Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Sport Klub League 2017-2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Baza kaze da si tipovao samo prvih 6. Logicki sam proveravao i testirao tok programa jos kad mi je Mrkela spominjao da je imao probleme. Tu je bilo sve ok. Jedini razlog da se tako nesto desi je eventualno da baza, tj. da ne perzistira podatke iz nekog razloga. Ocigledno je redak slucaj, ali se desi s vremena na vreme. To nazalost necu stici da pogledam pre ponedeljka jer imam obaveze na fakultetu. Ajde do tada onda kacicu utakmice ovde, pa tipujte ovde dok ne ustanovim onda gde je problem. Ako ne uspem da otkrijem razlog, onda mozemo ovde skroz da se prebacimo. A tebi mogu samo da se izvinim. Ako je greska do mene, uplaticu ti za gajbu piva. I reci mi samo da li si mozda utakmice igrao sa fona ili kompa?

    Znaci dok ne resim ovo, ako uopste budem uspeo, pisemo utakmice ovde. Za danas:

    Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers
    Phoenix Suns - Washington Wizards
    Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder
    Utah Jazz - Houston Rockets.
    sigpic

    Comment


    • Phila
      Wash
      OKC
      Houston
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Sa kompa, a posle sam negde oko 21h preko telefona proveravao, i pisalo je da su potvrdjeni tipovi na Pistonse, Timbervulfse, SAS, NOP. Znaci za sva 4 meca. Evo ponovo sam usao, sada ni za jednu od 10 utakmica ne pise da nisam igrao. U stvari ne pise ni da sam igrao.

        Comment


        • Jebem li ga. Dosad koliko sam kontao tu nije bilo problema, ali bacicu se ponovo na analizu od ponedeljka. Kazem ako sam sjebao nesto, daces mi tekuci, pa ces imati za pivo za sebe i za ortake.
          sigpic

          Comment


          • Philadelphia
            Washington
            Oklahoma
            Houston

            Rosso:

            Philadelphia
            Washington
            Oklahoma
            Houston
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Pošto se ovako retko dešava( do sad samo 2 slučaja?), lakše za tebe da samo nastavimo da tipujemo tamo, a ako se desi ponekad, samo dodaj rezultate naknadno ljudima kojima se to desi i svi mirni. Računam na to da niko neće iskoristiti ovo što se ponekad dešava da bi koristio u svoju korist.

              A ako krene učestalije da se dešava, onda možemo da tipujemo ovde.

              Naravno, ako se i ostali slažu sa tim.

              p.s. Meni npr. je sve radilo od početka savršeno.

              Spoiler
              Last edited by z0La; 07-12-17, 13:20.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Ma madrid nesto mulja 100%, tako je i planirao da namesta meceve na fjucers turnirima, nije mu strano to.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Ma madrid nesto mulja 100%, tako je i planirao da namesta meceve na fjucers turnirima, nije mu strano to.


                  Opet ti o fjucersima, hoces da me ubacis u taj mulj haha.

                  Salim se naravno, ovo za NBA imam ja vec nekoliko preskocenih meceva ove sezone (jbg zaboravio da tipujem), ali tada je to bilo stvarno do mene.

                  Colke aplikacija je super, znas koliko je preglednije i lakse nego prethodne godine, kada je Bastia morao da se muci i da sve prebrojava, pa i svi ostali za sebe, u slucaju da je doslo do greske.
                  Last edited by colchonero; 07-12-17, 13:40.

                  Comment


                  • Meni se desilo nekoliko puta, ali to je uvijek bilo kad nisam refreshovao i provjerio da li su tipovi prihvaceni. Tako da mislim, da je potrebno samo d se refreshuje stranica i ako i nakon toga stoji da je tip prihvacen, mislim da nece biti problema.

                    Ne znam, ali mislim da je najbolje da nastavimo tamo, te da slikamo mobitelom svaki dan, pa ako dodje do takvih problema da iduci dan posaljemo Colketu ss, kao dokaz da sta smo igrali i to je to. Bezveze mi da aplikacija propada, kad je toliko truda ulozeno.
                    Last edited by Dale; 07-12-17, 13:47.
                    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                    Comment


                    • Okacio sam i na aplikaciji (rezultate cu kasnije uneti posto sam legao upravo), pa vi kako hocete, probajte doci do nekog konsenzusa. Radite onda printscreen do ponedeljka, utorka, dok ne dodjem do nekakvih informacija.

                      Racunacu naravno i ovo odavde koje dosad odigrao a ne bude tipovao.
                      sigpic

                      Comment


                      • Nikad do sad nisam imao problem i slazem se Zolom i Daletom,sve sto su napisali,istipovao sam tamo evo i ovde

                        Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 1
                        Phoenix Suns - Washington Wizards 2
                        Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder 2
                        Utah Jazz - Houston Rockets 2

                        Comment


                        • Philadelphia 76ers - Los Angeles Lakers 1
                          Phoenix Suns - Washington Wizards 2
                          Brooklyn Nets - Oklahoma City Thunder 2
                          Utah Jazz - Houston Rockets 2

                          Colke nemoj ovo sto sam napisao da shvatis kao nesto uzasno bitno, ti to pocetkom sledeci nedelje(ili kad budes imao vremena i volje) vidi, ja cu tvoju odluku postovati kakva god da bude, da ne shvatis pogresno

                          Comment


                          • Ja skoro svaki dan tipujem preko telefona i za sad nemam neki problem, to sto zaostajem za 16meceva je zato sta sam zaboravio da tipujem dva dana
                            Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

                            Comment


                            • ma radi ovo odlicno. ja nisam imao problema. do sada sve tipovano, jedino sam jednu noc zakasnio par tipova odigrati a to je kafana kriva.

                              Comment


                              • Želim svima sreću u daljem takmičenju, ja sam zaboravio tipovati 2-3 večeri kad je bukvalno bilo oko 10 utakmica, tako da nevidim razloga da nastavim.

                                Colke izbaci mene iz baze.
                                UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                                Comment

                                Working...
                                X