Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Gde je ovaj terenčić brat, mnogo dobar mnogo, suva šminka
    Ispred moje i Lazarove bivse zgrade u Cacku,on finansirao,pre 10 dana zavrsen,sjajan terencic... i za basket i fucu,mislim tu sam ga ucio prvim fudbalskim koracima,posto sam ga stariji 6 god.dok ga partizan nije uzeo pod svoje posle a ovde imas malo opsirnije i da vidis kakvi smo mi klosari tj.pojedinci http://www.ozonpress.net/sport/sport...-mu-obili-kola
    sigpic

    Comment


    • Jbt nmg da verujem da je Bernat otisao za onu sicu, i da Liverpool nista pokusao nije...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Kako to Bayern lagano odradi , nikakve price o transferu Bernata i onda samo buuuuum!!

        Transfer zavrsen.

        Comment


        • Drugacija atmosfera tamo u Nemackoj, tamosnji mediji imaju drugaciji odnos prema klubovima a i drzi se tamo jezik za zube tj ne desava se da iscure informacije do realizacije transfera u vecini slucajeva+znaju da sakriju informaciju i medijima nista drugo preostaje nego da gadjaju u prazno.Isto tako prosle godine ko iz vedra neba KPB presao u Salke.

          Comment


          • sigpic

            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
            -Jürgen Klopp

            Comment


            • Mene jos uvijek interesuje kako je taj genije uspio zadrzati Suareza proslo ljeto
              sigpic
              "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
              AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Mene jos uvijek interesuje kako je taj genije uspio zadrzati Suareza proslo ljeto
                Brendo i Stiv ga ubedili, posle razgovora s Ianom hteo da ide.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Brendo i Stiv ga ubedili, posle razgovora s Ianom hteo da ide.
                  Ne bi me cudilo da je tako i fakat bilo, kakav genije za transfere boze sacuvaj
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Svaki dan sve gore vesti haha

                      Comment


                      • Ja nemam nista protiv dolaska Markovica, ogroman je potencijal i ako bude dobro radio i slusao Brendana moglo bi ovo ispasti jako dobro za nas. Sto se tice ovog Belgijanca nemam pojma kakav je, samo sam ga gledao na SP i nije los, malo me potsjeca na Staridza. Ali realno mora da se nadje dostojna zamjena za Suareza ako je to ikako moguce.

                        Comment


                        • Cudi me sto se ne ide po Grizmana ili sto se tako olako odustalo od Sacirija, barem za sada...

                          Comment


                          • Navodno je ovo Origi, a uslikali su ga ispred Melwoda.

                            Spoiler


                            Dok Caulker bez obzira na ponude QPR i Southamptona, hoce kod nas i ceka nasu ponudu.
                            Last edited by Scouser; 10-07-14, 08:55.

                            Comment


                            • Lambert ce biti sigurno prva opcija u napadu uz Staridza i Sterlinga tu nema sumnje,sad Markec ak dodje tu moze da se bori za mesto sa Sterlingom verovatno,a bice veoma lepo gledati Lalanu sa Dzerardom u sredini
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Lambert moze biti samo podrska sa klupe. Prva opcija nece biti sigurno.
                                Telegraph kaze da je Chelsea odbio ponudu za Bertranda od 6m, traze jos 2m, valjda necemo dati.
                                Ben Davies je ponovo u igri.
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X