Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliki budzet ima PAO?
    Imaju brutalan tim.
    Na pleju Calates, James, Lekavicijus. To nema ni jedan tim u Evropi.
    Mozda Fener

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Koliki budzet ima PAO?
      Imaju brutalan tim.
      Na pleju Calates, James, Lekavicijus. To nema ni jedan tim u Evropi.
      Mozda Fener
      James je smrt za svaki ozbiljan tim. Ogromnu gresku je Pao napravio sto ga je vratio,urnisali su sebi sezonu ponovo

      Comment


      • Gleda li neko Darušafaka - Budućnost.
        Negledljivo.
        35-27 rezultat, 15 minuta do kraja utakmice

        Comment


        • На целом свету само Црвена звезда оооо..

          Comment


          • Pao ima ko zna koliko..jbs mi sve...imaju 30m...mrzi me da trazim..oni su sve zivo doveli ..sto su mogli...ne volim timove sa toliko dobrih igraca..nerealno sve to.
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Originally posted by LosmiSK View Post
              Pao ima ko zna koliko..jbs mi sve...imaju 30m...mrzi me da trazim..oni su sve zivo doveli ..sto su mogli...ne volim timove sa toliko dobrih igraca..nerealno sve to.
              PAO se ozbiljno bahati sa dovodjenjem Dzejmsa i Pejna, samo dzaba im sve, po sesti put uzastopno ispadaju u cetvrtfinalu. Jednostavno su isuvise domacinska ekipa. No dobro, oni bar igraju ozbiljno u OAKA areni, ono sto je igrala Barselona, sto igra Armani, Efes, to je sve smesno.

              Kad sam vec tu da dam i analizu stanja 4 kola pre kraja. Mislim da Real, Olimpijakos, Fenerbahce i CSKA skoro izvesno idu opet zajedno na f4. Protivnici ce im biti najverovatnije probudjena Baskonija, Himki koji je dobio vazan mec u TA, Zalgiris koji je ozbiljno poceo da pada i Panatinaikos.
              Nadam se neizvesnim serijama, koliko je to moguce i ozbiljnijim komentarisanjem na ovoj temi (eto, nema dekkarda pa je jedan uslov ispunjen - necemo slusati nebuloze da je Zvezda favorit protiv Himkija u gostima).

              Bilo bi lepo kada bi i drugi forumasi napisali nesto na temu predvidjanja daljih desavanja u najboljoj kosarkaskoj ligi evrope.
              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

              Comment


              • Steta sto Makabi nije jucer maksimalno zakomplicirao situaicju u skupini. Ali i ovako je dosta komplicirano, ako pao danas izgubi i njima se ne pise dobro a svi kad kombiniraju tko prolazi njih redovno stavljaju kao sigurne a oni moraju da gostuju u Izraelu i tu mogu da se vec izjednace u skoru ukoliko danas ne slave u Malagi protiv Nedovica

                Comment


                • Originally posted by Mrkela View Post
                  Steta sto Makabi nije jucer maksimalno zakomplicirao situaicju u skupini. Ali i ovako je dosta komplicirano, ako pao danas izgubi i njima se ne pise dobro a svi kad kombiniraju tko prolazi njih redovno stavljaju kao sigurne a oni moraju da gostuju u Izraelu i tu mogu da se vec izjednace u skoru ukoliko danas ne slave u Malagi protiv Nedovica
                  Mislim da Makabi ispada skoro sigurno. Gube u Istanbulu, ako izgube i u Vitoriji imace 15 poneda maksimum i to je to. Panatinaikos (14 pobeda) moze da racuna na pobede kuci protiv Zvezde i Valensije i u gostima u Milanu, oni su sigurni.
                  You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                  Comment


                  • "Sa njim se mnogo bolje osećamo i znamo svoje uloge, to se videlo na parketu. Napredovali smo dosta i nadam se da ćemo biti još bolji kako sezona bude odmicala. Da je Pešić došao ranije bili bi smo u top osam. Zbog njega sam dobio dodatno samopouzdanje, on mi je dao slobodu", rekao je Ertel za "Eurohups".
                    Pesica pojelo vreme

                    Comment


                    • EL je poprilicno dosadna, bar meni..ne volim ni te F4 turnire da budem iskren..Nije fer, ko je prvi i nem aneku posebnu prednost naspram ostala tri...Tako da...u zacarani klub f4 mozda nekad udje jedan tim izvan..jednom u pet godina i to je to...BUdzet od 30-40m prevagnu...velika je to razlika..5-40m..ali to je vec problem siromasnih..zato NBA jeste nesto sto je najblize perfekciji..
                      3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                      6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                      3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                      2× German League champion (2018, 2019)
                      6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                      4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                      2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                      Comment


                      • Originally posted by LosmiSK View Post
                        EL je poprilicno dosadna, bar meni..ne volim ni te F4 turnire da budem iskren..Nije fer, ko je prvi i nem aneku posebnu prednost naspram ostala tri...Tako da...u zacarani klub f4 mozda nekad udje jedan tim izvan..jednom u pet godina i to je to...BUdzet od 30-40m prevagnu...velika je to razlika..5-40m..ali to je vec problem siromasnih..zato NBA jeste nesto sto je najblize perfekciji..
                        U NBA niti ima tradicionalnih powerhousa niti iznenadjenja tipa Partizan na f4, Zalgiris u 8, Zvezda u 8, tako da obe ruke dizem za evroligu. Ne samo to, nego svako, teoretski moze da ima odlicnu sezonu i ima neku sansu za osvajanje sto je u plej of sistemu nemoguce.

                        U NBA se klubovi samo smenjuju kako koji "pogodi" na draftu, svi manje vise imaju zvezde, 2-3 sjajna pomocna igraca, jos 3-4 koji imaju svoje uloge, ostali su za klupu i ne igraju. U evroligi se vise igra timski i vazna je rotacija igraca.

                        Napisao si da se manje vise zna ko ulazi u f4. Pa ne ulaze bogati timovi tipa Barselona, Armani, Panatinaikos, malo manje bogati tipa Himki, Makabi, Baskonija. Nije da ima 4-5 bogatih i da samo oni ulaze. Takodje, da je Jovic bio zdrav celu evroligu i Zvezda bi prosle sezone bila kandidat za f4. I bez njega je postignuto 4-6 u poslednjih 10 kola i 16-14 ukupno.
                        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                        Comment


                        • Originally posted by LosmiSK View Post
                          EL je poprilicno dosadna, bar meni..ne volim ni te F4 turnire da budem iskren..Nije fer, ko je prvi i nem aneku posebnu prednost naspram ostala tri...Tako da...u zacarani klub f4 mozda nekad udje jedan tim izvan..jednom u pet godina i to je to...BUdzet od 30-40m prevagnu...velika je to razlika..5-40m..ali to je vec problem siromasnih..zato NBA jeste nesto sto je najblize perfekciji..
                          koja je tocno razlika u budzetima u nba i el, pa ako ti gazda ima para i oce da placa porez na luksuz, bit ces konkurentan, ako gazda to ne zeli, neces, u pravu li sam?

                          Comment


                          • Ako je nesto kosarkaski simbol trulog konzumerizma, kapitalizma, jaza izmedju bogatih i siromasnih, to je onda NBA.

                            Comment


                            • Rud u CSKA, ovde se pricaloda smo imali srece sto nije dosao kod nas..
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Sta vi pisete...LOL...
                                3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                                6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                                3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                                2× German League champion (2018, 2019)
                                6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                                4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                                2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                                Comment

                                Working...
                                X