Announcement

Collapse
No announcement yet.

Evroliga /Evrokup, Live, zanimljivosti 2017/2018

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Tesko mogu dobiti.
    Pojacace odbranu Lokomotiva u drugom.

    Comment


    • Originally posted by Laza Kacanski View Post
      Martin Colins. Koliko je taj covek mocan igrac.
      Moze da igra bukvalno sve.
      Slazem se. Ozbiljan je i jako koristan.
      Vidi se da ima kosarku u malom prstu.

      Comment


      • Rutinski ovo Lokomotiva privodi kraju. NWG ne izlazi iz igre, tako se i dobijaju njegove neverovatne brojke (koje na poslednja dva meca i nisu bas toliko neverovatne). Ne moze se ovakvom kosarkom dobiti nijedan ozbiljan trener ni protivnik.
        You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

        Comment


        • Neverovatno koliko Mutu igraci ne jebu 2%
          Ovo je divljastvo tesko koje poprima odlike bezobrazluka u igri posebno u odbrani.

          Comment


          • Evo sada upravo,ne prvi put na mecu izmedju klubova PARTIZAN-LOKOMOTIVA,vredja se Crvena zvezda i Covic!
            Sta reci...

            Comment


            • Navijaci su bas ruzno postupili, da ne upotrebim neku tezu rec, mislim ne igra Zvezda tako vicu ali njihova stvar, elem pao je na kraju Partizan nedostatak snage kod Gosa i druga teska utakmica u dva dana , mada je i sam njihov akcenat na Aba ligi , nemaju klupu za dva jaka takmicenja i to je to, ne cudi sto Muta ovde ima zelju da mladji dobiju priliku a da na Jadranu se juri nesto vise.

              Comment


              • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                Navijaci su bas ruzno postupili, da ne upotrebim neku tezu rec, mislim ne igra Zvezda tako vicu ali njihova stvar, elem pao je na kraju Partizan nedostatak snage kod Gosa i druga teska utakmica u dva dana , mada je i sam njihov akcenat na Aba ligi , nemaju klupu za dva jaka takmicenja i to je to, ne cudi sto Muta ovde ima zelju da mladji dobiju priliku a da na Jadranu se juri nesto vise.
                Ne mogu bez Zagorca:

                Cestitke, iako je kolega canarian rekao da od toga nema nista kad sam ga najavio moj info je ipak bio dobar, elem kao zvezdasu nije mi drago al liga je jaca, i uz vitamine ste prvi favoriti.


                Inace, kako to nemaju klupu, mislio sam da:

                Izuzetan doprinos klupe, Partizan ima najbolje šutere i sjajne bekove, Samujels daje 2 trojke bas klasa. Nadam se da prestaju one tegi svakidasnje jadikovke o borbi za plej of, pitanje je samo koje mesto u 4, po igri i formi Partizan vrlo blizu mesta dva iza Buducnosti ako dobije Zvezdu naredni vikend što je vrlo realan scenario.
                You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                Comment


                • Dunston vraća Clavera na košarkašku scenu jednim od boljih postera u zadnje vrijeme u Evropi Iskopa mu raku i zagrnu ga zemljom na mjestu...

                  Efes radi šta hoće sa ove Barse, šta god Ledo ili Kruno požele to se i ostvari.

                  Comment


                  • Hajde molim te ako naletis negde na netu na to zakucavanje, pusti ovde Dobar mec u Izrealu, Real bas oslabljen, ima Makabi sansu.
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Sto sam ubedjen da ce Barsa dobiti Efes.
                      Mozda zato sto je Efes putujuci cirkus.

                      Comment


                      • Originally posted by Laza Kacanski View Post
                        Sto sam ubedjen da ce Barsa dobiti Efes.
                        Mozda zato sto je Efes putujuci cirkus.
                        Ma mora i Efes pobedjivati, 30 kola je dugo, samo mislim da vec sad mogu da batale plej of ambicije.

                        Comment


                        • Originally posted by canarian View Post
                          Ne mogu bez Zagorca:





                          Inace, kako to nemaju klupu, mislio sam da:
                          Opet pucanj u prazno, bas se trudis, lepo gore napisano nemaju jaku klupu za dva takmicenja, ovaj post je napisan nakon pobede nad Cibonom dakle imaju jaku klupu za Aba ligu ne za oba takmicenja, vise srece drugi put. Zagorca jure, cak je i Muta potvrdio a to sam ynao jos pre vise od 10 dana , sad Misko malo tu izgleda vaga, videcemo.
                          Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 09-11-17, 20:44.

                          Comment


                          • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                            Opet pucanj u prazno, bas se trudis, lepo gore napisano nemaju jaku klupu za dva takmicenja, ovaj post je napisan nakon pobede nad Cibonom dakle imaju jaku klupu za Aba ligu ne za oba takmicenja, vise srece drugi put. Zagorca jure, cak je i Muta potvrdio a to sam ynao jos pre vise od 10 dana , sad Misko malo tu izgleda vaga, videcemo.
                            Ma pise za one koji znaju da citaju da je klupa imala izuzetan doprinos, a ubuduce cu traziti da ti se ovakvi pamfleti brisu da ne ispadne da te stalkujem.
                            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                            Comment


                            • Treba videti zasto se ovde vise ne komentarise najbolje evropsko takmicenje. Mnogo je bolje citati postove vezane za tu temu nego opet "u kako je dobar Partizan, Goss i Miller plesu, jesam rekao haha ha" gluposti.
                              Armani nastavlja da iznenadjuje. Prvih pet kola su imali uzasan raspored, ali izgleda oni po starom. Sta znaci odnos prema igri i bojama kluba vidi se po Zalgirisu, mnogo slabiji pojedinci i 30 razlike u sred Milana.
                              Barselona pokazuje da moze, ali ih u sustini mrzi da se sastave. Efes los, ali je naisao na goreg u ovom trenutku.
                              Makabi je oduvao Real u skoku, a to je bilo i ocekivano. Madridjani su ove godine na redu da ih povrede unakaze nakon Barselone. Uvek je lose kad takvi majstori ne igraju nego se oporavljaju od povrede, a Realu su Ljulj i Ajon bili 80% tima prosle sezone.
                              CSKA rutinski, a kako i ne bi kad je kalendar ocajno sastavljen. Pa tako CSKA ima ko zna koliko domacinstava u ovom periodu, Makabi 3 uzastopne u Tel Avivu, a Valensija i Zalgiris samo idu nekome u goste.

                              Sutra poslastica, grcki derbi, pre toga lagana pobeda Himkija za 5-1 (Baskonija se u proslom kolu "upisala", za sada im je dosta), videcemo da li ce Bamberg moci da namuci sampiona (koji ide na svoje 4.gostovanje u 6 meceva ). O Zvezdi na temi.
                              You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

                              Comment


                              • Koliko Valensija i Zalgiris igraju razlicitu kosarku od ostalih.
                                Pre svega disciplina, postovanje lopte,dobra selekcija suta. Uvek pas vise na saigraca.
                                Nema sutiranja preko ruke,divljanja,skoro svaki napad postavljen,tacno se zna sta igraju.
                                Posebno to vazi za Zalgiris.

                                Efes je skup divljaka. Jbt koliko oni Amera imaju???
                                Mislio sam da ce Barsa pokidati ali prevarih se. Isuvise meki u odbrani. Jbg Kaponen,Uertas,Tomic itd tesko mogu da igraju ozbiljnu odbranu.

                                Comment

                                Working...
                                X