Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2010/2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Odg: Bundes liga 2010/2011

    Haha , kakva fantastična pobjeda "moje" Borusije(M) nad Bajerom !

    -----------------------------------

    Njemački nogometni prvoligaši Borussia Moenchengladbach i njezin imenjak iz Dortmunda upisali su uvjerljive gostujuće pobjede u susretima drugog kola Bundeslige. Borussia Moenchengladbach je u Leverkusenu pobijedila Bayer čak 6:3, dok je Dortmund slavio protiv Stuttgarta 3:1.
    Borussia Moenchengladbach je postala prva momčad u povijesti koja je Bayeru na njegovom travnjaku zabila šest golova. Strijelci su bili Patrick Herrmann (20, 45), Roel Brouwers (40), Juan Arango (56), Mohammadou Idrissou (60) i Marco Reus (69), dok su strijelci za Bayer bili Eren Derdiyok (24), Arturo Vidal (58-11m) i Stefan Kiessling (70).

    U drugom susretu Borussia Dortmund je pobijedila Stuttgart 3:1, a strijelci za goste postigli su Khalid Boulahrouz (5-autogol), Lucas Barrios (26) i Mario Goetze (37), a strijelac za Stuttgart bio je Cacau (69). (H)
    FC Red Star , AC Milan , Athletic club , Newcastle United , CSKA Moscow , Borussia Monchengladbach , Boca Juniors , Nagoya Grampus Eight , Celtic , Porto & AJ Auxerre- My teams in best world leagues !

    Comment


    • #47
      Odg: Bundes liga 2010/2011

      ipak je kajzerslautern najvece iznenadjenje posle 2 kola.Max. 6 bodova ,pobeda nad bajernom.Ja inache navijam za hamburg koji takodje ima 2 pobede #$&+|r
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • #48
        Odg: Bundes liga 2010/2011

        [quote author=dacha-czv link=topic=2665.msg161478#msg161478 date=1283161710]
        ipak je kajzerslautern najvece iznenadjenje posle 2 kola.Max. 6 bodova ,pobeda nad bajernom.Ja inache navijam za hamburg koji takodje ima 2 pobede #$&+|r
        [/quote]

        Hamburg ima mnogo jaku ekipu ali su skloni oscilacijama.dobro je sto su zadrzali Eliu,pakleno krilo &+I}\

        Comment


        • #49
          Odg: Bundes liga 2010/2011

          Rud ponovo pozvan u selekciju Holandije za predstojece kvalifikacione meceve sa San Marinom i Finskom. +*@WT*48*

          Comment


          • #50
            Odg: Bundes liga 2010/2011

            poshto jaaako slabo pratim bundes ligu a kao navijach sam Hoffenheima zanima me samo zasto Obasi ne igra sada ? jel neka povreda ili shta?

            Comment


            • #51
              Odg: Bundes liga 2010/2011

              Izgleda da nije u pitanju nikakva povreda.
              Inace,nije sakupio ni minut igranja u ove 2 utakmice,u kojima je Hoffenheim pobedio obe...
              Vise se igre davalo Ibisevicu i onom Ba.

              Comment


              • #52
                Odg: Bundes liga 2010/2011

                [quote author=phenom link=topic=2665.msg164350#msg164350 date=1283638362]
                Izgleda da nije u pitanju nikakva povreda.
                Inace,nije sakupio ni minut igranja u ove 2 utakmice,u kojima je Hoffenheim pobedio obe...
                Vise se igre davalo Ibisevicu i onom Ba.
                [/quote]

                to je i meni bilo chudno , ali sam skontao da igraju sa 2 napadacha..
                mislio sam da je kao u Pesu

                Obasi--------------Ba
                ---------Ibisevic------ h5g6k8

                Comment


                • #53
                  Odg: Bundes liga 2010/2011

                  +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*

                  Upravo sam zavrsio sezonu sa Hoffe-om, naravno ubojiti trojac je razvalio sve redom. h5g6k8
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #54
                    Odg: Bundes liga

                    Мислим да и ове године Бајерн узима титулу ( лично не би волео да они буду прваци...)
                    Србија , Београд , Црвена звезда

                    Comment


                    • #55
                      Odg: Bundes liga

                      Nebih ni ja volio da Bayern bude prvak, al jednostavno tesko da koji klub moze biti ispred Bayerna. Sama cinjenica ti je Leverkusen dobije u gostima nas 0:2, izgubi kuci od Gladbacha sa 3:6. Klub koji tako pada i dize se iz kola u kolo, tesko moze biti šampion, a dosta ih je takvih u Bundesci...
                      Nek smo uvjek puni Bosne, a i Bosna puna nas!
                      FK Željezničar - The Maniacs 1987!
                      KK Bosna Sarajevo - Studenti!
                      BV Borussia Dortmund 1909 - YNWA!

                      Comment


                      • #56
                        Odg: Bundes liga

                        [quote author=JamaL link=topic=2664.msg166183#msg166183 date=1284062793]
                        Nebih ni ja volio da Bayern bude prvak, al jednostavno tesko da koji klub moze biti ispred Bayerna. Sama cinjenica ti je Leverkusen dobije u gostima nas 0:2, izgubi kuci od Gladbacha sa 3:6. Klub koji tako pada i dize se iz kola u kolo, tesko moze biti šampion, a dosta ih je takvih u Bundesci...
                        [/quote]

                        Волсбург и Шалке имају сада добре тимове а прича се да Сисоко долази у јануару у Волсбург за 8 милиона.
                        Србија , Београд , Црвена звезда

                        Comment


                        • #57
                          Odg: Bundes liga

                          Shalke ima tim koji je svakako za respekt.Po meni drugi tim posle bajerna po imenima.Ali igra im je ocajna,pogledajte samo kako igraju.Raul i Huntelar se ne vide


                          Napred Hoffenheim
                          sigpic
                          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                          Comment


                          • #58
                            Odg: Bundes liga 2010/2011

                            Hoffe pocinje da gazi kao i pre 2 godine, samo mi je krivo sto su prodali Carlos Eduardo-a, ali onakvu ponudu stvarno nisu mogli da odbiju.
                            Vidim Schalke doveo i Jurado-a i Huntelaar-a, bice oni opasni kad se uigraju...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #59
                              Odg: Bundes liga 2010/2011

                              a da nece biti malo kasno kad se uigraju?
                              oni imaju tim koji je verovatno drugi u ligi gledajuci pojedince i njihova imena(huntelar,metzelder,raul),ali ne deluju kao tim uopste....tako da videcemo
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • #60
                                Odg: Bundes liga 2010/2011

                                Sejoooo &8@^J &8@^J &8@^J &8@^J



                                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=GdqBvzRbczk[/youtube]
                                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                                Comment

                                Working...
                                X