Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Drago mi je sto ode. Moze 300 golova da utera, neke stvari su vaznije od samog rezultata.

    Ako Benzema bude visak u Realu, mora zavrsiti kod nas.

    Moguce da Aspasa uvalimo Sevilji pa da konacno zavrsimo Morena.
    sigpic

    Comment


    • Benzema bi bio odlican izbor, koliko toliko, mozda je i jedini izbor ako se krene po napadaca.
      Pola pise 75m funti, Balague kaze 81m evra, sto je daleko ispod ove cene.

      Nista mi se ne svidja ovo povezivanje za Bonyem.
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • If there is one thing the history of this great club teaches us, it is that Liverpool FC is bigger than any individual
        Rodgers nakon Suarezovog zvanicnog prelaska u Barcu. Mislim da bi se Boni dobro uklupio kod nas zbog njegovog stila igre vole da proigrava a i zna da zavrsi, ali pre bi voleo Benzemu.

        EDIT: Prica se da smo zainterosovani za Remija jer je Arsenal valjda odustao ?
        Last edited by Scouser; 11-07-14, 14:26.

        Comment


        • Hocu Benzemu !!!

          Comment


          • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post
            Hocu Benzemu !!!
            sigpic

            Comment


            • Comment




              • Comment


                • Originally posted by bjelaksson[YNWA] View Post


                  Nije ostao sam, tu je Studge.
                  Spoiler
                  Last edited by Scouser; 11-07-14, 15:40.

                  Comment


                  • E to tek treba da vidimo, da li će Stevie biti tu na još jednom ispraćaju

                    Comment


                    • Goal.com jutros objavio da se Arsenal i Remy nisu uspeli dogovoriti.
                      Originally posted by maliajnstajn
                      Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                      Comment


                      • Arsenal doveo Sancheza, United ce verovatno Vidala i Di Mariu, a mi ni jedan Big signing do sad. Dovescemo Markovica i Bonija kao da smo zavrsili na 8 poziciji i tek planiramo da se borimo za LS.

                        Comment


                        • Nesto se ne secam proslo leto da smo doveli "marquee signing" pa smo zavrsili i ispred Arsenala i ispred Junajteda. Imamo sad pare, mozemo da napravimo tim sa 2 kvalitetna igraca na svakoj poziciji. Kljuc je da Lazar bude jedini preplaceni igrac i da se ne dovodi target man kakav je Boni.
                          sigpic

                          Comment


                          • Prethodnih godina igraci nisu hteli dolaziti u Arsenal i Liverpul zato sto je pod znakom pitanja bilo igranje u Ligi sampiona, a sada Manchester United ne igra LS, a niko ne spominje njihovo neigranje u LS, ni Vidal, ni Di Maria ni niko...
                            Originally posted by maliajnstajn
                            Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

                            Comment


                            • Kad je to bilo pod znakom pitanja igranje u LP za Arsenal?
                              sigpic
                              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                              Comment


                              • Originally posted by Topdzija View Post
                                Prethodnih godina igraci nisu hteli dolaziti u Arsenal i Liverpul zato sto je pod znakom pitanja bilo igranje u Ligi sampiona, a sada Manchester United ne igra LS, a niko ne spominje njihovo neigranje u LS, ni Vidal, ni Di Maria ni niko...
                                Bas o tome i razmisljam i nerviram se nenormalno. Kao razlog sto mi ne mozemo da dovedemo jaca pojacanje je to sto ne igramo LS a sad Untied doveo dva igraca o kojima mi mozemo samo sanjati.

                                Comment

                                Working...
                                X