
                          Last edited by Nightbird; 23-08-14, 19:08.
                          Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                          Comment


                          • Originally posted by Casiraghi
                            Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                            Originally posted by Casiraghi
                            Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                            https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                            Originally posted by Casiraghi
                            Srecan Mane svima koji slave.

                            Comment


                            • најјачи брат што га мази по главуџи...

                              Comment


                              • Zašto na zvaničnom sajtu još ništa u vezi Balotelija možda se nadrogirao pred medical....Ništa me neće iznenaditi,neko ne igra cl i može da privuče igrača poput Di Marije(ako je za verovati medijima) a mi ne možemo Falcaa pa dovodimo tempiranu bombu i još se nadamo da će se uozbiljiti....Ako budu igrali Lucas i Johnson protiv City-a kao što se najavljuje da su 11 onda Brendane svaka tebi čast,koliko ti možeš da trpis neke igrače....
                                IMG-20190614-192941
                                "A lot of football success is in the mind. You must believe you are the best and then make sure that you are."
                                Shankly-Paisley-Fagan-Dalglish-Benitez-Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X