Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nesto mi se previse prica zadnji par dana o njegovom mogucem transferu u Liverpool.

    @Nash

    Zasto si siguran da nece doci to transfera?

    Comment


    • Originally posted by Rossonero View Post
      Zasto si siguran da nece doci to transfera?
      Zato sto Brendo gleda i ljudske kvalitete. On je s nekim transferima pogodio, s nekim omasio ali su to sve do jaja momci.
      sigpic

      Comment


      • Ja ni u jednim ozbiljnim novinama nisam video Balotellija kako povezuju sa LFC, tako da se ne bojim da maloumnik dodje ovde.
        Valjda sad daju ovo sto Sevilla trazi za Morena.
        sigpic

        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
        -Jürgen Klopp

        Comment




        • Prema navodima italijanskog Tuttosporta menadžer Liverpoola Brendan Rodgers razmatra mogućnost dovođenja Marija Balotellija, koji se prethodno povezivao s prelaskom u redove Arsenala.

          Comment


          • Zasto mi ovo sve mirise na Totenhem od prosle sezone....

            Ajde Brendo,nisi ti Boas da dovedes pojacanja za preko 100 miliona,da ih skoro sve preplatis,i da ne urade nista (cast izuzetcima) ...
            Last edited by z0La; 04-07-14, 00:03.
            I LOVE HOUSE MUSIC!!

            Comment


            • sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ja negde procitao da je 80m...

                Comment


                • 70m funti ce ponuda biti ukupna, sa bonusima i svim dzavlima. Barem ja to ocekujem tako da bude
                  sigpic
                  "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                  AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                  Comment


                  • Trebalo je da bude 90m evra, toliko se bar nagadjalo u pocetku, a sada spanski mediji govore o nekoj cifri do 70m evra, sto nije bas blizu cifri koliko LFC trazi.
                    Alexis izgleda jos nema pojma gde ce da ide i sta hoce. Ljudi govore da zeli u Italiju najvise, ali ponuda Juvea je ocajna.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Originally posted by Freshman91 View Post
                      Trebalo je da bude 90m evra, toliko se bar nagadjalo u pocetku, a sada spanski mediji govore o nekoj cifri do 70m evra, sto nije bas blizu cifri koliko LFC trazi.
                      Alexis izgleda jos nema pojma gde ce da ide i sta hoce. Ljudi govore da zeli u Italiju najvise, ali ponuda Juvea je ocajna.
                      Kao i uvek

                      Po pitanju kreativnosti Alexis vam ne moze mnogo toga doneti, nece biti bas prava zamena za Luisa. Ali dobicete toliko ca$ha da mozete da birate. Kad se mogli da puknete 40M za onog drvosecu, valjda isto toliko mozete za Jamesa Rodrigueza i slicne njemu.

                      Comment


                      • Veza Juve postoji samo zato sto ima istog agenta kao i Vidal i sad majstor agent hoce da sredi 2 transfera da dobije para. Sredi Aleksisa Juveu za male pare, a onda sredi Vidala Unitedu za 50+m
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Originally posted by Prototype View Post
                          Kao i uvek

                          Po pitanju kreativnosti Alexis vam ne moze mnogo toga doneti, nece biti bas prava zamena za Luisa. Ali dobicete toliko ca$ha da mozete da birate. Kad se mogli da puknete 40M za onog drvosecu, valjda isto toliko mozete za Jamesa Rodrigueza i slicne njemu.
                          Ne treba nama striktna zamena za Luisa, mada je jedini Alexis koji ga moze zameniti po svom stilu igre, a i prilicno je raznovrstan igrac, nije bas limitiran po tom pitanju da ne ume da proigra saigrace, ima i on svojih lucidnih poteza u rukavu kao Luis, mada niko kao Kanibal. Smatram da Alexis igra ispod svojih mogucnosti u Barci.
                          James ne ide nigde iz Monaca, pa on je 40m placen kad je dolazio, ko zna koliko ga ovi sada cene.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Koliko imam los osecaj jebem ti...Nema nista od Alexisa vidi se, znaci dobit cemo 70-80m i puknucemo ih na Markovica i jos 2-3 prosek igraca koje cemo da preplatimo naravno...

                            Valjda stignu malo bolje vesti ovih dana, ovo mi je prelose dosad.


                            Ima li sanse da se uzme Di Maria ?
                            Last edited by bjelaksson[YNWA]; 04-07-14, 23:50.

                            Comment


                            • Comment


                              • Za Sancheza ce se znati danas, eventualno sutra. Na putu za Barcelonu je da rijesi svoju buducnost
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X