Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ne znam, opet je najrealnije da ode u Arsenal.
    Mada tamo ne bi imao zagarantovano mesto u timu, jel ti vidis covece kako Ziru ubija na SP?!

    Jedino da ga stave out of position na neko krilo, ali jbs onda da dajes toliku lovu.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Mada tamo ne bi imao zagarantovano mesto u timu, jel ti vidis covece kako Ziru ubija na SP?!

      Jedino da ga stave out of position na neko krilo, ali jbs onda da dajes toliku lovu.
      Izvini ali tu imaju svemocnog Oksa! Jedino Roj budala nije svestan da mu je Oks igrao, oni bi vec sigurno bili u drugom krugu!

      Jos kada se Teo oporavi, nema on sta da trazi u Londonu.

      Comment


      • Duncan Castles ‏@DuncanCastles 5m
        Luis Suarez's father-in-law: 'It is the right moment to change... If you leave the Premier League the best option is Spain.' #LFC #FCB #RMCF
        ....
        "Once you leave Arsenal, you can only go down, really." - Jack Wilshere


        Dakle, ti si portir!

        Comment


        • James Pearce za Echo kaze da Sevilla sada trazi 20m funti, a mi smo nudili 16m. Pregovori u toku, mada mislim da nema nista od toga.
          sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Bolje 20 mil funti za Morena nego 30-34 za Soua, tako da nemoj da se zalis .
            sigpic

            Comment


            • Imamo tu srecu da je Koentrao iskidao prolece pa je Real odustao od Morena. Mozda ganjajuci se 100 godina kao sa Ilorijem proslo leto nesto i zavrsimo.

              Kad je u pitanju Luis, Sancez + Pedro + pare za nekog veznog tipa Kedira i moze da ide.
              sigpic

              Comment


              • Crta mi se neki Bertrand u najavi. Onda sam pomislio da bi mogli ici po Ricarda, ali i on ima neku klauzulu od 22m evra cini mi se. Ne znam koliko je Rojo cenjen od strane Sportinga.
                sigpic

                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                -Jürgen Klopp

                Comment


                • Kad je u pitanju Luis, Sancez + Pedro + pare za nekog veznog tipa Kedira i moze da ide.[/QUOTE]

                  Samo ne Pedra... po meni bi bilo idealno pustiti Luisa za sumu od 65-70m i Sanceza, a za te pare dovesti Reusa ali treba biti realan, niti nasi znaju poslovati niti cemo mi dobiti te pare i Sanceza. Gledajuci proslos, mogu se kladiti da ce nas Barselona izraditi a mi necemo uspijeti naci zamjenu za Luisa. U sustini Liverpul je klub koji svoje igrace prodaje za neku razumnu cifru a kad treba da kupi igraca onda ih u vecini slucajeva pretplati, tako da se toga najvise bojim.

                  Comment


                  • Pedro je igrac koji ne petlja, koji zna sta zna i zna sta ne zna. Cigan teski ali je i Luis pa svi svrsavaju na njega. Sancez, Staridz, Pedro i Lambert u toj varijanti i ne mozes nam nista napred. Sve pare preusmeris do kraja avgusta na ovo iza da bude cvrsce i da se posprdamo.

                    Milion puta tokom ovih godina nam je falio neki Pedro da se nadje gde treba i slomi Fulame, Norice i slicne pred kraj kao sto je Junajted uvek imao OGS-a, Cicarita...

                    Pedro je igrac koji je davao golove u svim najvecim utakmicama, koji ima pobednicki mentalitet, koji zna kako se osvajaju trofeji.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Milion puta tokom ovih godina nam je falio neki Pedro da se nadje gde treba i slomi Fulame, Norice i slicne pred kraj kao sto je Junajted uvek imao OGS-a, Cicarita...

                      Pedro je igrac koji je davao golove u svim najvecim utakmicama, koji ima pobednicki mentalitet, koji zna kako se osvajaju trofeji.
                      Mislim da si hteo da kazes Miler .

                      Salu na stranu ni ja nisam bas siguran za Pedra, ali svakako bolje on nego Teljo (sa kojim ste se povezivali prosle godine).
                      sigpic

                      Comment


                      • Miler svakako broj 1 od igraca tog tipa a Pedro odmah iza. Golovi u EL Klasiku, finale LS, finale kupa, ma sta oces. Evo ove sezone imao si situacija da mi kad treba da stisnemo u 2. poluvremenu nemamo snage i nema ko da udje. Zamisli da smo imali Pedra ili nekog slicnog da stisne, unese zivosti.

                        Takticki isto precizan, malo ko bolje igra presing. Potcenjen igrac zbog svog poganog karaktera.
                        sigpic

                        Comment


                        • Greota umešati Milera u džoker igrače, kolika god klasa bili.

                          Pardon za offtopic.

                          Comment


                          • Originally posted by S-Nash View Post
                            Miler svakako broj 1 od igraca tog tipa a Pedro odmah iza. Golovi u EL Klasiku, finale LS, finale kupa, ma sta oces. Evo ove sezone imao si situacija da mi kad treba da stisnemo u 2. poluvremenu nemamo snage i nema ko da udje. Zamisli da smo imali Pedra ili nekog slicnog da stisne, unese zivosti.

                            Takticki isto precizan, malo ko bolje igra presing. Potcenjen igrac zbog svog poganog karaktera.
                            a tek izgleda i kretanja

                            Comment


                            • Sistemski igrac Pedro, ne treba nista pricati o njegovom kvalitetu, dovoljno je videti koliko puta on bio vazan za repku Spanije, uvek na spisku.
                              Mada mene to sada ne zanima previse, niti prica oko Suareza, zanima me hoce li zavrsiti ovaj deal za Morena, on je nekako najbitnije pojacanje. Vec je postao trend da ostanemo bez pojacanja, jer nismo ponudili milion vise. A nekad smo davali za Carrolla ludacke cifre, ide se iz krajnosti u krajnost, nema sredine.
                              sigpic

                              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                              -Jürgen Klopp

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Pedro je igrac koji ne petlja, koji zna sta zna i zna sta ne zna. Cigan teski ali je i Luis pa svi svrsavaju na njega. Sancez, Staridz, Pedro i Lambert u toj varijanti i ne mozes nam nista napred. Sve pare preusmeris do kraja avgusta na ovo iza da bude cvrsce i da se posprdamo.

                                Milion puta tokom ovih godina nam je falio neki Pedro da se nadje gde treba i slomi Fulame, Norice i slicne pred kraj kao sto je Junajted uvek imao OGS-a, Cicarita...

                                Pedro je igrac koji je davao golove u svim najvecim utakmicama, koji ima pobednicki mentalitet, koji zna kako se osvajaju trofeji.
                                Pedro je prosjecan igrac, nikako ali bas nikako ga ne bi volio vidjeti u Liverpulu. Lako je igrati u barsi brate gdje imas Cavija Inijestu i Mesija, naravno da ce biti dobar kad ima takve saigrace. Ne kazem da nam nije trebao igrac koji ce se naci na pravom mjestu u pravo vrijeme ali po meni Pedro je smece od igraca obicna lijencuga i ljiga koji je imao srece sto djete Barse (ako se ne grijesim). Inace svi ti igraci barse su naviknuti na jedan sistem gde se zna ko sta radi i mislim da tesko mogu da se adaptiraju na drugi klub i sredinu, naravno cast klasama kakvi su Mesi Inijesta i Cavi... Jos jedna stvar, Liverpulu trebaju igraci sa karakterom tj. igraci koji se bore koji nikad ne odustaju a to definitivno nije Pedro dok Sancez jeste takav igrac. Kako god bilo Liverpul ce biti u gubitku prodajom Suareza, e sad da li ce taj gubitak biti manji ili veci ostaje da se vidi.

                                Comment

                                Working...
                                X