Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma jok, da preskočimo All star skroz. Taman odmorimo par dana i mi a i Colke.

    Prijaće pauza svima.
    I LOVE HOUSE MUSIC!!

    Comment


    • Bez cirkusa zvanog All Star.

      Comment


      • Vazi, onda bez cirkusa.
        sigpic

        Comment


        • Dodati rezultati unazad i tekme za 4 dana.
          sigpic

          Comment


          • Kako ovako odjednom razlika izmedju 8-11, propustili da tipuju ili? Bas jedno vreme bili ujednaceni pa mi cudno
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Fiksni izgleda zaboravio da tipuje kad je bilo 10+ tekmi.
              sigpic

              Comment


              • Fiksni je mina za svakoga kada krene PO.

                Comment


                • Originally posted by colke995 View Post
                  Fiksni izgleda zaboravio da tipuje kad je bilo 10+ tekmi.
                  Namerno bre. Hoće da bude osmi, pa u PO da odmah smakne ovog što će biti prvi. Zaeban igrač Fixni.
                  I LOVE HOUSE MUSIC!!

                  Comment


                  • Fiksni je spreman za GSW.

                    Comment


                    • Fiksni tipuj bre jos uvek imas lepu zalihu za PO.

                      Comment


                      • Kad sam magarac...od zicera i 4 mesta,borba za PO...nista kod mene normalno uvek tako nekako,naopcke pa i ovo
                        Last edited by 61563; 23-02-18, 03:31.

                        Comment


                        • 67,39% mi je uspešnost, z0La 67,25%
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Dolaze cesto ocekivani rezultati zadnjih mesec dana, pre Bozica nije moglo da se uhvati par timova, ma kako god igrao.

                            P.S. Slicno je i Rosso prosle godine dominirao, cele sezone relativno ubedljivo vodio, na kraju i osvojio, steta sto Zola nece moci to da ponovi

                            Comment


                            • Originally posted by madrid View Post
                              Dolaze cesto ocekivani rezultati zadnjih mesec dana, pre Bozica nije moglo da se uhvati par timova, ma kako god igrao.

                              P.S. Slicno je i Rosso prosle godine dominirao, cele sezone relativno ubedljivo vodio, na kraju i osvojio, steta sto Zola nece moci to da ponovi
                              Kako sam ti nabio kompleks od prošle sezone, hihihih...

                              Išššš baksuze.

                              Da ostanem do kraja iznad 67% i ja zadovoljan.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Ja sam u blagom padu forme, nadam se da cu zadrzati ovo 4. mesto, jer trenutno je bolje da ostanem 4. nego da budem 3. pa da idem na megdan zoli u polufinalu
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X