Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bogdanović je poslednju sezonu bio X faktor Fenera tokom cele sezone. Bio je nešto nalik Dončiću u Realu. Da ne kažem "devojka za sve". Bio prisutan u svim statističkim kolonama i koliko je značio timu vidi se na današnjem primeru.
    Veselog jebe glava i što prečesto uđe u zonu sumraka. Nekada treba izbrojati do 10 a Jan očito to ne ume.

    Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

    Comment


    • [QUOTE=Дијаз;1826566]Није био на паркету.
      А штостиче безмудости.Спорцки поздрав.




      E bravo ti ga na razmišljanju


      Izgleda da će mu to biti pik karijere. I u pravu je onaj forumaš koji kaže da bi mu više legla Valensija ili Baskonija i da ovo nije uloga za njega. Jbg...




      Ali vidiš, u košarci ponekad odlučuju male stvari. Ne poznajem te i ne znam koliko pratiš ovaj sport i da li ga pratiš od pre par godina kada je postao popularan kod nas ili od ranije. Po ovome kako pišeš ti si novajlija.
      Ti si jedan od onih koji se smejao ulozi Vestermana u CSKA. Možda, eto možda je baš njegovo neigranje ona prevagica koja je okrenula polufinale na stranu Žalgirisa, naročito posle loše igre Ćaća. Možda bi sa njim na terenu zadržali lepu prednost iz prve četvrtine dok se ne odmori Nando. To naravno nikada nećemo saznati, ali moraćeš malo više da naučiš da razumeš ovu lepu igru i uloge igrača u njoj.

      Comment


      • Koliko znanja o ovoj igri je potrebno da se Guduriću u 23-oj godini,
        nakon odigranih 5-6 minuta u finalu F4, presudi kako je prso odlaskom u Fener za milku...?
        Last edited by Wingwalker; 20-05-18, 22:15.

        Comment


        • Teletabisu, polufinalni parovi su bili Real-CSKA i Zal-Fener.

          Gudiric nije 'bezmudas' .Apsolutno preslikana sezona i uloga kao prva sezona BB-a u Feneru. Jednostavno, kod Zeljka postoji sistem gde svako zna svoju ulogu i sistem koji se postuje, bez divljanja i improvizacije. Jos mnogo ucenja je pres Guduricem, ali nema sumnje da ce vec sledece sezone imati vecu ulogu u timu.

          Imao je odlicnih partija u turskom prvenstvu.
          Last edited by Ja Civi; 20-05-18, 22:17.

          Comment


          • Originally posted by Wingwalker View Post
            Koliko znanja o ovoj igri je potrebno da se Guduriću u 23-oj godini,
            nakon odigranih 5-6 minuta u finalu EL, presudi kako je prso odlaskom u Fener za milku.
            Bilo bi zanimljivo da pređe u Real sad kad Luka ode u NBA.
            “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

            Comment


            • Originally posted by dekkard View Post
              Bilo bi zanimljivo da pređe u Real sad kad Luka ode u NBA.
              Можда ће Реал да врати Ћаћа.

              Comment


              • Sledeći F4 sigurno će Gudurić bolje odigrati. Mlad je, vreme radi za njega + vođen mudrom rukom Želimira Obradovića.
                Ne znam zašto se pravi smak sveta oko ničega.

                Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                Comment


                • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                  Sledeći F4 sigurno će Gudurić bolje odigrati. Mlad je, vreme radi za njega + vođen mudrom rukom Želimira Obradovića.
                  Ne znam zašto se pravi smak sveta oko ničega.

                  Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka



                  Ma ne pravi se... samo smo konstatovali da u dve najvažnije utalmice sezone igra bez koša i sa minus indexom.
                  To neke stvari pokazuje.

                  Comment


                  • Ja vec odavno imam utisak da Itudis stagnira i da ne napreduje nista sto se tice trenerske karijere ali avaj,ima dosta vremena za njega.

                    Sto se tice samog finala,ja sam tu video Real kao osvajaca i pre utakmice. Nesto sto je meni dalo taj znak je suterska forma Reala,ekipe,ne samo jednog igraca i pored toga imas sampionskog momka Doncica i imas igrace koje ajde svake druge sezone uzimaju ligu. Ne kazem da Fener nema to ali veceras je se sve okrenulo ka Realu od igre do suta,odbrane. Predobro su delovali veceras. Kozer je iskocio iz drugog plana i u ovakvim utakmicama ti uvek treba klupa i igrac koji ce da iskoci da bi osvojio trofej.

                    Sto se tice tog treceg mesta,Zalgiris zasluzio. Ja Caca nisam video na ovom turniru.
                    Сутра брзо долази - треба човек постати
                    Нестали су кодекси, остали су комплекси
                    Победе су порази, а исходи су потресни!

                    Comment


                    • Inače, u košarci je najbolje biti Kuzmić.

                      Ima NBA prsten i osvojen EL bez minuta mučenja na terenu.

                      Comment


                      • Samo da se pridružim opštem utisku kako je Laso izuzetno simpatičan čovek, a pokazao je da je i vrhunski trener i strateg. Obradović bio u velikom delu potpuno bespomoćan.
                        Čestitke i njemu na La Decimi!
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Ne može Obradović baš uvek.
                          Ne bi bilo zanimljivo. [emoji4]

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                          Comment


                          • Comment


                            • Meli objasnio ....Sta da sviraju? Celu utakmicu Vanamejker trza glavom, nerealni su, kao picke su igrali...Real je radio to pre, ali u finalu nijednom...odigrali su muski...ovi su pokusavali da vacare..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • https://youtu.be/HjsFe5TiEDo

                                Zeljko posle finala i aplauz od novinara
                                https://www.youtube.com/c/krkipfc

                                Comment

                                Working...
                                X