Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Gudura View Post
    Ovaj Laso nevidjeno simpatican lik
    To sam bas i ja zamijetio.... redak sportista iz te zemlje da mi je simpatican.
    Last edited by mmajstor; 18-05-18, 23:25.

    Comment


    • Originally posted by Mr. Wolf View Post
      Samo da izgubi ona antipaticna pojava Doncic.
      Što nesimpatičan? Baš nisam stekao takav utisak.
      A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

      Comment


      • Ne znam da li bi se ikada usudio da prognoziram da će neko savladati ekipu koju vodi Željko Obradović.
        www.lfcserbia.com

        https://www.facebook.com/rukometniugao/

        Comment


        • Originally posted by Laki21 View Post
          Što nesimpatičan? Baš nisam stekao takav utisak.
          Nema neki poseban razlog, prosto mi je takav
          Dayman (a-a-ah...)
          Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
          Champion of the sun (a-a-ah...)
          You're a master of karate and friendship
          For everyone

          Comment


          • Originally posted by LosmiSK View Post
            Samo pare
            Pa eto kako oces kolko para dogovori sve kako cemo se isplatit, ma da mislim da ti je bolje onda u kladionicu otici imas 2.10 kvotu a posto si siguran nije ti problem riskirat tjedan dva odsudstva od foruma da malo izades iz kuce

            Comment


            • Originally posted by 61563 View Post
              Pa da al ako Fener igra sa 11 po meni sve skupa ozbiljnih a RM sa 12,a od 12 bar 4 nisu za Finale,po meni,sira i bolja rotacija je Fenerova,ako je samo do imena pa ih ima vise za jedan ok,mogu mene na klupu da stave i ubace koji minut ,koji ce biti doprinos ,bice u minusu,kod Fenera,al kazem po meni ko god da udje ,sve je vise manje isto nijanse u pitanju...meni su recimo Wana,Dikson,Slukas...mnogo jaci nego Ljulj,Coser,Campaco...imas Gudurica,Datomea...ovamo Kerol,Doncic,Rudi,Tejlor...tu su da kazem tanji sa tim da je meni Dzefri los igrac,a Rudy mator,al da kazem bolji RM...al zato Fener ima dole Kalinica,Veselog,Melija,tu je Naneli,Thompson,mozda nemaju nekog C ko sto ja Ayon al sve skupa ovo deluje jace
              Brate u finalu kod Obrada igra 8 igraca, Laso ce zbog toga i izgubiti utakmicu, nema rotiranja, slracuje se maksimalno rotacija kod Obrada uvijek na F4 pogotovo u finalu, i to je prednost, jbg ovo je teski missmatch Obrad - Laso i tu Real bas nema odgovora, ne mogu nista, Zoc se prilagodava i moze igrat brzo moze jako fizicki, moze small ball, moze kombinirat razne petorke danas najbolja dugo na terenu Sloukas Datome Vesely Melli Kalinari. Pogledaj kako je skratio Nanlija za minutazu samo za odmor, Gudura ce dobiti jos manje minuta u finalu, njegovo je da iskoristi svoj kratak period kao Bobby danas. Thompson imao licne pa je Duverioglu cak i vise nego je potrebno igrao. Ali u principu u finalu ce kod Fenera sigurno trojica ako ne i cetvorica imati 30+ minuta.

              Kakva je to sirina Reala za koji ja cak i navijam zbog fudbalske sekcije ali primarno za Zoca, Koser, Kampaco, Tejlor, oronuli Rudy ajde begaj, pod kosem Tavares cirkusant pa i onaj Gringo Ayon. A svakako imaju Sloukasa da ustopa Ljulja i Kalinarija za Doncica nista tu Real ne moze. Da ne govorim o atmosferi koja ce biti debeeeeelo na strani Turaka.
              Last edited by Mrkela; 19-05-18, 01:37.

              Comment


              • Ako će da te pobedi tim u kojem je Kampaco ozbiljan faktor, onda bolje da se baviš kriketom.
                A ne znam zašto on uvek mora da prenese loptu, zašto ovde Perperoglu recimo ne prenese loptu, pa onda je da Filipu... Mnogo se vremena gubi tako!

                Comment


                • Fener ako ponovi igru iz polufinala gubi glatko.
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Recept je: Sto manje Amerikanaca u timu i sto vise Evropljana ili domacih igraca i uspeh je tu.
                    Jbt Fener koji moze da dovede masu Amerikanaca igra sa petorkom Slukas-Gudura-Luidji-Kalinic-Veseli.
                    Dodas tu i Melija.
                    Glavni igraci nisu Amerikanci.
                    Real isto. Doncic, Ljulj, Ajon, Kampaco.
                    O Zalgirisu da ne govorimo.
                    Zato Efes, Armani, Makabi nikada ne mogu biti kandidati za F4 kad imaju po 10 Amerikanaca.

                    Comment


                    • Originally posted by Mrkela View Post
                      Brate u finalu kod Obrada igra 8 igraca, Laso ce zbog toga i izgubiti utakmicu, nema rotiranja, slracuje se maksimalno rotacija kod Obrada uvijek na F4 pogotovo u finalu, i to je prednost, jbg ovo je teski missmatch Obrad - Laso i tu Real bas nema odgovora, ne mogu nista, Zoc se prilagodava i moze igrat brzo moze jako fizicki, moze small ball, moze kombinirat razne petorke danas najbolja dugo na terenu Sloukas Datome Vesely Melli Kalinari. Pogledaj kako je skratio Nanlija za minutazu samo za odmor, Gudura ce dobiti jos manje minuta u finalu, njegovo je da iskoristi svoj kratak period kao Bobby danas. Thompson imao licne pa je Duverioglu cak i vise nego je potrebno igrao. Ali u principu u finalu ce kod Fenera sigurno trojica ako ne i cetvorica imati 30+ minuta.

                      Kakva je to sirina Reala za koji ja cak i navijam zbog fudbalske sekcije ali primarno za Zoca, Koser, Kampaco, Tejlor, oronuli Rudy ajde begaj, pod kosem Tavares cirkusant pa i onaj Gringo Ayon. A svakako imaju Sloukasa da ustopa Ljulja i Kalinarija za Doncica nista tu Real ne moze. Da ne govorim o atmosferi koja ce biti debeeeeelo na strani Turaka.
                      Znam slazem se i pre ovog posta sam napisao da ne vidim,kako moze Real da uzme,i napisao sira rotacija u smislu nebitan mi je broj igraca nego ko su i sta rade tj.kako se to da utice na rezultat,i Laso ce vrv da skrati pojedincima min.i da igra za max 8 igraca sa ozbiljnom minutazom,al kao sto si napisao meni je to tanko u odnosu na Fener,i bas sam video da si napisao da oces da se kladis u avatar,ja pomislio posto znam davolis RM da hoces na njih pa da iskoristim ,kad ti za Fener,ali da uzmemo svih 12 na 12 jaci je Fener,plus publika plus Zoc,po meni

                      Comment


                      • E al koje poredjenje...Meli je kao neki bog kosarke, sa sve nasim Kalinarijem...daj ono malo se opustite, cak i taj Veseli nije nista posebno...Bilo je 1-1 tokom sezone sa tim da je Real bio osakacen povredama. Kampaco je treci igrac rotacije, na kecu budu Doncic i Ljulj,na dva imaju da biraju sta zele sa Koserom i Kerolom...ispod kosa da ne pricam...

                        Malo vise preterujete sa tim hajpom oko Fenera, po meni nikako nisu favoriti, ako hoces ti Mrkela moze eto u 100e, ko ne isplati dobija trajni BAN na ovom forumu i to je to....ako prihvati moderacija takve uslove, ja sam da sekockamo i ako mislim da je tekma 50-50% kockacu se, mozda ti izbijem 100e a ako ne platis jos bolje mi dodje da budes trajno banovan. Isplata na racun, e-bank ili preko racuna sutra odmah...moze i 12k dinara... tj moze tako...Nemam problema sa tim, ako Fener dobije eto bices bogatiji za 100e
                        3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                        6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                        3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                        2× German League champion (2018, 2019)
                        6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                        4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                        2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                        Comment


                        • Originally posted by dekkard View Post
                          Fener ako ponovi igru iz polufinala gubi glatko.
                          Originally posted by LosmiSK View Post
                          E al koje poredjenje...Meli je kao neki bog kosarke, sa sve nasim Kalinarijem...daj ono malo se opustite, cak i taj Veseli nije nista posebno...Bilo je 1-1 tokom sezone sa tim da je Real bio osakacen povredama. Kampaco je treci igrac rotacije, na kecu budu Doncic i Ljulj,na dva imaju da biraju sta zele sa Koserom i Kerolom...ispod kosa da ne pricam...

                          Malo vise preterujete sa tim hajpom oko Fenera, po meni nikako nisu favoriti, ako hoces ti Mrkela moze eto u 100e, ko ne isplati dobija trajni BAN na ovom forumu i to je to....ako prihvati moderacija takve uslove, ja sam da sekockamo i ako mislim da je tekma 50-50% kockacu se, mozda ti izbijem 100e a ako ne platis jos bolje mi dodje da budes trajno banovan. Isplata na racun, e-bank ili preko racuna sutra odmah...moze i 12k dinara... tj moze tako...Nemam problema sa tim, ako Fener dobije eto bices bogatiji za 100e
                          Odo ja da stavim Milankovica na Fener - sigurica.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Igram na tradiciju, da Zoc u BG ne moze uzeti trofej
                            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                            2× German League champion (2018, 2019)
                            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                            Comment


                            • Originally posted by LosmiSK View Post
                              Igram na tradiciju, da Zoc u BG ne moze uzeti trofej [emoji3]
                              Žoc je zasro u Novom Sadu [emoji34]

                              Poslato sa RNE-L21 uz pomoć Tapatoka

                              Comment


                              • Bolje Slobodana Jovanovića. [emoji23]
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X