Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Fantasy 2017/18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by colke995 View Post
    Dobijes Lena za njega. Toliko od mene.
    Ono je prvenstveno ironičan komentar, posebno na ono njegovo "I'm not human"..a usput ako se upeca nešto polu-prihvatljivo onda super

    Comment


    • Sta ces poluprihvatljivije od Lena? Covek ne igra svaku drugu utakmicu. Da igra svaku, taman prihvatljiv.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by colke995 View Post
        Sta ces poluprihvatljivije od Lena? Covek ne igra svaku drugu utakmicu. Da igra svaku, taman prihvatljiv.
        Hahaha ajd pišem ti sutra sad me bingo krenuo pa će biti svašta

        Comment


        • Ne znam ko je Ring chassing puppies, ali ekipa mu je prebolesna. Ako izgubi, bice zbog DTD statusa i propustanja pola utakmica.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by p4p1 View Post
            Podsetnik Mariću da nije bio zadovoljan što mu je autopick izabrao Kuzmu
            I corava koka zrno ubode. Zato imam sakatog Konlija, retarde Morisa, Plamlija, Cendlera i Kraudera. A nikad ne bih odabrao ni Dzrua Holideja. Alergican sam na sakate igrace koji muku muce sa povredama i izbegavam ih u sirokom luku. Ni pijan ne bih draftovao Konlija i Holideja.

            Mozda i budem u dobroj formi i sledece dve nedelje i upadnem u top8, ali u poslednja dva kola igram sa dvojicom najboljih i tu sledi bolno otreznjenje. Ove nedelje bih i roknuo triggera, ovako sledece nedelje ko zna.

            Comment


            • Sta ko zna, pobedjujem sigurno, sledece nedelje moji pruzaju najbolje partije 100%

              Comment


              • Harden za Lenarda trejd?

                Comment


                • Gdje jos da pojacate covjeka

                  Comment


                  • Kad bi se Konli vratio kroz sedam dana, to bi bilo super. Ovako nemam velike sanse u poslednje nedelje da osvojim vise od 2-3 kategorije. Mozda ako se pogodi losa nedelja i do cetiri. Kako sam ja digao ruke od sezone, tako je moj tim bez Konlija krenuo da kida. Steta za autopick, inace bih bio siguran ucesnik PO.

                    Mada ni sada nece da bude lako sa Urosem, minimalna pobeda za mene u ovoj nedelji bi bila.

                    Comment


                    • pa nije ovo zadnja nedjelja

                      Comment


                      • Nisam pisao u jednini.

                        Comment


                        • Mrkela ne razume Niški

                          Originally posted by Mrkela View Post
                          Gdje jos da pojacate covjeka
                          Pa ne znam baš, rekoše da će možda i 6 nedelja Harden out biti, tako da bi ga u tom slučaju on imao verovatno tek od nekog dela potencijalnog polufinala, a s takvim povredama se to uvek može i produžiti ili da bude na nekoj restrikciji minuta kad se vrati, da odmara neku back-to-back itd. Popriličan rizik, ali je svakako u poziciji da ga pravi i ako ispadne kako se nada šanse da ga bilo ko spreči da osvoji titulu su mizerne

                          Comment


                          • Lik igra cijele sezone bez prvog pika, teško da ima neko šanse protiv njega i bez Hardena. Jedino Mashe da počne da tenkuje i završi osmi, pa da se pokolju u prvo kolo PO-a.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sad stvarno nudim Goberta za trejd, računao sam da će se vratiti do ovog vikenda ali sad mu produžili još sedam dana pauzu, što ja zaista ne mogu čekati. Ostale su još dvije nedelje koje moram pokidati da bih imao šansu za PO.

                              Comment


                              • Bas mala razlika izmedju petog i devetog mesta. Da sam imao zdravog Konlija, bio bih siguran ucesnik u PO.

                                Comment

                                Working...
                                X