Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Зато је Весели одиграо за Реал.

    Comment


    • Veseli masi cist zicer, onda pravi nesportsku iz koje primaju 5 poena, i jos 2-3x preko njega hvataju skok unapadu

      Comment


      • Originally posted by bounty hunter View Post
        Gudurić na F4 u Beogradu na obe utakmice bez poena... i obe utakmice negativan index.
        Nek ga vrate na kaljenje kuci

        Samo ne znam gde ce Veselog

        Comment


        • Originally posted by Дијаз View Post
          Зато је Весели одиграо за Реал.

          To kralju, vidiš kako si to pametno razburgijao... a i Datome i Naneli nisu se baš proslavili, jel da?

          A sad još malo razmisli zašto je važno da Gudurić ne pokazuje bezmudost kada bi trebalo da pokaže da je lav. To da su najbolji kada je najviše potrebno je bila odlika naših asova. Ovaj to izgleda nikada neće biti, a obećavao je.

          Comment


          • Bilo je tih malih činilaca zbog kojih je tas prevagnuo na Madridsku stranu. Setimo se promašaj Melijevog kucanja, iz tranzicije Dončić spakira trojku i umesto egala ode Real na +5.
            Isto i promašaj Veselog pa zarađena glupost.
            Kad se sve sabere/oduzme zasluženo Real najbolji.
            Imali su težak put. Fizički zahtevni PAO u borbi za F4. Pa u regularnom delu superiorni CSKA i na kraju Željkova armija.
            Zasluženo nema šta.

            Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

            Comment


            • Originally posted by bounty hunter View Post
              To kralju, vidiš kako si to pametno razburgijao... a i Datome i Naneli nisu se baš proslavili, jel da?

              A sad još malo razmisli zašto je važno da Gudurić ne pokazuje bezmudost kada bi trebalo da pokaže da je lav. To da su najbolji kada je najviše potrebno je bila odlika naših asova. Ovaj to izgleda nikada neće biti, a obećavao je.
              Ako cemo tako sta onda reci za Bogdanoviceve partije u Finalima? I u repki i u Feneru...

              Ma Guduric je igrac koji se zajebao odlaskom u Fener jer on nije spreman za tu ulogu koju su mu namenili. Trebao je da bude pametan, i ako vec mora da ide, neka Valensija ili Baskonija bi bila idealna za njega...

              Comment


              • Samo sto oni ne bi dali ni pola tih para....
                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                2× German League champion (2018, 2019)
                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                Comment


                • Originally posted by bounty hunter View Post
                  To kralju, vidiš kako si to pametno razburgijao... a i Datome i Naneli nisu se baš proslavili, jel da?

                  A sad još malo razmisli zašto je važno da Gudurić ne pokazuje bezmudost kada bi trebalo da pokaže da je lav. To da su najbolji kada je najviše potrebno je bila odlika naših asova. Ovaj to izgleda nikada neće biti, a obećavao je.
                  Није био на паркету.
                  А штостиче безмудости.Спорцки поздрав.

                  Comment


                  • Suviše igrača Fenera se nije pojavilo na tekmi... Vonamejker, Veseli, Tompson, Gudurić, Slukas, Datome...

                    Takođe Laso je neočekivano pojeo Obradovića, bukvalno. Sasvim zaslužena titula Reala, jeste da su mi mrski, ali su stavili svima do znanja™ ko su i šta su.

                    Ostali da nastave da treniraju.

                    Čestitke Lošmiju na još dve recke
                    A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                    Comment


                    • Bezveze razapinjete Gudurića i Veselog na krst. Dešavaju se ovakve partije, nije ni prva ni poslednja.
                      Gudura da nema kvalitet sigurno ne bi zavredio Obradovićev poziv. Ispada da mi više znamo dal je za Fenerbahče ili ne od samog Željka.

                      Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka

                      Comment


                      • Originally posted by bounty hunter View Post
                        To kralju, vidiš kako si to pametno razburgijao... a i Datome i Naneli nisu se baš proslavili, jel da?

                        A sad još malo razmisli zašto je važno da Gudurić ne pokazuje bezmudost kada bi trebalo da pokaže da je lav. To da su najbolji kada je najviše potrebno je bila odlika naših asova. Ovaj to izgleda nikada neće biti, a obećavao je.
                        Ne, kralju direktno je Veseli svojim debilizmom prelomio pobednika..A bezmudost Gudurića videli smo u duelima protiv vas, dovoljno do kraja njegove karijere, što se mene tiče a verujem i svekolikog ciganskog pučanstva. Da ne spominjem da Gudura ima tek 23 godine i još mnogo finala, u ovom ili nekom drugom timu.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • Originally posted by Ruzni Prljavi Zli View Post
                          Bezveze razapinjete Gudurića i Veselog na krst. Dešavaju se ovakve partije, nije ni prva ni poslednja.
                          Gudura da nema kvalitet sigurno ne bi zavredio Obradovićev poziv. Ispada da mi više znamo dal je za Fenerbahče ili ne od samog Željka.

                          Poslato sa NEM-L21 uz pomoć Tapatoka
                          Ma on ima kvalitet, ali ne za tako veliku ulogu u ovom trenutku. Bogdanovica su drugi nosili dve sezone, pa je on preuzeo odgovornost u trecoj, pa opet ga nije bilo na F4 gde su Udoh i Kalinic resili to.

                          S druge strane Vesely je apsolutni luzer, on covek ne sme da bude na terenu u ovakvim tekmama...

                          Comment


                          • Ako moze bez patkometrije, pls.

                            Ipak je danas istorijski momenat u evropskoj kosarci.

                            P.S: Don't feed the trolls

                            Comment


                            • Originally posted by MannyCalavera View Post
                              Ma on ima kvalitet, ali ne za tako veliku ulogu u ovom trenutku. Bogdanovica su drugi nosili dve sezone, pa je on preuzeo odgovornost u trecoj, pa opet ga nije bilo na F4 gde su Udoh i Kalinic resili to.

                              S druge strane Vesely je apsolutni luzer, on covek ne sme da bude na terenu u ovakvim tekmama...
                              Богдан је био већ у другој сезони добар, а у прошлом финалу је после Јудоа и Калинића био најбољи.
                              Весели им је сјебао финале у Берлину са 1/10 пеналима.

                              Comment


                              • Originally posted by LosmiSK View Post
                                izgubljeni da se jave u poruke ))

                                No zajeabavanje sa losmijem ))
                                Originally posted by kronostime View Post
                                Da mi posaljete dokaz o uplati na PM, lako cemo za iskljucivanje u nedostatku istog.
                                Vlast je trebala sankcionisati takve upise i klađenje na forumu, ali dobro, svako radi i uređuje forum kako miisli da je najbolje.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X