Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by milanche View Post
    Nece to nista smetati,neka se kale ovi mladi,nema sta da se izgubi.
    A i ovo sto kaze moj saigrac,stoji
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Pa dobro i nije bog zna kakva lova u LE ali nista se ne gubi definitivno

      Comment


      • Ja bi LE igrao dogodine sa rezervama i kalio bi ove mlade a fokusirao bi se na PL i gledao da ga osvojim i zapusim usta svima,bar bi tako ja razmisljao na mestu Daglisa.
        sigpic

        Comment


        • http://www.matchhighlight.com/latest...nchester-city/

          Uzivajmo jos malo
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • TV prava,karte,bonusi na pobede,suveniri gledalaca,reklama,sponzori.
            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

            Comment


            • Vidim pojedini fanovi Arsenala se boje Liverpula, ne umanjujem pobjedu ali svaka ozbiljna ekipa(a to Liverpul jeste) mora da razbije onakav City. Pa oni nemaju nikakav sistem igranja samo ocekuju da neko individualno nesto uradi, a Arsenal ima sistem i teze ce Liverpulu biti sa Arsenalom.

              Comment


              • Originally posted by danijelkr View Post
                Vidim pojedini fanovi Arsenala se boje Liverpula, ne umanjujem pobjedu ali svaka ozbiljna ekipa(a to Liverpul jeste) mora da razbije onakav City. Pa oni nemaju nikakav sistem igranja samo ocekuju da neko individualno nesto uradi, a Arsenal ima sistem i teze ce Liverpulu biti sa Arsenalom.
                Arsenal je u prilicno losoj formi.Jesu dobili Blekpul ali ipak je Blekpul ekipa sa verovatno najslabijom odbranom i ekipa koja uvek napada i nadigrava se a to Arsenal svojim kontrama lako kaznjava.Generalno su dosta pali i Liverpul vrlo lako to moze da iskoristi,posebno sto protiv jacih ekipa uvek igraju bolje.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Liverpool FC View Post
                  TV prava,karte,bonusi na pobede,suveniri gledalaca,reklama,sponzori.

                  Pa dobro,mislio sam u odnosu na LS

                  Comment


                  • Kao sto rekoh ne smemo ih potceniti nikako!
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Originally posted by milanche View Post
                      Pa dobro,mislio sam u odnosu na LS
                      Lele sta ti poredis
                      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                      Comment


                      • Arsenala sa ovakvom igrom dobijamo sigurno,pa makar minimalnom pobedom.Ali pitace se i oni jbg ,ne kaze se dzabe igras koliko ti protivnik dozvoli

                        Comment


                        • Jesmo odlicno odigrali,ali ne treba sad zbog ove partije otpisati Arsenal ipak je to jedna odlicna ekipa.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                            Jesmo odlicno odigrali,ali ne treba sad zbog ove partije otpisati Arsenal ipak je to jedna odlicna ekipa.
                            Upravo o tome pricam!
                            Nisu oni dzaba drugi u ligi.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Ipak ne igramo protiv neke cirkus ekipi,eto vecina je nas otpisala veceras pa smo vidili sta se desili,cak sam i ja sumnjao u pobjedu.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Od svih timskih tema ova je daleko najaktivnija i najzastupljenija.
                                Svaka nam cast!
                                Sta cemo tek raditi kad krene LFC da gazi sledece sezone???????
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X