Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Auuuuu, vi bas ne volite timove iz Manchester-a
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • Leze nam ko budali samar
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Kako ne volimo?????????
        Obozavamo da ih ..........
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Ko potcenjuje Arsenal?Ja samo kazem da imamo sanse sad kad su ranjivi,samo da ista ova postava izadje na teren.Jedina izmena koju bi napravio je Selvi umesto Lukasa a ostalo je fenomenalno i najbolje moguce u ovom trenutku.
          sigpic

          Comment


          • I jos bi ubacio i Denija Vilsona umesto Skrtela,posto je momak takodje buducnost a vec sad bolji od njega i Kirgijakosa.

            Naravno,stavio bi na klupu Susa i Sterlinga ali to su puste zelje,jedino da se Ngog daj boze povredi.

            Keni naravno prezadovoljan igrom.
            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...-andy-flanagan
            sigpic

            Comment


            • Nadam se da ce u nedelju istrcati najjaci sastavi........... Volim da gledam ove tekme jer je to jedini veliki derby u engleskoj gde se navijaci kolko tolko postuju i medjusobno uvazavaju....... Nadam se necemu slicnom iz 2009 valjda...........
              P.S. Ovoga puta samo da pobedi domacin

              Comment


              • Cestitke navijacima Livepula. Razguzili su glupavi Siti, i nadam se poljuljali im moral pred polufinale FA kupa.

                @ navijacima Arsenala: Stvarno ne bih da spamujem ili sl. - ali opustite se, pustice vas Liverpul.
                sigpic

                Comment


                • Naravno da cemo ih pustiti ;)

                  A ti se opusti i uzivaj u golovima Carrolla
                  TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                  "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                  LFC:18+5=THE GREATEST

                  Comment


                  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                    Naravno da cemo ih pustiti ;)

                    A ti se opusti i uzivaj u golovima Carrolla
                    I onda kazu da sam sklon teorijama zavere. Evo sami navijaci priznaju.

                    Kerol je odlicno odigrao, konacno je poceo da opravdava novac, ali ako cemo iskreno I gol je Hart trebao da brani, a za II nisam siguran - ucinilo mi se da je bio autogol Kolarova ( to uzimam sa rezervom, jer sam bio u kaficu, i video replay samo jednom ). U svakom slucaju, svaka cast. Odlicno ste odigrali.
                    sigpic

                    Comment


                    • Imam info,prodana utakmica za 100000 funti samo da bi se Manchesteru nastetilo ;)

                      Prvi go se ne brani,ono bi 99% golmana primilo.
                      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                      LFC:18+5=THE GREATEST

                      Comment


                      • Jeste bio jak sut, ali Hart je bio lose postavljen. Mislim ne zelim da umanjim gol, daleko od toga. Samo kao neutralan navijac mislim da je Hart mogao bolje.

                        Drago mi je zbog Kerola. Ja sam njega u Njukastlu stvarno gotivio. Razmisljao sam ako ikada zamenimo Bugarina to treba da bude ili Endi Kerol ili Edison Kavani.

                        A za prodaju... Pa da, ne bi bilo I put ( sala ).
                        sigpic

                        Comment


                        • Eto vidis da mozes napisati normalan i fin post,mi pobjedim City i ti ovde dolazis i govoris da se ne brinu navijaci Arsenala jer ce Liverpul ih pustiti,a vjeruj mi ja sam spreman na tvoju svaku provokaciju da odgovorim,a kad napises ovako normalan post onda se moze i fino i diskutovati.Ne mora sve biti provokacija jer te onda niko ovde nece shvatati ozbiljno pa cak ni navijaci Mancestera.

                          Ova tema je najbolja na ovom forumu u podforumu Engleske lige i u ovih 107 stranica nema spama i ostalih gluposti tako da necu dopustiti da iko pokvari ovu temu,otidji na temu Manchestera i vidi da rijetko ko od navijaca Liverpula dolazi tamo,ovim te ne tjeram sa ove teme,naprotiv dobrodosao si ali ako imas nesto napisati,a da nije provokacija.

                          Carroll ce biti izvanredno pojacanje jer nije klasicni sidras koji samo ceka u sesnaestercu i moze dosta pomoci timu.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Ne, ne on je strasan igrac, a uz to dosta mlad.

                            Ja se njega pomalo pribojavam sledece sezone. Jedino ( po meni ) sto bi mozda bila mana ( a vidim da nece ) je da ne pokvari igru Liverpula na duge lopte ( kada se nema resenja ). Video sam u par tekmi ( Liga Evrope i WBA ) da se ide samo dugim loptama na njega, bez neke koncepcije, a on jadnicak, ne moze sve sam

                            P.S. Moram da pogledam replay, i dalje mi stoji u glavi da je ono bio autogol. Nema veze sa vama, nego jel moguce da nisam dobro video .
                            sigpic

                            Comment


                            • Kolarov je sigurno dirao,samo je pitanje ko je zadnji dotakao.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Moram samo da kazem da mi je nadrealno da Liverpul bez Dzerarda igra ovako dobro. Ne da zavisite od njega, ali vas ipak od dosta vuce. Stigli ocigledno novi heroji Enfilda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X