Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by dekkard View Post
    Osvojio je još titulu u Španiji sa Baskonijom, u Turskoj sa Fenerbahčeom kada nisu bili ovako moćan klub kao danas, ULEB kup sa Valensijom. Nije osvojio Balkansku ligu, greška u podacima, osvojio je Baltičku ligu mada su oba takmičenja smešna.
    Priča je počela nacionalistički, kako neki hrvatski trener uopšte može da pomisli na angažman u EL, a ja sam pokazao i dokazao kako može, i dodao kako Đorđević može samo da sanja njegovu karijeru, jer od 2006-te otkako je trener NEMA NIJEDNU TITULU u klupskoj konkurenciji. Nekoga je zabolela ta činjenica pa se sad raspravlja o Spahiji i mere se njegovi uspesi. Toliko.
    Svakako najkvalitetniji hrvatski trener, mada mu i konkurencija koju cine Repesa, Rimac, Anzulovic, Mrsic, Pavlicevic i Perasovic poprilicno pomaze da ponese tu "titulu".

    Comment


    • Originally posted by Mrkela View Post
      Hahaha brate ne provaljuj se,necu da kompariram Saleta i Spahiju, to me ne zanima. Ali Spahija je cirkus od trenera i teška prevara.

      Pljujete po Atamanu ne znam uopce koliko ste upoznati sa njegovim radom. Najbolji Turski trener sigurno. A ni u Europi ne zaostaje mnogo, ukoliko želite argumentiranu raspravu,nema problema,dokazat ce se to. Covjek jednostavno iza sebe ima rezultate.
      Atamana je pregazila kosarka pre 10 i vise godine. On je bio veliki trener, kao i Boza Maljkovic, Kari, Ivanovic, itd. Sada nije ni prosek za EL.

      Comment


      • Originally posted by MannyCalavera View Post
        Atamana je pregazila kosarka pre 10 i vise godine. On je bio veliki trener, kao i Boza Maljkovic, Kari, Ivanovic, itd. Sada nije ni prosek za EL.
        Jest brate, zato je osvojio EuroCup sa 6 igraca, zato je pobjedivao sve u Turskuj sa 6 igraca, zato je osvojio prvenstvo prije par godina, bio u TOP8 sa 4 krstena igraca, zato jer ga je vrijeme pregazilo prije 10 godina, brukas se.

        Comment


        • Ataman je dobar motivator..
          3× ABA League champion (2015–2017, 2021)
          6× Montenegrin League champion (2007–2012)
          3× Serbian League champion (2015–2017, 2021)
          2× German League champion (2018, 2019)
          6× Montenegrin Cup winner (2007–2012)
          4× Serbian Cup winner (2014, 2015, 2017, 2021)
          2× ABA League Coach of the Year (2014, 2015)

          Comment


          • Originally posted by Mrkela View Post
            Jest brate, zato je osvojio EuroCup sa 6 igraca, zato je pobjedivao sve u Turskuj sa 6 igraca, zato je osvojio prvenstvo prije par godina, bio u TOP8 sa 4 krstena igraca, zato jer ga je vrijeme pregazilo prije 10 godina, brukas se.
            Prvo ne prozivaj. Drugo Eurocup je osvojio sa ubedljivo najvecim budzetom tamo. Coveku se ekipe raspadaju u drugoj polovini sezone jer ne zna da rotira. Uz sve to je totalno nerelevantan od kada je Zoc dosao u Tursku. Jednostavno nema kvaliteta za EL vise i to je to. Ocajno radi sa mladim igracima, sa importima se redovno svadja i pickara. Covek jednostavno nije za taj rang takmicenja vise.

            Tebi ako on nije cale, mogao bi da oladis s prozivanjem ovde.

            Comment


            • Rani radovi Atamana > ono sto je uradio sa Galatom...
              Sve sa Galatom je bilo... u najmanju ruku cudno. Imao je sila igrace, poneki rezultat, upravu koja cesto neredovno placa, nije uspostavio tim, nije igrao neku inventivnu kosarku... ja tom epizodom nikako nisam odusevljen.

              Comment


              • Ovo je prvi put da ja vidim da Dončić pokazuje da je i on od mesa. I nije mi ni toliko krivo što su ga izbacili, nek smo vidjeli da i on ima nervni prag, brinuo sam se koliko je kulirao one matorce prošle sezone po Endesi kada mu se u facu unose. I neka priča, i treba da priča na terenu, ako neko ima pravo da priča onda je to on.

                Comment


                • Zaista se ovogodišnji Limož ne može prepoznati u odnosu na prošlogodišnji. Brza, moderna igra sa pregršt poena, uživanje ih je gledati, a što je najvažnije ni rezultat ne izostaje
                  “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                  Comment


                  • Comment


                    • Bednih 15 minuta Stimari. Samo da mu se onaj degen ne usere u zivot.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Olimpijakos - CSKA, dobra tekma, nadam se da će armejci dobiti.
                        “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                        Comment


                        • 45:48 a poluvreme??
                          Na osnovu rezultata bi covek pomislio da je kraj

                          Dobra utakmica, slazem se

                          Comment


                          • Originally posted by MannyCalavera View Post
                            Prvo ne prozivaj. Drugo Eurocup je osvojio sa ubedljivo najvecim budzetom tamo. Coveku se ekipe raspadaju u drugoj polovini sezone jer ne zna da rotira. Uz sve to je totalno nerelevantan od kada je Zoc dosao u Tursku. Jednostavno nema kvaliteta za EL vise i to je to. Ocajno radi sa mladim igracima, sa importima se redovno svadja i pickara. Covek jednostavno nije za taj rang takmicenja vise.

                            Tebi ako on nije cale, mogao bi da oladis s prozivanjem ovde.
                            Nerelevantan? Pa da ga nisu pokrali bio bi prvak u finalu protiv istog tog Zoca??

                            Gdje se sad Galatasray nalazi?
                            Last edited by Mrkela; 21-12-17, 12:59.

                            Comment


                            • Obozavam da gledam Zalgiris.
                              Sjajan tim sa odlicnim trenerom.
                              Ali ono najvaznije je to da su TIM

                              Comment


                              • Micić clutcher, rasan strelac, a nekima nije valjao.
                                “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

                                Comment

                                Working...
                                X