Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobro dosao markec
    Moze Brendan od njega napraviti masineriju. Srecno jos jednom...

    Comment


    • Mora jedan proveren ofanzivni igrac. Makar to bio i neko malo potroseniji tipa Laveci.

      Markec ce kidati pre ili kasnije. Samo sto je nama vazno da se uspostavi kontinuitet igranja LS i tu rezultat ne sme da trpi.
      sigpic

      Comment


      • Markovic je dosta kompletniji, tehnicki jaci i inteligentniji igrac od Sterlinga. Da ovaj nije Englez ili da se obojica nalaze u istom timu neke druge lige, mislim da bi Markovic uvijek imao prednost u odnosu na Sterlinga, ali u ovakvim okolnostima Markovic ce morati uvijek da pruza vise, ukoliko zeli da zadrzi mjesto u timu, mada ja ipak vjerujem da ce u vecini utakmica i jedan i drugi biti u startnoj postavi, jer zaista ne pamtim da je neka ekipa imala ovoliko (ekstremno) brzih igraca u ofanzivnoj liniji i steta bi bilo da se to ne iskoristi.

        Interesantno je da Englezi vec godinama "stancaju" ove brze krilne igrace koji imaju skoro pa potpuno identican stil igre(SWP, Routledge, Lennon, Walcott(aj' on sad kao igra napadaca), Oxlade-Chamberlain, Townsand, a sada i Sterling), uvijek najavljivani kao velike nade, a na kraju veoma brzo odu u prosjecnost.

        Inace, meni je najcudnije ovo Liverpool-ovo (veliko) interesovanje da dovedu Lovrena!? Pa, covjek je kiks-igrac, bio je predmet sprdnje u Francuskoj, jer je iz sedmice u sedmicu ukopavao Lyon svojim greskama i upravo zbog silnih kritika je i napustio klub.

        Comment


        • Daleko je Sterling od Markovica trenutno. Vec sam pricao o ovome i ne bih da se ponavljam, Markec mora jos da radi puno, fizicki i mentalno je nezreo za Sterlinga, koji je u ta dva parametra za klasu jaci. I to je ta razlika, ko je kakav potencijal i kakav im je prag za dalje, to su neke druge price. Sto se tice Markeca, nista on nije ispred Sterlinga kada je IQ u pitanju. Mene je Sterling prvi iznenadio kakav napredak je napravio, svaki detalj igre je popravio, do te mere, da ga vise ni ne posmatram kao brzanera a la Lennon, on je dosta ispred tog stila igre.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Markovic u Portugalu ima duplo manje golova nego Razza u PL. Markovic svaki peti put pogodi 1 na 1. Sterling je igrac utakmice protiv Arsenala, igrac utakmice protiv Sitija, Sterling sa preko 20 metara zavuce u raslje protiv Norica sto ovaj nece biti sposoban da uradi jedno 3-4 godine. Sterling nanize 3-4 klasa PL igraca kao od sale. Za Sterlinga jedan Pirlo kaze da mu nije mogao nista na utakmici. Markec moze da napreduje ali ko je gledao Sterlinga, zna sta je taj decko u ovom trenutku za Markovica. Brendo ce napraviti dve zverine ali tu moze da bude bolji samo Sterling. Obojica su za svoje zemlje i reprezentacije nesto najbolje u poslednjih 10-15 godina, a mogli bi da budu i za Liverpul.

            A to sto su Englezi napravili gomilu istih igraca koji su propali, to je jer ti igraci nisu imali nikoga ko je 2% onoga sto je Rodzers. Za godinu-dve ce i Ajb biti zver dok ce Ox da stagnira u najbolju ruku a vrlo moguce i nazaduje.
            sigpic

            Comment


            • Stvar ukusa...

              Markovic se pokazao i na ligaskom nivou i na internacionalnom i u evro-kupovima. Igrao je sjajno protiv Porta, Juventusa, Tottenhama, Intera, Brazila, Sportinga,...Pokazao je dosta visok nivo inteligencije i dokazao da nije obican trkac, tj. ne trci besciljno k'o muva bez glave. Takodje ona golcina kada je prebacio golmana na petercu, asistencija protiv Porta za vodeci gol Benfike, kao i gol protiv Sportinga dokazuju vecu klasu od bilo kojeg gola u raslje kakvi se vidjaju i po trecim ligama...

              Odlican video koji pokazuje dosta toga:
              Last edited by Alemannia Aachen; 16-07-14, 00:09.

              Comment


              • Ne spori niko Markecu nista ali to je onaj nas odvratni mentalitet i razmisljanje. Nismo imali odavno igraca koji igra moderno i s loptom i bez lopte, aj' sad Mesija da napravimo.

                Jedva cekam da vidim neke tekme kad vodimo pa onda Brendo napred da stavi Sterlinga, Markovica i Staridza. Najbrzi trio u ligi, ne mozes im nista ako cepamo na kontru.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Ne spori niko Markecu nista ali to je onaj nas odvratni mentalitet i razmisljanje. Nismo imali odavno igraca koji igra moderno i s loptom i bez lopte, aj' sad Mesija da napravimo.

                  Jedva cekam da vidim neke tekme kad vodimo pa onda Brendo napred da stavi Sterlinga, Markovica i Staridza. Najbrzi trio u ligi, ne mozes im nista ako cepamo na kontru.

                  Slazem se u vezi toga za mentalitet, ali nisu ni Englezi nista bolji po tom pitanju. Realno, da li mislis da bi neki klub izvan Engleske zaista izdvojio skoro 30 miliona evra za igraca kao sto je Adam Lallana? Jeste on dobar, ali pitanje je da li vrijedi i pola od toga sto je Liverpool izdvojio. Niko ne precjenjuje svoje igrace vise od Engleza.

                  Comment


                  • Originally posted by Alemannia Aachen View Post
                    Slazem se u vezi toga za mentalitet, ali nisu ni Englezi nista bolji po tom pitanju. Realno, da li mislis da bi neki klub izvan Engleske zaista izdvojio skoro 30 miliona evra za igraca kao sto je Adam Lallana? Jeste on dobar, ali pitanje je da li vrijedi i pola od toga sto je Liverpool izdvojio. Niko ne precjenjuje svoje igrace vise od Engleza.
                    Lalana je placen 16 miliona + neki moguci bonusi.

                    Englezi su tu najgori. Englezi pa mi. Imas gomilu slicnosti u radu ta dva saveza, radu sa igracima, losim skolama fudbala, precenjivanju sopstvenih igraca, laznih talenata...

                    Al' jedno je kada ja hvalim Sterlinga koji sam rekao pre 15-ak meseci da od njega nema nista i zajebao se a drugo je kad ga hvale Englezi. Koji je igrac sa 19 godina pravio takvu razliku na terenu u PL? Oven, Fauler i Runi.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Lalana je placen 16 miliona + neki moguci bonusi.

                      Englezi su tu najgori. Englezi pa mi. Imas gomilu slicnosti u radu ta dva saveza, radu sa igracima, losim skolama fudbala, precenjivanju sopstvenih igraca, laznih talenata...

                      Al' jedno je kada ja hvalim Sterlinga koji sam rekao pre 15-ak meseci da od njega nema nista i zajebao se a drugo je kad ga hvale Englezi. Koji je igrac sa 19 godina pravio takvu razliku na terenu u PL? Oven, Fauler i Runi.
                      Ja sam negdje procitao da je on placen 25 miliona funti(to dodje, cini mi se, tu oko 30 miliona evra)...Ali, dobro...Nije to sad ni bitno, vec onako (generalno) kazem. Uvijek se mozemo vratiti na A.Carrolla i njega uzeti za primjer.

                      Comment


                      • Englezi ovde vise vrede ponajvise zbog marketinga(pre ce navijaci da se identifikuju u pocetku sa njima nego sa strancem), svakog od njih kojeg predstave kao talenta samo mu povecaju cenu bas zbog tog njihovog marketinskog potencijala.Voleo bih da vidim negde podatak koliko se njihovih dresova prodaju.Po slicnom principu Brazilci za svakog igraca koji (malo) odskace kazu novi Pele, Ronaldo i Ronaldinjo i u startu kosta zbog toga 20 miliona evra(lupio sam cifru).

                        Comment


                        • Liverpool ready to make a second bid for Ben Davies after it emerged Tottenham have agreed a £10 million fee with Swansea City. [Telegraph]
                          Ono nije los deal za 10m, ali sve preko toga ne bi smeli da daju.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Ali jel to da on bude bekap ili startni levi bek?
                            sigpic

                            Comment


                            • Kako stvari stoje, starter.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Nije on los, mislim da cak ima fin potencijal, ali mi ne deluje da je trenunto za startera u ekipi koja igra LS i ima ambicije da da bude top3, da ne kazem nesto vise.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X