Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma znam jbg, ali eto zanimljiva izjava pa da je kopiram ovde...nezz ni sam sta da ocekujem

    Comment




    • Zanimljivo, pogotovo kada se pogledaju neki od prethodnih rekorda.
      sigpic
      Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
      don't support us when we win."

      Comment


      • Originally posted by Merlin View Post
        Klasično zamazivanje očiju, koliko god se mi nadali to će biti jedna "revijalna" utakmica, nažalost. Teško će biti za očekivati da Arsenal može prosuti 4 boda prednosti, tako da bi Everton protiv Cityja doslovno mogao biti demotivisan. Puno više nade polažem u timove iz donjeg dijela tabele - WH i AV. WH ima par bivših igrača Liverpoola kojima vjerujem neće biti nimalo svejedno da olako prepuste bodove Cityju + mogu odigrati sjajnu defanzivu (bunker) koji je tako teško probiti. I sami smo se mnogo napatili za 3 boda protiv njih. A da se nadam u ljutog gradskog rivala je barem za mene potpuna besmislica...
        Samo da se citiram zbog ovih naivnih forumaša. Rivalstvo je u ovom slučaju nadjačalo profesionalizam.
        sigpic
        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
        don't support us when we win."

        Comment


        • Originally posted by Merlin View Post
          Samo da se citiram zbog ovih naivnih forumaša. Rivalstvo je u ovom slučaju nadjačalo profesionalizam.
          Kako si to zaključio?
          sloboda ili ništa

          Comment


          • Da se i dalje pravimo naivni. Ali eto ako ćemo već iskreno - Vidovita Džemila prognozirala pobjedu Cityja.
            sigpic
            Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
            don't support us when we win."

            Comment


            • Ja se samo nadam da cemo maksimalno odraditi ove dvije utakmice do kraja sezone,jedino sto bi me jos vise zabolilo od ovog je da mi kiksamo,a i da onda City napravi neki kiks.Iskreno izgubio sam skoro svaku nadu u titulu,ali

              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Verujem ja jos.AV ako igra posteno moze napraviti dosta problema Sitiju,imaju strasan kontranapad.
                Originally posted by Casiraghi
                Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                Originally posted by Casiraghi
                Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                Originally posted by Casiraghi
                Srecan Mane svima koji slave.

                Comment


                • Nada zadnja umire....da dobijemo mi Palas danas za pocetak....

                  Comment


                  • Confirmed #LFC team v @Official_CPFC: Mignolet, Johnson, Flanagan, Skrtel, Sakho, Gerrard, Allen, Lucas, Sterling, Sturridge, Suarez

                    Confirmed #LFC subs v @Official_CPFC: Jones, Toure, Agger, Coutinho, Aspas, Moses, Cissokho

                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Kakve gluposti smo napravili u cirka 10 minuta.....Kristal Palas ti da tri komada za 10 minuta ejj....steta....sad jedino cudo da se dogodi....tipa da Vila sokira svet u sredu ili Cekicari u nedelju....nada zadnja umire...

                      Comment


                      • lukas NAPOLJE odma! moze i mozes. nije nam potreban a malo je pokazao
                        dzonson, flanagan,allen su po meni diskutabilni (mogu da ostanu a mogu i da idu, ako ostanu da budu back up) jesu oni borbeni,ali su suplji u odbrani nenormalno.
                        zadrzati sakoa,suareza,sterlinga,staridza,kutinja, kapiten(podrazumeva se), minjole, mozda cak i skrtel, hendo.

                        dovesti dva ozbiljna beka (jednog levog i jednog desnog) i jednog skupljeg zadnjeg veznog (tipa david silva, samo jefitniji, ali taj tip igraca)

                        ako se ovo ispostuje sledece sezone mozemo da jurimo titulu.

                        za ova tri transfera izdvojiti minimum 50mil

                        Comment


                        • Pa ne pamtim kad mi je zbog Arsenala ovako bilo krivo kao veceras... Prestao sam da gledam kad je vec bilo 3:0...

                          Comment


                          • Billy Liddell ‏@Liddellpool 22m
                            Stefan de Vrij,Steven Caulker and Marcos Rojo among possible #LFC targets
                            Caulker je meni ove sezone bio odlican, cak i u onom jadu od ekipe Cardiffa. Za nizu cenu, uzeo bih ga bez razmisljanja.

                            Da, zaboravih da spomenem da je Ward, skaut tima, gledao Griezmanna sinoc, prenosi spanski list Sport. On ima klauzulu oko 25m ako se ne varam.
                            Last edited by Freshman; 07-05-14, 14:48.
                            sigpic

                            “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                            -Jürgen Klopp

                            Comment


                            • Колкер добар, а Гризман би добродошао због дубине, јбг следеће сезоне борба на неколико фронтова.
                              Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                              Comment


                              • Originally posted by Nightbird View Post
                                Колкер добар, а Гризман би добродошао због дубине, јбг следеће сезоне борба на неколико фронтова.
                                Klasa od igraca vredna 25+miliona zbog dubine?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X