Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako ostati optimista posle onakve utakmice,neko je napisao zanimljiv komentar"Mignolet is as safe as sex without a condom",ja ne znam sta rade ti treneri s njim ali on je sve gori i gori kod prekida kod onog prvog kornera je izleteo i izgubio se trazio loptu po sesneastercu......a na kraju opet imao 3fantasticne odbrane....Cech bi nam dobrodosao prvo bi mnogo bolje postavljao odbranu i komunicirao s odbranom mnogo bolje a i bio bi sigurniji mnogo,vidim veliki propust u Mingoleu i njegov je dobar deo krivice sto odbrana lose igra covek je mutav ne komunicira sa saigracima......On kao golman bi morao da postavlja odbranu i da govori,to Cech najbolje radi od svih golmana trenutno....

    Comment


    • Mignolet je takav golman. Moze cudo da odbrani, a moze da primi gol kao prosle godine protiv Chelsea, a da je los kod izlazenja na centarsuteve jeste, i prosle godine protiv Stoke-a u prvom kolu je omasio loptu pa su oni prazan gol omasili na pocetku utakmice ako se dobro secam..

      Comment


      • Originally posted by Pobeda.. View Post
        Mignolet je takav golman. Moze cudo da odbrani, a moze da primi gol kao prosle godine protiv Chelsea, a da je los kod izlazenja na centarsuteve jeste, i prosle godine protiv Stoke-a u prvom kolu je omasio loptu pa su oni prazan gol omasili na pocetku utakmice ako se dobro secam..
        Jeste,znamo da su mu prekidi losa strana,treneri golmana su imali celo leto da rade s njim na tome a on je jos gori i nesigurniji,kad je golman nesiguran i odbrana je nervozna i sve to ide jedno za drugim.....Liverpool nije odigrao siguran mec jos od Tottenhama (4:0) koliko se ja secam i tu je bilo nesigurnosti,bio sam veliki optimista posle prelaznog roka ali odbrana nam je rupa ne znam zasto svi hvale Lovrena ali po meni on je odigrao gore od Skrtela oba puta kad je Tadic ubacivao loptu u 16 kod gola i kasnije Lovren je bio pored njega i maltene ga pustao da crta po terenu a da ne pricamo o tome da je preplacen,ja bih se vratio na tandem Skrtel Sakho deluju mi mnogo sigurnije i duze igraju zajedno....ne znam vise nisam pametan kako ko predje na nasu polovinu napravi gol sansu,tako je bilo i prosle sezone......hvala bogu pa imamo Cana koji mislim da ce biti na sredini velika pomoc u odbrani jak snazan ume s loptom on mi je jedina nada da mozemo da igramo sigurnije meceve bez panike jurnjave......

        Comment


        • Futbol Agent @Futbol_Agent_
          BREAKING NEWS: ]BREAKING NEWS: Liverpool have sent Offer to Monaco for Falcao. Understood to be £40M. Falcao wants move. Monaco considering. #LFC
          Ne znam koliko je pouzdan lik i koliko je ovo realno.
          Last edited by Scouser; 18-08-14, 22:49.

          Comment


          • Ja sam citao da Monaco zeli da ga pusti i na posudbu, cak ne igra u prvoj postavi tamo, mada kapiram da je to zbog povrede.

            Comment


            • Originally posted by Scouser View Post
              Ne znam koliko je pouzdan lik i koliko je ovo realno.
              Na Redmentv-u se pominje Lavezzi,Metro pise da smo poslali ponudu za Cavanija,a Express pise da smo blizu dovodjenju Falcaa,sve sa zvanicnog sajta,Lavezzi je tu najrealniji zbog manje plate,a Express pise i da je Liverpool spreman da placa Falcaa 200,000pw,Falcao bi po meni bio najbolje resenje jos ako bi mogla pozajmica jos bolje.....

              Comment


              • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                Ja sam citao da Monaco zeli da ga pusti i na posudbu, cak ne igra u prvoj postavi tamo, mada kapiram da je to zbog povrede.
                Da,ponuda je 12mil pozajmica i to bi bilo najbolje,ne bih ja davao 50miliona na igraca koji moze jos 2sezone da igra na visokom nivou jos ima i problema s povredom...

                Comment


                • Po meni ovo nije realno jer je Monaco mnogo vece ponude za Falcaa odbijao glatko.
                  Last edited by Rossonero; 18-08-14, 23:10.

                  Comment


                  • Originally posted by Rossonero View Post
                    Po meni ovo nije realno jer je Monaco mnogo vece ponude za Falcaa odbijao glatko.
                    Ne znam da li je realna to je ponuda koju je poslao Liverpool :-D bar tako pise,on insistira da napusti klub a Liverpool je jedini poslao ponudu,Real ako proda Di Mariju dovodi Falcaa milion posto....

                    Comment


                    • Колико је озбиљна прича око Балотелија?
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Originally posted by Nightbird View Post
                        Колико је озбиљна прича око Балотелија?
                        Galliani: No Liverpool contact

                        Comment


                        • Inace, msm da niko nije napisao, Origi je dao gol za pobedu na gostovanju Nici proslo kolo iz penala.
                          sloboda ili ništa

                          Comment


                          • Originally posted by chofy88 View Post
                            Inace, msm da niko nije napisao, Origi je dao gol za pobedu na gostovanju Nici proslo kolo iz penala.
                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1273306

                            Comment


                            • Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X