Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    I preskoci ovu temu
    Mislio sam sa foruma Liverpula, ne sa foruma Sport kluba.

    I ja ne iznosim mrznju, samo cinjenice. Svidjalo ti se to ili ne. Da sam navijac Barse, bolelo bi me uvo. Ali posto sam navijac Mance, tesko da cu ostati ravnodusan prema nekim stvarima to je to.

    A kad sam mislio da je Mancester veci klub, mislio sam kako su se globalno prosirili, kako su dostigli u sve krajeve sveta, imaju najvise navijaca a i klub sam vredi najvise u Engleskoj. A imaju trofeje kao svoje argumente. Nisu kao npr. Siti.
    sigpic

    Comment


    • Mancasta Ne podnosim ih... Pozdravio ih Kuyt Kuyt Kuyt

      Comment


      • Alo blizanac nemoj da mi diras Liverpul da nebi poceo da ujedam
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • Originally posted by Gangrena View Post
          Alo blizanac nemoj da mi diras Liverpul da nebi poceo da ujedam
          Sklanjam se sa ove teme. Nemoj da se brines. Preterao sam sinoc. Izvinjavam se svima na ovoj temi.

          Nece se ponoviti
          sigpic

          Comment


          • Vidi bacpoola niko te ne tera,samo nemoj omalovazavati nekoga kao sto je Dzerard,jer to nije zasluzio,isto kao sto ja za recimo Gigsa imam samo reci hvale.Svi koji ne vredjaju i ne spamuju su dobrodosli na temi i neka slobodno komentarisu igru Liverpula ako imaju sta pametno da kazu.

            Nema Kirgijakosa cak ni na klupi,Flanagan pocinje.
            http://www.liverpoolfc.tv/news/lates...ts-listen-live
            sigpic

            Comment


            • Idemo pokazati kako se bori za klub,drago mi je sto Flanagan dobija priliku da pocne od prve minute ,cak nije ni los toliko sastav.

              Idealana scenarij Liverpool-City 3:2 (Suarez,Carroll,Flanagan,Dzeko oba gola)

              YNWA
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Evo nisam gledao LFC odavno,ako izgubite od City stvarno nema od vas nista,morate ovo uzeti.
                sigpic
                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                Comment


                • Originally posted by manda View Post
                  Evo nisam gledao LFC odavno,ako izgubite od City stvarno nema od vas nista,morate ovo uzeti.
                  Pa ove sezone svakako nema nista a mnogo smo oslabljeni tako da ne vidim sto je sramota ako izgubimo veceras,mada mislim da necemo.
                  sigpic

                  Comment


                  • Nakon 45 minuta LIVERPUL - mančester siti 3:0(Kerol 13,35 min, Kajt 32)...
                    Konačno je proradila mašina za koju smo dali velike pare...YNWA

                    Comment


                    • Pa jel ovo Liverpul ili Dortmund?

                      Kakav smo samo fudbal igrali,totalni fudbal,Keni jos jednom pokazao ko je i sta je a Mancini isto tako da je smesni tipicni primer italijanskog antifudbala.Skoro sve duele dobijamo,agresivno na loptu,brzo u tranziciji i lepo za oko,ne pamtim kad sam gledao ovakav Liverpul.Flanagan fenomenalan na debiju,Spiring ponovo jede na sredini a o cetvorci Meireles-Kujt-Suarez-Kerol da ne govorimo.Endi konacno krenuo da trese mreze.

                      Posle prvog poluvremena samo
                      sigpic

                      Comment


                      • Ljudi ja sam se NAJEZIO koliko dobro igramo!!!!! Ovaj sastav je savrse,ne bi' ja tu nista dir'o
                        P.S. Ovaj Kerol vosti i levom i desnom

                        Comment


                        • Ja sam za to da se uvede ban kad neko kaze da Carroll nije neki igrac

                          Prvo poluvrijeme izvanredno,kaze meni stari okreni malo na Liverpool ubi ova Barcelona veceras

                          Koliko Carroll dobro igra,toliko sam prezadovoljan Flanaganom.

                          Sad polako u drugom poluvremenu i zabit im jos jedna-dva gola ;)
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Imamo Kelija i Flanagana pa Dzonson moze da ide i da uzmemo 20 miliona i samo prosledimo to u Benfiku za Koentrao-a.
                            sigpic

                            Comment


                            • Pa mi smo najebali sledece nedelje...........

                              Comment


                              • Originally posted by Dimitrije View Post
                                Pa mi smo najebali sledece nedelje...........
                                Sad si tek skontao

                                Pa sa ovom nasom postavom i vasom formom vrlo lako mozemo da vas izbrukamo.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X