Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dodate tekme. Izvinjavam se sto okasnih malo.
    sigpic

    Comment


    • U 00:59 prepravih sa Indiane na Klivlend Klivlend odmakao pa sam pošao da spavam sa mišljenjem da sam napravio dobar potez, kad jutros prc
      sigpic

      Comment


      • Favoriti zasad nose prevagu.
        sigpic

        Comment


        • Sjebali su termine utakmca koliko vidim. Mislim da su trebale biti u 22h, a pomerene su za kasnije, razlog ne znam. Posto kontam da je dosta vas to vec odigralo, da ne bih brisao tekmu pa se onda svima slao mejl, pa vi onda opet igrali. Ako budete hteli da menajte tip od 22h do 1h, onda postujte ovde.
          sigpic

          Comment


          • Ako ne uspijem tamo da odigram...

            Boston - Milwaukee 1
            Golden State - New Orleans 1
            sigpic

            Comment


            • Kada kreca ova druga runda?
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • To htedoh I ja da pitam. Kako ste prosle godine radili?
                sigpic

                Comment


                • Ako se vec znaju teoretski svi polufinalisti, pocnite veceras sa GSW-NOP.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • Mislim da smo igrali 1. rundu QF, 2. runda polufinala i poslednja runda su finala bila.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Onda cemo tako I sad. Nek stoji onda ova tabela dok ne prodju sve tekme iz R1, pa cu ja da preracunam za posle.
                      sigpic

                      Comment


                      • Cestitke Zarkovu na zasluzenom prolasku dalje,pakleno je tesko kad startujes kao gost,al tako i treba da bude ,jetr tipuje se cele sezone oko 1200 meceva

                        Presudila je Fila-Majami ,bar u nasem duelu mecevi 3 i 4 cini mi se tu sam resio da rizkujem,al nije proslo posle je moralo u kontru da se gadja

                        To bi bilo to od mene za ovu sezonu a vi ostali nek pobedi najbolji...i naravno svaka cast Colke na aplikaciji i trudu oko svega

                        Comment


                        • Zola, cestitke.
                          Kod mene licno, presudile su druge tekme Phila-Miami i OKC-Utah, gde sam mislio da ce gosti dobiti obe tekme, ali nisam imao hrabrosti da ih odigram.
                          Jos jednom, cestitke Zoli.
                          Originally posted by Casiraghi
                          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                          Originally posted by Casiraghi
                          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                          Originally posted by Casiraghi
                          Srecan Mane svima koji slave.

                          Comment


                          • Hvala Mare!

                            Dobra borba bila do pred kraj. Pratili smo se u stopu. Vidimo se sledeće sezone.


                            Ako se sećam dobro, prva runda PO je bila 1/8 finala NBA, posle druga runda je bila 1/4 i na kraju finalisti su igrali finala konferencija i samo finale.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Cestitke Zarkovu na zasluzenom prolasku dalje,pakleno je tesko kad startujes kao gost,al tako i treba da bude ,jetr tipuje se cele sezone oko 1200 meceva

                              Presudila je Fila-Majami ,bar u nasem duelu mecevi 3 i 4 cini mi se tu sam resio da rizkujem,al nije proslo posle je moralo u kontru da se gadja

                              To bi bilo to od mene za ovu sezonu a vi ostali nek pobedi najbolji...i naravno svaka cast Colke na aplikaciji i trudu oko svega
                              Hvala

                              Prerano si krenuo sa rizikovanjem
                              sigpic

                              Comment


                              • Kako mrzim kad se izglupiram pa promenim pik 10 minuta pre pocetka meca i promasim.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X