Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nista se taj ne pita, moze ti on pricati sta hoce.
    Najbolje za njegovu karijeru je da ne dolazi jos u Liverpool, jednostavno sa igracima koji dolaze u klub, a i trenutno, jaka je konkurencija. Plus sam cuo da Chelsea ima first buy opciju, tako da to svi znaju da ako dolazi u PL, ide u Chelsea.

    Nemaju Aki oni odakle da finansiraju, prodali su Cesca za "sicu", ali su to isto skoro dali na Rakitica, 8m manje doduse, dakle vec ode taj novac. A treba im prvoklasan veznjak sto Enrique cilja, Koke ili neko treci, koji ce kostati boga oca.
    Za Alexisa se otimaju svi, ali ja sam ubedjen, ako ode Suarez tamo, ovaj dolazi ovamo, jer Barca drugo i nema sta da nudi, sem da ponude Neymara mozda. Sad je drugo to sto Alexis hoce mozda negde drugde, mada to su sada samo nagadjanja da on odbija da ide negde zarad drugog kluba, totalni fokus na SP, citao sam i njegove izjave sa konferencije, bukvalno momak i ne misli o tome, pa ce se verovatno mnogo vise znati, kada Chile ispadne sa SP-a, sto ce se verovatno desiti vec sutra.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Ja sam siguran da ako ode u barsubda ce zaigrati prije isteka kazne tj. da ce mu kazna biti smanjena nekim cudom.

      Comment


      • Trik je u tome da je Wenger odbio Fabregasa, a susreo se sa Sanchezovim agentom u Brazilu, sto je za Wengera specjalnost. A posebno kad procure informacije susreta, onda tu mora biti nesto. Kazem ima ponudu od 19. juna Sanchez na stolu od Arsenala, to je vec manje vise i dogovoreno, cim se stari lisac vidio sa agentom, jos samo ceka da mu se javi da je Suki done deal i da salje odma 25m kesa Barci. Ima Barca para, mogu se oni jos zaduzit nije njima belaj, ali sve zavisi od toga koga ce da prodaju i koliko ce stvarno da se zaduze..

        Uglavnom idice hefte bi se trebalo sve razjasniti i kad Urugvay ispadne i Chile i laganice da pocnu ozbiljni poslovi
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Ma to su sve informacije "rekla-kazala", cak sam video negde da je kao Alexis rekao da ce odbiti Liverpool da bi isao u Arsenal, bas nebuloze teske, ubio sam se da nadjem tu izjavu, nigde je nema, a gledao konferenciju gde nesto slicno nije rekao.
          Wenger je u Brazlu da bi vodio onu emisiju i da igra beach footvolley, a ne da pregovara sa igracima, nemoj da te loze.

          Koliko ja znam, Arsenal, LFC i Juve se ozbiljno interesuju, s tim da tu Juve otpada sigurno, na zalost Brajkule.
          Barrett sad kaze da Liverpool nije spreman ni na kakav cut price transfer i da zahtevaju 50m + Sanchez, ili 85-90m od Barce, a ja sam bas uveren da nemaju da daju tu lovu. Mada vidis, nisam razmisljao da prodaju Alexisa Arsenalu, i da dodaju jos 50m i uzmu Suareza.
          Razocarao bih se u tom slucaju.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Wengerica demonstrirao juce o kakvom se majstoru radi, ako zakljuca deal za Alexisa, Auriera i Remya iz Brazila na odmoru za ispod 50m, a da ne pricam o tome da je zaradio 11m na igracu koji ne igra za tebe plus na Fabregasu jos 4m, genijalno, treba mu statuu odma dic ispred Emiratesa ako mu prodju transferi
            sigpic
            "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
            AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

            Comment


            • Nemoj to, na igracu koji ne igra za tebe, pa on je igrac na pozajmici, samo su ga otkupili, a covek je sjajan igrac pritom.
              Videcemo kako ce Wenger to da uklopi. Mada ako Alexis predje za manje od cene za koju je Lallana placen, onda stvarno ovi nasi treba da se zapitaju malo i stave prst na celo, plus pritom Suarez ode. Ja ne vidim idealniju zamenu od Alexisa za Liverpool. Oprosticu im ako se kojim slucajem okrenu Cuadradu.

              Mnogo me muci sad ovo oko Markovica, cuj hoce za njega da daju 25m, a nece za Shaqirija 20m, mada mozda je i Bayern povisio cenu posle onog hat-tricka.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Kupio Arsenal Velu nazad za 4 m i onda ga ovi ponovo otkupili za 11m, strasno genijalan potez majstora transfer igrice. Dovede Sancheza za ispod 30m to ce biti nevidjeni steal za igraca koji je izdominirao prosle sezone.

                Nije Lallana los, ali u isti rang sa Alexisom ne moze, jednostavno. Treba i vama i nama jos dubine, Chelsea, City i United se dobro pojacase, jos ostali mi, jer ste vi doveli par igraca. Sto se nas tice, prije 10. jula nista znat necemo, jebo ih dresovi i oficjelna prezentacija
                sigpic
                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                Comment


                • Ma kakav Arsenal i Liverpul, ide Sancez u Juventus za 15 miliona evra. Pitajte brajka ako mi ne verujete.

                  Comment


                  • Imamo mi Brendana, nista se ja ne brinem. Pod Royom je Lallana delovao kao troduplo slabiji igrac, u Liverpoolu ce da bude daleko bolji, bar se nadam.
                    Sanchez mora da ide iznad 30m, znaci mora. A mislim da se i Barci vise isplati da uzme ovaj deal koji Liverpool nudi, jer ce uzeti vise love. Ovako ako prodaju Alexisa za 25m, moraju vise love da dodaju za Suareza.
                    sigpic

                    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                    -Jürgen Klopp

                    Comment


                    • Dati 20 miliona za backup Sterlingu.

                      Od Sacirija nema nista.
                      sigpic

                      Comment


                      • Origi verovatno za 6-7m dolazi, a potom odmah pozajmica u Lille, odlican je to deal.



                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Agência News running the exclusive that Luis Suárez will travel to Barcelona on Monday. Usually reliable.
                          Ima ovde nesto 100%.
                          sigpic

                          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                          -Jürgen Klopp

                          Comment


                          • Moley kaze da ide tamo na odmor + je neko rekao da tamo ide i da se zali na odluku. Usput neka se dogovori sa Luis Enrikeom pa cekamo da Cile ispadne.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ako ode Suljo jako je bitno koji igraci ce doci kao zamjene.Suarez je tip igraca koji se ne prodaje ako ne moras,sam moze dobiti utakmicu,ekipa kada igra mrtvo on uvijek moze preokrenuti to.Apsolutno je nepredvidiv i sve radi instiktivno i izmedju ostalog zato mu se desavaju ovi ispadi na terenu,ali zbog toga je i ovakav igrac.Prodaja i ostanak Sulje imaju svoje pluseve i minuse.U slucaju ostanka imat cemo jednog od najboljih igraca svijeta u svojim redovima,ali isto tako imat cemo tempiranu bombu u ekipi.U slucaju prodaje ako ce doci Sanchez,Shaqiri i Moreno za te pare ja bi sad potpisao da ode,ali ako dodju igraci koji ce sluziti za rotacije onda cemo mnogo izgubiti.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Aleksis navodno dogovorio sve sa Juveom, 25 milki.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X