Announcement

Collapse
No announcement yet.

Liverpool FC -YNWA

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Another #LFC game, another record broken. The Reds have netted 93 league goals this term - the most in the club's entire top-flight history!
    Znaci oboren i licni rekord po broju postignutih golova u sezoni.
    sigpic

    “We have to change, from doubters, to believers, now.”
    -Jürgen Klopp

    Comment


    • Odgledao samo prvo poluvreme danas, ono je bilo brutalno. Atmosfera na stadionu Jeza kroz celo telo... Svaka vam cast, definitivno zasluzujete titulu ove godine!

      Comment


      • Na pocetku sezone nisam verovao da cu ovo pisati uopste.
        Korak blize tituli!
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • sigpic

          “We have to change, from doubters, to believers, now.”
          -Jürgen Klopp

          Comment


          • Od silnog uzbuđenja, zaboravili smo jedan bitan detalj, SG je proplivao za one kartone, i sada Bože zdravlja, čini mi se da tera do kraja
            ¡Si Señor!

            Comment


            • Danny izgleda nije ozbiljnije povredjen, kako BR komentarise, ali ce videti kasnije u ovih par dana, proceniti da li ce biti spreman za Norwich, gde nam prekopotrebno i ne treba, mada ne sme se u ovom momentu niko potcenjivati. Veci je kiks sto Hendersona nema 3 meca.
              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Ма Норвичу иде 5 комада, наравно Суарез хет трик разуме се.
                Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                Comment


                • Jebena tekma danas, jedva sam prezivio ali nekako sam vjerovao u pobjedu vise nego ikad. Hendo na kraju napravi glupost koja bi nas mogla skupo kostati u nastavlu borbe. Ima jos dosta da se igra, samo korak po korak ja vjerujem u ove momke. Idemo REDSI

                  Comment


                  • Jos ako Stivi dobije zuti nema ga dve tekme...

                    Comment


                    • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                      Jos ako Stivi dobije zuti nema ga dve tekme...
                      Стиви се сачувао данас, тако да је миран у наредном периоду чак и ако добије картон. Све што је требао, јесте да га не добије данас.
                      Bill Shankly : "Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that".

                      Comment


                      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                        Jos ako Stivi dobije zuti nema ga dve tekme...
                        Nakon druge nedelje u aprilu granica za kartone je povecana na 15..
                        sigpic
                        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                        Comment


                        • Eto nesto novo sam naucio.

                          Comment


                          • Ljudi dajte neke sajtove gde bi mogao da bude kvalitetan download tekme, ovo mora da se ima za stalno.

                            Sad tek krece pritisak, ocekuje se i definitivno da mi uzmemo. Momci nikad nisu bili u takvoj situaciji. Bice svega, posebno kad nam dodje Murinjo.
                            sigpic

                            Comment


                            • http://forum.rojadirecta.es/showthre...ity-13-04-2014
                              Evo valjda posluzi.
                              Last edited by stefan12; 13-04-14, 19:58.
                              "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                              "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                              Comment


                              • Originally posted by S-Nash View Post
                                Ljudi dajte neke sajtove gde bi mogao da bude kvalitetan download tekme, ovo mora da se ima za stalno.

                                Sad tek krece pritisak, ocekuje se i definitivno da mi uzmemo. Momci nikad nisu bili u takvoj situaciji. Bice svega, posebno kad nam dodje Murinjo.
                                Jel se secas brate kad sam ti rekao posle cukanja Junajteda tamo u 3.kolu da osvajamo titulu...nisi verovao ...ali tu smo...jako blizu....verujem da razbijamo Noric,Palas i Njuku....ali ostaje jos taj jedan rat...velika bitka sa Murinjom...diplomski za Rodzersa....mozda jos tezi mec nego danas....

                                Comment

                                Working...
                                X