Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kskav mec PAO-CSKA ?
    Jedan od boljih meceva dosadasnjeg dela EL.

    Comment


    • U Zagrebu 45 gledalaca
      Mec Trento-Buducnost za istoriju.

      Comment


      • Lokomotiva brutalna. Trener Obradović najbolji od svih trenera Obradovića. A i od svih trenera Saleta.
        Last edited by dekkard; 24-01-18, 21:19.
        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

        Comment


        • Originally posted by dekkard View Post
          Lokomotiva brutalna. Trener Obradović najbolji od svih trenera Obradovića. A i od svih trenera Saleta.
          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Meni neverovatno da je Zdovc ovako trokirao..od 4 crnca oterao jednog, drugi mu ne igra...nikog doveo nije siguran sam da se tripuje da ce ovojitii ABA ligu

            Ovo je kriminal,dole Zganec i Stipanovic...na kecu Ukic...neverovatno jbs mi sve... :P
            3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
            6× Montenegrin League champion (2007–2012)
            3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
            2× German League champion (2018, 2019)
            6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
            4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
            2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

            Comment


            • Stvarno su ovi u Cedeviti retardi.
              Pustiti Babica i Bilana dovesti ove debile.
              Medjutim, po meni je kljucno to sto oni nemaju publiku, tradiciju, sportske radnike u klubu.

              Comment


              • Meni su Lokosi zastrašujući ove sezone, skor 25:1, kako je to utegao Sale Obradović, najbolji trener Evrope, zadivljujuće
                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                Comment


                • Originally posted by dekkard View Post
                  Meni su Lokosi zastrašujući ove sezone, skor 25:1, kako je to utegao Sale Obradović, najbolji trener Evrope, zadivljujuće
                  Kronos like this.

                  Comment


                  • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                    Stvarno su ovi u Cedeviti retardi.
                    Pustiti Babica i Bilana dovesti ove debile.
                    Medjutim, po meni je kljucno to sto oni nemaju publiku, tradiciju, sportske radnike u klubu.
                    Ma sto su pustili..Babic bio povredjen...ali sto su oni doveli Markotu i ostavii Dzonsona koji ni ne igra...a Marfiju nisu nasli zamene...Nejasno..skroz..da on misli da imaju sansu neku...Ne znam kadse Arapovic vraca ali posle 10 meseci van parketa ne moze doneti nista....

                    Oni moraju da probaju da se udruze sa Cibonom..ovakvo nesto je skroz bzvze..nit ljudi nit ista...dobar je program, solidna lova....ali dzaba kad nemas da igras za nikog..
                    3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                    6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                    3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                    2× German League champion (2018, 2019)
                    6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                    4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                    2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                    Comment


                    • Originally posted by LosmiSK View Post
                      Ma sto su pustili..Babic bio povredjen...ali sto su oni doveli Markotu i ostavii Dzonsona koji ni ne igra...a Marfiju nisu nasli zamene...Nejasno..skroz..da on misli da imaju sansu neku...Ne znam kadse Arapovic vraca ali posle 10 meseci van parketa ne moze doneti nista....

                      Oni moraju da probaju da se udruze sa Cibonom..ovakvo nesto je skroz bzvze..nit ljudi nit ista...dobar je program, solidna lova....ali dzaba kad nemas da igras za nikog..
                      Nema ni Cibona ljude, sa kim da se udruzuju? Zagreb vise interesuje hokej od kosarke i to je njihov problem. Kad pocnu da igraju evroligu, dolazice i navijaci. Koliko bi publike bilo u Pioniru da Zvezda ima 0-3 u evrokupu i da nista ne igra vec godinama?
                      You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                      Comment


                      • Originally posted by canarian View Post
                        Nema ni Cibona ljude, sa kim da se udruzuju? Zagreb vise interesuje hokej od kosarke i to je njihov problem. Kad pocnu da igraju evroligu, dolazice i navijaci. Koliko bi publike bilo u Pioniru da Zvezda ima 0-3 u evrokupu i da nista ne igra vec godinama?
                        Sigurno vise nego sto sada ima Cedevita.
                        Pa igrali smo vec taj Evrokup il kako se vec tada zvao pa je znao Pionir da bude pun.

                        Comment


                        • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                          Sigurno vise nego sto sada ima Cedevita.
                          Pa igrali smo vec taj Evrokup il kako se vec tada zvao pa je znao Pionir da bude pun.
                          Naravno, smešno je porediti klub sa istorijom kao što je Zvezda i sa armijom navijača iza sebe sa klubom koji postoji tek 30-ak godina, a pod ovim imenom se takmiče od 2005-te.
                          “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                          Comment


                          • Originally posted by LosmiSK View Post
                            Meni neverovatno da je Zdovc ovako trokirao..od 4 crnca oterao jednog, drugi mu ne igra...nikog doveo nije siguran sam da se tripuje da ce ovojitii ABA ligu

                            Ovo je kriminal,dole Zganec i Stipanovic...na kecu Ukic...neverovatno jbs mi sve... :P
                            Čekaj, kako sad ovo? Zar nisi pisao nekoliko puta da će Cedevita biti sve jača kako bude odmicala sezona, da su konkurenti za titulu u ABA, da je Zdovc trenerčina itd?

                            Comment


                            • Originally posted by madafaka73 View Post
                              Čekaj, kako sad ovo? Zar nisi pisao nekoliko puta da će Cedevita biti sve jača kako bude odmicala sezona, da su konkurenti za titulu u ABA, da je Zdovc trenerčina itd?
                              Napisao sam da zna da tempira formu, ne treba da sudimo jos do kraja...Napisao sam i da nemaju love i to jeste bilo tacno...Definitivno sam ga malo precenio, lose odluke za Dzonsona i Marfija to deluje bas lose...ali privatne pare pa sene razbacuju..

                              I dalje su oni konkurenti za titulu ali sa malim sansama...Ocigledno da nemaju neke ambicije, inace bi kupili nekog

                              Secamo se kad je Cibona bila prvak kako je tekla njima ta sezona. Ne treba da trcis pred rudu, tek smo na pola sezone...ali sa njihove strane ocekivao sam zamenu za Dzonsona.. i to je bas big faill..

                              Zdovc jeste dobar trener ali ruku na srce nikad nije radio u jakom sistemu..Olimpija,Spartak,Gaziantep..AEK su klubovi iz gornje sredine tabele itd..Nije imao bas neke velike budzete a opet je imao solidne rezultate..

                              Ne treba ih skroz otpisati,imaju oni oruzija..skidanje Marfija mozda i nije los potez ali sto nisu uzeli centra jeste...Zapamti da oni nece igrati nista sem ABA lige kad dodje vreme za polufinale...Cibona je rasprodala sve, raspala se pa uzela ABA titulu.. Stawbary,Dzening..gubili 20-30 razlike od Mege,Zadra itd...

                              Ne kazem da ce biti nesto, samo kazem da smo se opekli jednom...ne treba da tako izleces...vec par puta si tako izleteo jezikom, pa bila vruca supa
                              3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
                              6× Montenegrin League champion (2007–2012)
                              3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
                              2× German League champion (2018, 2019)
                              6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
                              4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
                              2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

                              Comment


                              • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                                Sigurno vise nego sto sada ima Cedevita.
                                Pa igrali smo vec taj Evrokup il kako se vec tada zvao pa je znao Pionir da bude pun.
                                Imaju hiljadu, a ovi imaju par stotina. Koliko sada ima navijaca Cibona, pustimo vreme kada su igrali evroligu? Zvezda ni sada u evroligi nije imala cesto pun Pionir, sa 0-3 u drugoj fazi bi doslo mozda 2-3 hiljade ljudi.
                                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                                Comment

                                Working...
                                X