Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pixar.Lfc View Post
    Zasto da kupujemo zvezde,kada Brendan moze da ih napravi,50-60 miliona ne mogu da kupe Gerrarda i Hendersona koji ginu za tim a ni trenera koji radi sa igracima kao Brendan.....Dokle god je taj covek na celu mi cemo biti srecni,zivi bili pa videli.....
    Prosto PL ti je takvo takmicenje da igras protiv klubova poput Sitija,Celsija,Junajteda koji godisnje trose 50 miliona na transfere i vise i dovode igrace koji su zavrseni produkt i koji imaju gotovo instant uticaj na igru i protiv takvih klubova se ne moze igrati sa decom iz Liverpula ili odakle vec . Igrac poput Gerarda je izuzetak i siguran sam da se takav igrac nece pojaviti narednih 10 godina ako ne i vise i on je samo pojedinac u timu tako da ako se oslonis na to da ce Brendan napraviti ceo tim od igraca takvog kalibra ti je potpuno nelogicno.Taj princip je mozda dobar za stub neke ekipe kao sto su Skols i Gigs bili u Junajtedu ali Fergi je i pored njih morao da baca lude pare na ostale delove terena cisto zato sto je neophodno da bi ostao na celu PL.Najbolji primer ti je ovaj veseli klub za koji ja navijam koji je bio u tvom fazonu da se ne trose pare nego da se prave talenti pa smo da izvines na izrazu kurcovali nesmalo 10 godina bez trofeja i cim smo poceli da bacamo pare odma smo osvojili dva jeste da je u pitanju kup i CS ali opet i to je nesto
    sigpic

    #PRAVDA ZA BRAĆU

    Comment


    • Originally posted by maliajnstajn View Post
      Sta ti je Brajki, blizance, rekoh ti skode ti one biljke, ne valja to uzimati. Profa, po tebi nastavnik, ima da se.igra malo s ljepotom fudbala
      Kao sto je i prosle sezone sa jos gorim Junajtedom tj najgorim u poslednjih 20 i vise godina... u igrackom i trenerskom smislu.

      Comment


      • Ne znam sta si navro s tim Unitedom na Arsenal 128 dana na celu tabele i dodjose povrede bum raspad sistema. Ove godine kompletnija ekipa, doveden novi kondicioni ekspert i samo se unaprijedilo ono sto je bilo sasvim dobro, cak i najbolje veci dio sezone
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Najlepši fudbal ove godine ipak Junajted, bar u najavi.
          1. Liverpool
          2. Arsenal
          3. United
          4. City
          .
          .
          .

          268. Chelsea

          Comment


          • Hahah sta sam sve sada pročitao! Cuj Suarez igrao dobro zbog Rodzersa, a pre toga je bio prosek haha! Dajte ljudi da se ne lazemo bez Suareza borba za LS ce biti maksimum...

            Comment


            • Nije niko rekao da je on igrao dobro samo zbog Rodzersa, ali mislis da bi neki drugi trener citav sistem igre prilagodio njemu, koji je i u Ajaxu ujeo igraca, mislis da je neko drugi u njemu prepoznao danasnju zver, Rodgers ga je jednostavno usavrsio do maksimuma, i ne kazem da niko drugi na svetu nije to mogao da uradi, ali BR je to uradio i to je to.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Ne znam sta si navro s tim Unitedom na Arsenal 128 dana na celu tabele i dodjose povrede bum raspad sistema. Ove godine kompletnija ekipa, doveden novi kondicioni ekspert i samo se unaprijedilo ono sto je bilo sasvim dobro, cak i najbolje veci dio sezone
                Manje vise povrede, te probleme ima Arsenal odavno. Ali i sada kada je ekipa kompletna nece to tako jednostavno biti. Unazad vec skoro 10 godina se desava jedno te isto, kada dodje taj prelomni period, utakmica koja treba da odredi dalji tok, gde Venger i ekipa treba da se dokazu tu se zna vec dobro poznat scenarijo... Dal ce se nesto promeniti ove sezone, sumnjam ali videcemo. Bice sigurno uzbudljivo i napeto.

                Izvinjavam se na off-u ali odmah da pitam, kada ce zvanicna tema sa anketom ko ce biti sampion?!

                Comment


                • Sta sve necu procitati od navijaca za koje sam smatrao da su sasvim ok, razumni i objektivni.

                  Comment


                  • Lallana poceo sa treninzima.

                    Comment


                    • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
                      Nije niko rekao da je on igrao dobro samo zbog Rodzersa, ali mislis da bi neki drugi trener citav sistem igre prilagodio njemu, koji je i u Ajaxu ujeo igraca, mislis da je neko drugi u njemu prepoznao danasnju zver, Rodgers ga je jednostavno usavrsio do maksimuma, i ne kazem da niko drugi na svetu nije to mogao da uradi, ali BR je to uradio i to je to.
                      Ne vredi govoriti vise, eto bicemo 7. iza Evertona i Totenhema bez Suareza.
                      sigpic

                      Comment


                      • http://www.liverpoolfc.com/news/late...crystal-palace

                        Povrede su ga unistile,sretno mu u nastavku karijere.Nadam se da ce Borini slijediti njegov put

                        Nedelja se blizi,pravi fudbal napokon pocinje.
                        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                        LFC:18+5=THE GREATEST

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ne vredi govoriti vise, eto bicemo 7. iza Evertona i Totenhema bez Suareza.
                          Mislim da ti koji to govore uopste i nisu navijaci Liverpool-a,pa sanse svojim klubovima nalaze u tome sto Liverpool nema Suareza,a svako normalan moze da vidi u kom je klubu najzdravija atmosfera i gde se najbolje radi,ja sam srecan razvojem situacije i jedva cekam budemo 7.

                          Comment


                          • Mene nervira sto neki navijaci Liverpoola misle da je jedan igrac veci od kluba. A bar mi treba da znamo da nije tako jer su otisli mnogi koje smo napravili zvezdama. Da, ono, Kewell i Baros su bili klasa u odnosu na Kaku i Sevcenka 2005-e.

                            Samo vera u Rogersa jer se vidi da covek zna.

                            Comment


                            • Izgleda da Lavezzi nece da ostane u PSG-u,Liverpool je vec poslao ponudu 17.5m funti....ali su se sada ukljucili Juve i Milan,iskreno ne znam koliko bi nam pomogao ali posto vidim da se ovde pominju neke "zvezde" eto neka dodje on u Liverpool da i mi kupimo neku "zvezdu",mozda nam budu dali sanse za top4.....Tacnije jedino je Liverpool poslao ponudu,Milan i Juve hoce pozajmicu,sto PSG-u ne odgovara tako da je Liverpool u pol poziciji......
                              Last edited by pixar.Lfc; 14-08-14, 23:41.

                              Comment


                              • A kakav je to sistem napravio Rodzers? Sistem u kojem u dve sezone primamo u proseku po dva gola po mecu i gde se u odbrani ne zna ko gde bije, a u napadu smo dali prošle godine 100 golova od kojih dakle po statistici nista ne lupam u ukupno 50 i više učestvovao SAMO suarez sto u asistencijama i samim golovima. Da nece mozda sada Lambert da da toliko ili '' Markec '' ??

                                Comment

                                Working...
                                X