Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eto i taman stignem Rosa na 3 razlike i onda se izglupiram svojom navijckom ostrscenoscu,a koliko sam ukopcao u PO je strasno bitno imati prednost "domaceg parketa" jer je vrlo moguc neresen ishod

    Comment


    • ja zaboravio da tipujem pola meceva opet

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Dodati svi rezultati.

        @dekk

        Brate opusti se. Idi nadji neku cavu, ili pitaj Powera za neke opustajuce supstance. Zvezda ti sve zivce pokidala.
        Ma sve 5 zabrinuo se za tvoje zdravlje
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by 61563 View Post
          Eto i taman stignem Rosa na 3 razlike i onda se izglupiram svojom navijckom ostrscenoscu,a koliko sam ukopcao u PO je strasno bitno imati prednost "domaceg parketa" jer je vrlo moguc neresen ishod
          Dobro si ukopčao. Jedno 50% se na kraju završi odlukom koje bio bolji u regularnoj.
          I LOVE HOUSE MUSIC!!

          Comment


          • Samo sto sam se vratio da vidim kako je to izgledalo prosle sezone posle jedno mesec dana tipovanja ...Mada to je i ok da bude tako.

            Nego me zanima,recimo ti budes prvi u regulare,kako ce vrv biti,i samo kazem ispadnes od 8-og,jer on preuzima tvoju prednost "domaceg terena" ili ce svakako do kraja biti u najlosijoj poziciji sa kim god dalje igrao

            Comment


            • Ne preuzima nego kao u NFL, uvek bolje rangirani ima prednost, ali kostur ostaje isti ovde za razliku od NFL.

              Comment


              • Originally posted by madrid View Post
                Ne preuzima nego kao u NFL, uvek bolje rangirani ima prednost, ali kostur ostaje isti ovde za razliku od NFL.
                Znaci bice pakleno doci do titule,bilo bi lepo dogurati bar do 3 mesta nekako u regulare

                Comment


                • Pih sto sam se ispromasivao u ova 2 dana, taman stigoh na -1 i opet sam na -5 od Zarkova.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Meni je bitno da očuvam odnos duplo više pogođenih nego promašenih, minimum
                    “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                    Comment


                    • Ma nije tesko stvoriti jedan razlike na toliko meceva, uvek ima razlike medju tipovima(osim mene i zole prosle godine), mozda jedan dan ne, ali obicno se u prvom kolu po svakom gameday-u (sve game 1, sve game 2 itd.) razlikuje bar jedan par, posebno kad krene serija, pa smene domacinstva.

                      Nego ako underdog po tabeli, krene da zaostaje sa pocetka, onda ulazi u mentalni problem, "uh sad mi nije dovoljno ni nereseno, moram 2 razlike da napravim" i onda ili krene samo na favorite, cekajuci kiks protivnika ili ide iz greske u gresku. Ili jednostavno losije tipuje od protivnika. Posebno ove godine mi se cini da ce biti dosta serija sa bar 4-1 pa na vise, tako da ce biti sanse da se izboris ako budes dobro tipovao fiksni ne brini.

                      Comment


                      • Originally posted by dekkard View Post
                        Meni je bitno da očuvam odnos duplo više pogođenih nego promašenih, minimum
                        Steta sto nisi od starta ,ja licno uvek volim kad ima vise ljudi,a ovo sto si postavio sebi za cilj dosta zavisi i od toga dal svaki par tipujes ili neke da kazem teze meceve preskocis.

                        Ja sam do sad sve meceve tipovao jedan nisam stigao na vreme

                        Comment


                        • Originally posted by 61563 View Post
                          Steta sto nisi od starta ,ja licno uvek volim kad ima vise ljudi,a ovo sto si postavio sebi za cilj dosta zavisi i od toga dal svaki par tipujes ili neke da kazem teze meceve preskocis.

                          Ja sam do sad sve meceve tipovao jedan nisam stigao na vreme
                          Otkako sam počeo da tipujem, mislim da sam dva ili tri para propustio, zato što sam zakasnio, ne zato što izbegavam da tipujem.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by madrid View Post
                            Ma nije tesko stvoriti jedan razlike na toliko meceva, uvek ima razlike medju tipovima(osim mene i zole prosle godine), mozda jedan dan ne, ali obicno se u prvom kolu po svakom gameday-u (sve game 1, sve game 2 itd.) razlikuje bar jedan par, posebno kad krene serija, pa smene domacinstva.

                            Nego ako underdog po tabeli, krene da zaostaje sa pocetka, onda ulazi u mentalni problem, "uh sad mi nije dovoljno ni nereseno, moram 2 razlike da napravim" i onda ili krene samo na favorite, cekajuci kiks protivnika ili ide iz greske u gresku. Ili jednostavno losije tipuje od protivnika. Posebno ove godine mi se cini da ce biti dosta serija sa bar 4-1 pa na vise, tako da ce biti sanse da se izboris ako budes dobro tipovao fiksni ne brini.
                            Ne znam ja nisam prosle godine igrao tj,jesam poceo ,al onda zaglavio 5 meseci u banovcima pa nije imalo svrhu...i onda pogledah i videh bas taj duel ti i Zola brate svaki dan isto,ko da je javno a i finale Zola -Roso bas za dlaku,al videcemo ove godine

                            Comment


                            • U PO je veoma zaebana situacija, jer se rizik smanjuje na početku, pa svi otprilike isto tipuju. Madrid se npr. prošle sezone zeznuo i odmah rizikovao sa nekim tipom(ne mogu se setim kojim tačno). To je promašio pa sam imao +1 u odnosu na njega. Tu nam je mlađani madrid ispao naivan. Posle je jurio ali dzaba. Teško se okreće rezultat, a još teže ako protivnik ima i prednost u regularnom delu sezone.

                              Nego, zato ima dosta blizu rezultata. U suštini se slično tipuje.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Originally posted by z0La View Post
                                U PO je veoma zaebana situacija, jer se rizik smanjuje na početku, pa svi otprilike isto tipuju. Madrid se npr. prošle sezone zeznuo i odmah rizikovao sa nekim tipom(ne mogu se setim kojim tačno). To je promašio pa sam imao +1 u odnosu na njega. Tu nam je mlađani madrid ispao naivan. Posle je jurio ali dzaba. Teško se okreće rezultat, a još teže ako protivnik ima i prednost u regularnom delu sezone.

                                Nego, zato ima dosta blizu rezultata. U suštini se slično tipuje.
                                Aj ti Zola na neko planinarenje van dometa modernih tehnologija na nekih mesec dana

                                Comment

                                Working...
                                X