Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gledam da uzmem karte za F4. Vidim da neke karte na gornjem prstenu nemaju 100% pogled. Moze li neko da mi objasni sta to znaci tj. sta to ometa pogled?

    Comment


    • Ja sam jednom sedeo skroz gore, i ne secam se da nesto nisam video....samo je malko dalje.

      Comment


      • Ok, hvala. I od ljudi koji su iz Podgorice a koji si isli u arenu sam dobio isti odgovor. Samo jos jedno pitanje, da li neko zna je li red A skroz gore ili skroz dolje? Kad vec ima da se bira izmedju reda A i L da izaberem nizi

        Comment


        • To vec ne znam, po onoj mapi sto sam gledao A bi trebalo da je gore kao i svi ostali....donji redovi bi trebalo da budu papreno skuplji (a kao i da ovi gornji nisu )

          Comment


          • Ista je cijena reda A i reda L(razlika je u 5e a kad vec treba da zaplacem za 200 sve mi jedno za tih 5e) Pa ako je L ka dolje a A skroz gore onda da uzimam L i ne razmisljam.. Hvala puno na informacijama.

            Comment


            • Ja mislim da su ti oba skroz gore (A odma iza a L malo bocno) jer su donja mnogo skuplja...zar tamo odakle kupujes nemas mapu sedenja?

              npr. ovako:
              https://www.viagogo.com/Sports-Ticke...kets/E-2349777

              Comment


              • Da da pa i pricam o gornjem prstenu. Ali po ovoj mapi su i A i L u istom redu sto mi je nemoguce. Sektori su oznaceni sa 400, lijevo i desno, a redovi slovima. Kapiram da onda A i L nisu isti red a ova mapa tako prikazuje

                Comment


                • U pravu si. Cim su ova malko skuplja znaci kvalitetnije je mesto, ja bi se time rukovodio

                  Comment


                  • Pale karte na 170e. Sacekacu jos malo, mozda se i ne prodje toliko lose..

                    Comment


                    • Pozdrav ljubitelji kosarke

                      Iznenada su mi iskrsle obaveze i nisam u mogucnosti da idem na utakmice F4-a sadu Bogradu a imam karte. Dobio sam besplatno da idem na elektrijadu Krecem u petak i tamo sam 6 dana ... znaci propustam ceo F4 .... ipak sam apsolvent pa ne bih da propustim Elektrijadu i 5 dana ludovanja zbog par kosarkas utakmica

                      Imam dva paketa karata, jedan paket sadrzi 4 karte (obe utakmice polufinala, utakmica za 3. mesto kao i finalna utakmica) i prodao bih te karte, pa ako je neko zainteresovan neka se javi
                      da se dogovorimo i oko cene i svega .

                      Pozdrav

                      Comment


                      • Originally posted by dexa0704 View Post
                        Pozdrav ljubitelji kosarke

                        Iznenada su mi iskrsle obaveze i nisam u mogucnosti da idem na utakmice F4-a sadu Bogradu a imam karte. Dobio sam besplatno da idem na elektrijadu Krecem u petak i tamo sam 6 dana ... znaci propustam ceo F4 .... ipak sam apsolvent pa ne bih da propustim Elektrijadu i 5 dana ludovanja zbog par kosarkas utakmica

                        Imam dva paketa karata, jedan paket sadrzi 4 karte (obe utakmice polufinala, utakmica za 3. mesto kao i finalna utakmica) i prodao bih te karte, pa ako je neko zainteresovan neka se javi
                        da se dogovorimo i oko cene i svega .

                        Pozdrav
                        Odakle ti 2 paketa karata? Koloko su placene i za koliko bi ih prodao?

                        Comment


                        • Postavljam isto pitanje, zainteresovan sam za kupovinu
                          Atletico Madrid, KK Partizan, Boston Celtics

                          Ako te privuce lepotom i zbuni inteligencijom, na pravom si putu da izgubis glavu

                          Comment


                          • Niko da pita za koja su mesta karte?
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Pa za one golubarnike sigurno

                              tt
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Poredak na F4:

                                1. CSKA
                                2. Fener
                                3. Real
                                4. Žalgiris,

                                pod uslovom da De Kolo i Hajns igraju. Ako ne budu igrali CSKA i Real se rotiraju.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X