Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ja da sam na mestu modova, trajno bih banovao ovog neuspelog tapkarosa...kakva prodaja na forumu...karata inace po stampi ima jos.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • @Ganac

      Zasto da me banuje ?

      Nista lose nisam uradio, niti koga teram da kupi karte. Dosao sam samo da pomognem nekome ako hoce da gleda, da dobije karte po jeftinijim cenama nego inace.

      Karte su inace dobijene preko nagradne igre kladionice Mozzart. Bilo je potrebno da se pogodi tacno 8 parova gde bi svi parovi bili Evroligaski u jednom kolu i onaj koji pogodi sve parove i pritom ima najvecu kvotu dobija dva paketa karata. Pogodio sam kvotu 192, mogu i dokaz da okacim

      I ja sam ljubitelj basketa isto kao i svi ovde i da mi nije iskrsla Elektrijada sigurno bih poveo nekog druga i isli bi da gledamo F4

      Posto vidim da ima zainteresovanih, neka se jave u prijemno sanduce pa cemo se dogovoriti oko cene koja ce da odgovara svima

      Comment


      • Originally posted by dexa0704 View Post
        @Ganac

        Zasto da me banuje ?

        Nista lose nisam uradio, niti koga teram da kupi karte. Dosao sam samo da pomognem nekome ako hoce da gleda, da dobije karte po jeftinijim cenama nego inace.

        Karte su inace dobijene preko nagradne igre kladionice Mozzart. Bilo je potrebno da se pogodi tacno 8 parova gde bi svi parovi bili Evroligaski u jednom kolu i onaj koji pogodi sve parove i pritom ima najvecu kvotu dobija dva paketa karata. Pogodio sam kvotu 192, mogu i dokaz da okacim

        I ja sam ljubitelj basketa isto kao i svi ovde i da mi nije iskrsla Elektrijada sigurno bih poveo nekog druga i isli bi da gledamo F4

        Posto vidim da ima zainteresovanih, neka se jave u prijemno sanduce pa cemo se dogovoriti oko cene koja ce da odgovara svima
        Ti lepo napisi za koja mesta su karte i "dobices ponudu koju neces moci da dobijes"
        Last edited by kronostime; 14-05-18, 18:54.
        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
        Meša Selimović

        Comment


        • Malo si se zajebao sa kopiranjem linka slike.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by colke995 View Post
            Malo si se zajebao sa kopiranjem linka slike.
            Ko radi taj i gresi - bezgresni su samo neradnici.
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Originally posted by kronostime View Post
              Ko radi taj i gresi - bezgresni su samo neradnici. [emoji3]
              [emoji23][emoji23]

              Comment


              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                [emoji23][emoji23]
                Euro Cup - moze
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by kronostime View Post
                  Euro Cup - moze[emoji3]
                  Ok sredice vam Covic.

                  Comment


                  • Leo Vesterman propušta F4 u Beogradu zbog operacije...

                    Koliko taj dečko nema sreće.

                    Comment


                    • Neće se ni osetiti njegovo odsustvo, i dok je bio u rotaciji nije davao neki značajan doprinos. To samo znači da će De Kolo biti spreman za turnir.
                      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                      Comment


                      • Страшно битан играч, не знају шта ће без њега.
                        Гудура и Калина дижу трофеј.

                        Comment


                        • Odlično je ovo uradio Vlada Stanković

                          Comment


                          • Jos samo da nema ovog tarzan English, i da Maljkovic ne prica na spanskom...

                            Comment


                            • Uključi titl
                              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                              Comment


                              • Kako je Vareze izgubio seriju od Breshe je neverovatno sva tri meca su ih gazili vecinom, u jednom 15+ u zadnjem cak 19+ i ispadnu..3-0 Milano prosao isto...

                                Grcka klasicno domacini odvalili sve...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X