Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako im pljunu te pare - mnogo. Lovren nije ništa manja kiksara od Škrtela i Aggera. Opet sa druge strane, on se prilično prekalio u Saintsima, daleko je prisebniji i sigurniji nego u Lyonu, ali to je još uvijek nedovoljno za ekipu koja bi trebala biti pretendent za top4 i ovih 16 miliona. Mnogo, mnogo, moraju racionalnije trošiti novac od Luisa.
    sigpic
    Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
    don't support us when we win."

    Comment


    • Ako moze da nastavi da igra u kontinuitetu kao prosle sezone onda je ok, samo sto kontam da je to bio bljesak u manjem klubu. Ono sto je on radio u Lionu je u najmanju ruku jednako Skrtelovim bravurama.
      sigpic

      Comment


      • Pete O'Rourke @SkySportsPeteO
        Liverpool have enquired about taking Real Madrid midfielder Isco on loan, according to reports in Spain. ‪#‎LFC‬
        Krenula su nagađanja za Di Mariu i Isca. Iskreno, strašna stvar bi bila da jedan od ove dvojice dođe. Mislim da bi Isco prije mogao put pod noge, pogotovo kad Rodriguez potpiše. Još jedan polivalentan igrač, taman da se napravi strašna konkurencija naprijed. Pozajmica bi bila idealna, mada sumnjam jer će i Real gledati da se finansijski oporavi.

        To bi i značilo da bi par igrača ponovo moglo na pozajmicu, ali sačekaćemo da vidimo šta će biti od svega toga.

        Edit:

        Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 3m
        Loic Remy is due to fly to Boston tomorrow to undergo a medical ahead of an £8m move to Liverpool.

        Tony Barrett ‏@TonyBarretTimes 3m
        Divock Origi has told Liverpool he wants to join them and could also travel to Boston for a medical later this week.
        Kad je Tony rekao to bi trebalo biti gotovo.
        Last edited by Merlin; 20-07-14, 22:40.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Stive se oprostio od reprezentacije.

          >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

          Comment


          • Just had it confirmed that #LFC have definitely made enquires for all 3 of Reus, Di Maria & Isco.
            Od ove trojice ja bi najvise voleo Di Mariu da dodje kod nas.


            Loic Remy believed to at an airport AS WE SPEAK to fly to Boston & complete his LFC medical.
            Meni je bas drago sto ce Remy doci kod nas, uvek mi je bio gotivan igrac.
            Last edited by Scouser; 21-07-14, 17:39.

            Comment


            • Po kvalitetu Reus je ispred ove dvojice samo je pitanje kakav ce biti poslije povrede... Reus je bas tip igraca kakav nam treba, cijena je korektna (ako je istina da je klauzula 35 miliona) i meni ne bi bilo zao kada bi nasi dali i 50 miliona za njega. Di Maria je dosta slican igrac ali ja bi se odlucio za Reusa.

              Comment


              • Sav obavljen pazar su igrači ispred linije sredine terena. A spominju se Isco, Reus, Di Maria...
                S druge strane dubina sredine i pogotovo odbrane deluju tanko za ritam od dve tekme sedmično. Znam, ima još 40 dana do kraja prelaznog, ali Rodžers mi se ipak čini kao suviše pedantan lik da bi i u pripreme upadali toliko debalansirani. Možda se navukao na pobede od 5:3

                Taman sam hteo da čestitam za Borini / Remy posao, a ovaj ostade da se bori za mesto u timu protiv Remya, Sturidgea i Lamberta. Hrabar dečkonja.

                Comment


                • Wisdom na posudbi u WBA.

                  Comment






                  • Možda Brandan i napravi nešto od njega.
                    Last edited by Nightbird; 23-07-14, 16:16.
                    Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                    Comment


                    • Pre ce biti da ce Lazar napraviti nesto od L'pula.
                      Sigurno jedan od boljih napadaca u svetskom fudbalu.

                      Comment


                      • Originally posted by CicoIZeko View Post
                        Pre ce biti da ce Lazar napraviti nesto od L'pula.
                        Sigurno jedan od boljih napadaca u svetskom fudbalu.
                        Bas nisi nimalo preterao, ali nimalo.
                        sloboda ili ništa

                        Comment


                        • Originally posted by CicoIZeko View Post
                          Pre ce biti da ce Lazar napraviti nesto od L'pula.
                          Sigurno jedan od boljih napadaca u svetskom fudbalu.
                          Zar nije bila rec da ce te banovati ovog lila ?


                          Confirmed LFC team v Roma: Jones, Kelly, Skrtel, Coates, Enrique, Lucas, Allen, Coutinho, Borini, Lambert, Ibe
                          Evo postave za utakmicu protiv Rome.
                          Last edited by Scouser; 23-07-14, 23:39.

                          Comment


                          • Originally posted by Scouser View Post
                            Zar nije bila rec da ce te banovati ovog lila ?
                            Banovati ga zato sto se ne slaze s tobom ili s kim vec!? Smirite malo strasti.


                            EDIT: Markovic nije ni na klupi za mec protiv Rome. Ne gledam ja ovo...
                            Last edited by Alemannia Aachen; 24-07-14, 00:33.

                            Comment


                            • Prilično loša igra u 1. poluvremenu. Totalno bezidejno, bez ikakvog presinga na odbranu Rome. Bekovi katastrofalni, ne zna se koji je gori, Enrique jedino što dobro zatvara pozadi, ali ofanzivno i on i Kelly nula bodova. Poslije njih tu je apsolutno nepokretni Lambert. Sidraš klasični, iako nema presinga i nema veće podrške saigrača, ovakva igra je ispod svakog nivoa. Lucas solidan za sada, nema mnogo propusta, dok su Allen i Can nevidljivi zaista, pogotovo ovaj 2. koji nije imao 3 dodira sa loptom. Jedini iz ove ekipe koji bi mogao zadovoljiti kriterije i filozofiju Rodgersa jeste Ibe koji donekle i pravi pritisak, ali jalovo je to. Prelako igrači Rome iznose loptu, čak imaju i dozu nonšalancije što dovoljno pokazuje o našoj agresivnosti. Coutinho standardno sklon oscilacijama. To bi otprilike bilo to iz veoma siromašnog 1. dijela utakmice.
                              sigpic
                              Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                              don't support us when we win."

                              Comment


                              • A Borini ponovo povredio rame..Kako nam hladno propade 14m

                                Comment

                                Working...
                                X