Announcement

Collapse
No announcement yet.

2017 FORMULA 1 UNITED STATES GRAND PRIX

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Dobri svi, Lewis najbolji. Čestitke na osvojenoj tituli.
    UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

    Comment


    • #47
      Originally posted by aquaria View Post
      Spoiler



      Pozz!
      Gospodin kao i uvjek
      Hard work beats talent when talent doesn't work hard!

      Comment


      • #48
        Cim sam procitao da je jutros u Texasu padala kisa, da je ataza isprana i da je zahladnelo, znao sam ko ce biti pobednik. Nisam hteo da pisem da ne bi ispalo da mracim... To naravno ne umamjuje Hamiltonov trijumf, najbolji je bio kad su se avi srugi mucili. Vise ni neki mehanicki otkaz na trci ne moze da mu oduzme titulu.

        Ferrari i Kimi solidni, Seb se bas brda mucio. Alonso, Honda i SAD definitivno nisu dobra kombinacija. Max odvezao lepu i agresivnu povratnicku trku, a za Dania me srce boli Sainz odusevio, veliki talenat cuci u njemu...

        Comment


        • #49
          Ali pazi ovog kompleksasa

          Comment


          • #50
            Kad krene da kenja ovako covek kome je njveci uspeh bio kad trku zavrsi sa 2 kruga zaostatka za vodecim.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #51
              Originally posted by aquaria View Post
              Ali pazi ovog kompleksasa

              AHAHAHAHAHAHA Mental breakdown, pismenost na nivou deteta
              Last edited by Nikoletina; 22-10-17, 23:35.
              If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

              Comment


              • #52
                Nemojte tako... covjek je jednom prilikom izjavio da bi dobio Sumahera u Benetonu da ovaj nije imao "neregularne stvari prikacene za bolid", posto ga je par puta dobio u kartingu kad su bili klinci

                Comment


                • #53


                  Nema ni govora o nepoštenoj kazni, sa unutrašnje strane krivine proći protivnika nije dozvoljeno. Nije uopšte morao da ide tom putanjom, bio je brži od Kimija. Sam se ubio sa ovim...

                  Jos komičar, žešći kompleksi.

                  Comment


                  • #54
                    I Fetel je u prvoj krivini otiso van staze kad je preteko Hama. Sto njega nisu kaznili?
                    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                    Comment


                    • #55
                      sve čestitke Luisu, još 10 poena iz 3 trke i do je to

                      Comment


                      • #56
                        Steta za Maksa. Zasluzio je 3 mjesto.
                        Rikardo da je ostao na stazi bio bi ispred Vetela. Bas steta za njega. Najava mozda da polako Red Bul sustize Ferari.

                        A Botas.
                        Veceg panjinu nisam gledao. Strava i uzas.

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                          I Fetel je u prvoj krivini otiso van staze kad je preteko Hama. Sto njega nisu kaznili?
                          To je sve delo FIA(Ferrari International Assistance). Naime oni kuju zavere protiv Maxa, njegovog oca Josa i Lewisa. Kažu da je njihovo maslo onaj defekt motora Hamiltonu iz Sepanga prošle godine, a ove godine rade sve kako bi zagorčali sezonu Maxu i Josu kojem su već radili o glavi 1994. u Hockenheimu.
                          If a bike and rider coming past you three feet from your face at 180mph down a hill on a public road doesn’t raise even a grin, you are already dead.

                          Comment


                          • #58
                            Ljudi manite se teorija zavjere.

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Sam Hornish Jr. View Post
                              I Fetel je u prvoj krivini otiso van staze kad je preteko Hama. Sto njega nisu kaznili?
                              Svi rade za Ferrari...

                              Comment


                              • #60
                                Nisam Ferarista, nite me briga za taj tim i vozace ali pricati o nekim zavjerama je cista glupost. Da ima neceg, nebi se cekalo ovoliko do titule. I ko zna koliko ce se cekati...

                                Comment

                                Working...
                                X