Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zadnji dva dana sve naopako
    Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

    Comment


    • Zaboravio odigrati sinoc.
      sigpic

      Comment


      • Dodate utakmice za nocas kao i rezultati.

        Imate 3 utakmice u 23:00
        sigpic

        Comment


        • Dodate utakmice i rezultati.
          sigpic

          Comment


          • Aplikacija je trenutno nedostupna zbog nekih problema sa servisom na kojem je aplikacija deployovana. U prevodu, nije do mene.

            Ako se ne digne do 5,6 sati, postovacu ovde utakmice pa istipujte.
            sigpic

            Comment


            • Jesam ja nešto izludio ili je juče na aplikaciji pisalo da GSW igra protiv Portlanda?

              Comment


              • Originally posted by Bastia33 View Post
                Jesam ja nešto izludio ili je juče na aplikaciji pisalo da GSW igra protiv Portlanda?
                Meni nije pisalo ,mozda ti se ucinilo jer su bili jedan ispod drugog ta dva para POR-TOR,LAC-GSW

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Meni nije pisalo ,mozda ti se ucinilo jer su bili jedan ispod drugog ta dva para POR-TOR,LAC-GSW

                  Comment


                  • Sljaka sad. Ubaceni rezultati i utakmice.

                    @Bastia

                    Bilo je sve ok, nije mesano nista Svakako ako primetite da sam se zajebao u vremenu ili utakmici, pisite pm. Ispravice se naravno.
                    sigpic

                    Comment


                    • Utakmice ubačene za datum 01.12.
                      UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                      Comment


                      • Originally posted by Tarantula View Post
                        Utakmice ubačene za datum 01.12.
                        Uooops. Izvinjavam se. Ispravka. Utakmice su pobrisane, a stigao vam je mejl sa porukom.

                        Ako vam nije frka istipujte ponovo.

                        EDIT:
                        Zajebao sam se jer kalendar zeza. Ako vam ne prebaci na novembar, nego decembar, samo vratite jedan mesec.
                        Last edited by colke995; 31-10-17, 14:59.
                        sigpic

                        Comment


                        • Meni fale 3 utakmice od jucer ispada da nisam tipovao tri utakmice koje su u sredini ponude, znaci tipovao sam prvih par pa 3 nisam pa na kraju opet zadnje dvije tipovao

                          Comment


                          • Seems legit

                            Comment


                            • Originally posted by Mrkela View Post
                              Meni fale 3 utakmice od jucer ispada da nisam tipovao tri utakmice koje su u sredini ponude, znaci tipovao sam prvih par pa 3 nisam pa na kraju opet zadnje dvije tipovao
                              Meni se ovo desilo jos na pocetku pa mi je "progutalo" 2 tekme, no meni je to nebitno, duga je sezona.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Ako mislite na nedelja na ponedeljak noc ubaceni su posle za ponedeljak, jer se sat menjao pa umesto u ponoc poceli su u 23h colke995 je to i napisao da su ubacene te 3 ako na njih mislite,moralo je da se vratis na ponedeljak i istipujes

                                Comment

                                Working...
                                X