Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ne troluj vise, nema smisla..
    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
    2× German League champion (2018, 2019)
    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

    Comment


    • Mrkela, sledeca uvreda ovakve vrste vodi na odmor.
      "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
      Meša Selimović

      Comment


      • Jel bese Obradovic preplatio Gudurica samo da bi finansijski pomogao Zvezdi[emoji23][emoji23][emoji23]

        Comment


        • Gudura i Zagorac su po meni uvek bili tu negde, slicnog talenta.. Nekome se vise svidjao Zagorac a nekome Gudura.. Koliku je gresku napravio Misko sto ga nije dao Radonji da se nauci redu, radu i disciplini.

          Comment


          • To su ti preplaceni igraci Guduric i Kalinic.
            Kakvu utakmicu igraju??????

            Comment


            • Kako Željko vodi tim, pa ne možeš da imaš lepša rešenja od onih koja on nađe. Pada sva navijačka zaslepljenost pred tim i prepuštaš se uživanju. [emoji41]
              “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

              Comment


              • Guduric i Zagorac ne mogu u istu recenicu kada diskutujemo o "talentu" . Guduric je na mnogo visem nivou.

                Bravo za Zelene.

                Btw, #ebo vas budzet i konstantno trolovanje teme.

                Btw2, vidim da je za ovo kratko vreme drNC pojedincima nabio ozbiljne komplekse??Ili pak oni datiraju pubertetskog uzrasta?

                Comment


                • Saras ozbiljan lik na svim poljima. Utegnuo je Zalgiris,ne bi me cudilo da se okite i trofejom. Ipak to su samo jos dve utakmice a da ne pricam za finale,za 40 min,gde je sve moguće.

                  Mislim da ce Beograd biti preterano u žutim bojama,ocigledno ce Zeljko imati najvecu podrsku.

                  Jedva se ceka F4.
                  Сутра брзо долази - треба човек постати
                  Нестали су кодекси, остали су комплекси
                  Победе су порази, а исходи су потресни!

                  Comment


                  • Tesko ce biti dobiti i Fener i CSKA u par dana. Mozda u prvoj i imaju neke sanse, ali za titulu ne verujem. Igracki po meni je najjaci CSKA, a Fener mi se cini da ima najbolju atmosferu (uz vec pomenuti Zalgiris).

                    Comment


                    • Koja debilna odbrana Himkija??? Posebno lose brane sut za tri.

                      Comment


                      • Jednostavno Sved i Anderson su losi defanzivci ali ofanzivno potentni igraci. Ako stavis Markovica i Dzenkinsa koji su odlicni defanzivci i bi mogli da pokriju i zatvore koliko toliko, onda nemas napadacki potencijal. Morao je Barcokas zrtvovati nesto .

                        Comment


                        • Kakva utakmica.

                          Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

                          Comment


                          • Šteta što udariše jedni na druge sjajni Šved.

                            Comment


                            • Neverovatna

                              Comment


                              • Joj Marković

                                Послато са 5044D уз помоћ Тапатока

                                Comment

                                Working...
                                X