Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jos je rano ali neka moja prognoza top4 ako se ne zakace u PO bice Oly,"Najveci Srbin",Real i sad 4 verovatno CSKA,mada moguce da tu neko iskoci
    Znaci ocekujem istih 4 ko i prosle godine

    Comment


    • Šta je ovo hahaha na jednoj strani Micić razvaljuje, na drugoj Štime razguzi sve živo u reketu

      Comment


      • Pa šta je tu smešno, nije ovo Evrokup ili reprezentativna takmičenja
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • "Strašna" Budućnost pukla od Lietkabelisa. Juskevićius dao 9 trojki iz 13 pokušaja [emoji23]
          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

          Comment


          • Originally posted by dekkard View Post
            "Strašna" Budućnost pukla od Lietkabelisa. Juskevićius dao 9 trojki iz 13 pokušaja [emoji23]
            Ja mislim da je prosrk godina u ekipi Lietkabelisa 40[emoji23]

            Comment


            • Originally posted by Laza Kacanski View Post
              Ja mislim da je prosrk godina u ekipi Lietkabelisa 40[emoji23]
              Kako li će tek oni da odmore nosioce [emoji23]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Originally posted by dekkard View Post
                "Strašna" Budućnost pukla od Lietkabelisa. Juskevićius dao 9 trojki iz 13 pokušaja [emoji23]
                Čovek omasio jednu trojku, I onda vezao sedam u prvoj četvrtini. Katastrofalan start, gde su Litvanci otisli na +20 za mozda sedam minuta igre, ubio ih ovaj brat. Odavno nisam video nesto tako, bas nije imalo sanse da se vrati Buducnost.
                sloboda ili ništa

                Comment


                • Originally posted by mark it zer0 View Post
                  Čovek omasio jednu trojku, I onda vezao sedam u prvoj četvrtini. Katastrofalan start, gde su Litvanci otisli na +20 za mozda sedam minuta igre, ubio ih ovaj brat. Odavno nisam video nesto tako, bas nije imalo sanse da se vrati Buducnost.
                  Pa vratila se i povela u 3/4...koliko sam video.
                  Spoiler
                  Ako mi časi smrti postanu bliski,
                  I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                  Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                  Nije umio da odstupi,
                  Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                  Pao unapred, a ne unazad,
                  I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                  Uračunato i u moj pad.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Pa vratila se i povela u 3/4...koliko sam video.
                    Moguce, ja nisam gledao dalje od poluvremena. Mislio sam da ce ono psihicki da ih dotuce, ali da ce da povedu pa izgube.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by mark it zer0 View Post
                      Moguce, ja nisam gledao dalje od poluvremena. [emoji3] Mislio sam da ce ono psihicki da ih dotuce, ali da ce da povedu pa izgube.
                      Da poveli su ja mislim 66-65

                      Comment


                      • Vodili su 4-5, no nebitno. Stao Gordić, stala i Budućnost.

                        Comment


                        • Kakav sut Partizana i to protiv najboljeg tima grupe , naklon.

                          Comment


                          • Simonovic 4/20 za 3 u evrokupu. Nestala madjija izgleda.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Martin Colins. Koliko je taj covek mocan igrac.
                              Moze da igra bukvalno sve.

                              Comment


                              • Dobar mec u Pioniru, nisam ocekivao da ce samo nakon 2 dana derbija igrati ovako Partizan, ako ostanu u egalu do kraja mogu ovo da dobiju.

                                Comment

                                Working...
                                X