Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne deluje ni nama, ali sta ces. Bolje i on kao nekakav potencijal, nego opet Flanagan ili ne daj boze Bertrand.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Originally posted by Baron von Eric View Post
      Nije on los, mislim da cak ima fin potencijal, ali mi ne deluje da je trenunto za startera u ekipi koja igra LS i ima ambicije da da bude top3, da ne kazem nesto vise.
      Odakle ti da imamo takve ambicije?
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by S-Nash View Post
        Odakle ti da imamo takve ambicije?
        Ti bre nisi dobar za diskusiju, u extremima si .

        Sacekaj kraj prelznog roka, pa cemo da pricamo o ambicijama, ali mislim da je prosle sezone trebalo da ti kaze da je kod Brenda sistem>igraci.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Baron von Eric View Post
          Ti bre nisi dobar za diskusiju, u extremima si .

          Sacekaj kraj prelznog roka, pa cemo da pricamo o ambicijama, ali mislim da je prosle sezone trebalo da ti kaze da je kod Brenda sistem>igraci.
          Ako je neko ovde pricao o svim sistemima i taktikama ovoga sveta, pricao sam ja.

          Igrace poput Dejvisa mozes naci za 2 miliona po Meksiku, Kolumbiji, Ekvadoru i onda od njega napravis igraca od 15 miliona jer ti se uklapa u sistem.
          sigpic

          Comment


          • The Reds' squad in full is: Jones, Agger, Coutinho, Lucas, Allen, Ilori, Borini, Suso, Ibe, Kelly, Coady, Skrtel, Flanagan, Adorjan, Smith, Phillips, Rossiter, Wisdom, Jones, Ward, Teixeira, Peterson, Stewart.
            To je tim za danasnju utakmicu sa Brondbyem. Nema Cana, ne znam razlog, a ostatak ima postedu zbog Svetskog.

            #LFC: Brad Jones, Kelly, Ilori, Agger, Smith, Lucas, Rossiter, Coutinho, Suso, Borini, Teixiera via @LFC
            Evo prvih 11. 4-3-3 po ovome sto ja vidim.
            sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Originally posted by Freshman91 View Post
              To je tim za danasnju utakmicu sa Brondbyem. Nema Cana, ne znam razlog, a ostatak ima postedu zbog Svetskog.
              Vidjeh na jednom mjestu da Can ima problem sa manjom povredom. Nista ozbiljno nije u pitanju.

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Ako je neko ovde pricao o svim sistemima i taktikama ovoga sveta, pricao sam ja.

                Igrace poput Dejvisa mozes naci za 2 miliona po Meksiku, Kolumbiji, Ekvadoru i onda od njega napravis igraca od 15 miliona jer ti se uklapa u sistem.
                Ne znam koliko je star, ali onaj Layun iz Meksika je na SP bio odlican, ne bih rekao da je slabiji igrac od Davies-a.
                "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


                Dakle, ti si portir!

                Comment


                • Originally posted by Wilshere_10 View Post
                  Ne znam koliko je star, ali onaj Layun iz Meksika je na SP bio odlican, ne bih rekao da je slabiji igrac od Davies-a.
                  Santjago Arias igra i levog i desnog beka, 5x talentovaniji od Dejvisa i Flanagana a kostao bi plafon 5 milki.

                  Lajun 26 godina. Moze pre Dejvisa lagano sto se mene tice.
                  sigpic

                  Comment


                  • Arias je mocan potencijal, a sto se Layuna tice, cuo sam da ce u Cagliari za nekakav bas sitan novac, inace vrlo dobar bek.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Nije mi samo jasno sto se ne ispljunu pare za Morena...

                      Comment


                      • Ne mogu da se dogovore sa Seviljom, ocigledno svaki put traze vise.

                        Ja bih krenuo na Rodrigeza, max cena kapiram da je 20 milki a odlican bek.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                          Nije mi samo jasno sto se ne ispljunu pare za Morena...
                          Zato sto cemo za te pare dovesti Dejvisa i Bertrana i uklapati ih u sistem.
                          sigpic

                          Comment


                          • Jbt, koliko je Ibe prejak potencijal.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Ode Assaidi u Stoke za 7m funti. Bravo Ayre maĐijo.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by Freshman91 View Post
                                Jbt, koliko je Ibe prejak potencijal.
                                Ogroman potencijal, ja se samo nadam da ce dobiti sansu.

                                Comment

                                Working...
                                X