Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Powerslave View Post
    Branio je Lack stvarno sve i svasta veceras, a pogotovo sad u trecoj, ali izgleda nista od OT-a. Zgazise ih Blues-i.
    Gledao sam CBJ do 4-0 onda sam prestao ,onaj Bafalo ima samo Ajkla,ovo ostalo ne znam,svidja mi se ovaj Bobrovski kako brani ove sezone

    I prebacim na St.Luis i dadose 4-ti i bas ga lepo metnuo Stasny

    Comment




    • Najjaci momenat sinoc, napokon na YT

      Comment


      • Fiksni, jel dobijaju danas Pensi? Planiram da igram 1 uz 5+ golova

        Comment


        • Mislim da da dobijaju lagano i trebalo bi biti bar 5 golova

          Favoriti su mi jos

          Toronto
          Tampa
          NYR
          Minestoa

          E sad mozes i duple sanse da povezes ili da igras sa produzecima pobednika

          Ja da biram prvo bi stavio na Pense i NYR,mada i Tampa bi morala da zgazi Detroit i da bude golova na tom mecu

          Comment


          • Igram Tampu I Pense 1 & 5+, hvala na odgovoru

            Comment


            • Ajmo Pingvini po novu pobedu

              Comment


              • Filozof Blashil promijesao linije... Idealan covjek da vodi ekipu koja bi trebalo da tenkuje. Prosjecni igraci i avetinja koja ne zna sta radi. Pa da nas na kraju sezone usere i da se uzme Dahlin na draftu

                Ajmo Stamer i Nikita, trpaj!

                Comment


                • Sta radi debeli, brat najjaci

                  Comment


                  • Koje mucenje ,i opet na OT i opet Kesel

                    Bravo Marej ,nenormalno brannio

                    Idemo dalje ,protiv nas se svi razlete

                    Comment


                    • Pa raazlete se jer, iskreno, odbrana vam nije na nivou. Cak i Letang koji je u top10-top5 defanzivaca u ligi pravi bas dosta turnover-a. ali sigurno ce zategnuti oni odbranu kako sezona bude odmicala. Samo da trguju nekog veterana za backup golmana i to ce biti ok. Kako se Senatorsi rasklimase u trecoj... opa, evo gola! Otrijeznila ih je malo pauza od 3 minuta dok su cekali odluku oko treceg gola Filadelfije. Vidi se odma kako su se rasteretili kad je gol bio ponisten.

                      Jedino iznenadjenje za sad je rezultat na Ducks-Panthers... 7:2 trenutnioo... primili sedam na 19 suteva

                      Comment


                      • Jets-i su dobra ekipa. Imaju mladu i talentovanu ekipu, tako da kroz nekoliko sezona se moze ocekivati napad na kup. Osvojice oni to u narednih 5-6 godina sigurno. Blue Jackets ista prica, samo od njih ocekujem titulu u naredne 3-4 sezone.

                        Comment


                        • Pazi ja sam odigrao na Pense ,sve igram sa OT,NYR,Minestotu,Tampu koja evo resava i pao na Toronto nisam ocekivao poraz,nestabilni su skroz ,umesto lepo da sam stavio Kingse ko sto sam hteo,i da Baltimor NFL koji evo laganih 20-0 na HT

                          Ne znam mozda imam takav utisak gledao sam Tampu sad na kraju i u pauzama protiv vas, onako lagano mi nekako deluju,ovaj Winipeg,mislim i oni se u sutini branili protiv nas,ali cim krenu napred krece panika vcr Marej od 30 suteva i 28 odbrana,tako i onaj Edmonton

                          Jedino nas je Tampa napala i oducila,Cikago nisam gledao jes bilo 10-1
                          Last edited by 61563; 27-10-17, 03:06.

                          Comment


                          • A ove godine od koga ocekujes al kazi jedno ime ,aj 2

                            Comment


                            • Pa rekao sam onda kad sam otvorio temu da mi je Tampa favorit.. samo sto nisam ocekivao da ce bas ovako ludacki da krenu

                              Evo Flyers-i haos prave jbt.. 5:4 jos minut i kusur do kraja.

                              Pomenuo sam i Ducks-e onda. Kad se svi oporave i vrate na led, bice oni solidni. Nisu favorit, ali ako ostanu zdravi eto njih daleko u PO.

                              Naravno, PIT su i dalje favoriti. Jbg, previse su dobri u napadu i uigrana ekipa samo tako.

                              Comment


                              • Originally posted by Powerslave View Post
                                Pa rekao sam onda kad sam otvorio temu da mi je Tampa favorit.. samo sto nisam ocekivao da ce bas ovako ludacki da krenu

                                Evo Flyers-i haos prave jbt.. 5:4 jos minut i kusur do kraja.

                                Pomenuo sam i Ducks-e onda. Kad se svi oporave i vrate na led, bice oni solidni. Nisu favorit, ali ako ostanu zdravi eto njih daleko u PO.

                                Naravno, PIT su i dalje favoriti. Jbg, previse su dobri u napadu i uigrana ekipa samo tako.
                                Ma znam citao nego me bas zanimalo taj prvi PIK ko ti je ,a ovaj drugi sam ocekivao da sad spomenes Pense ,cudi me jedino da Kingse ne spominjes,meni bas dobro deluju...Evo ga Edmont daj da odgledam dal ce dobiti Dalas,naravno Mekdejvid i Marun dali golove

                                P.S. Ja stvarno nemam nista protiv Kanade, al ne znam zasto uopste mi se njihovi timovi ne svidjaju i uvek sam protiv njih
                                Last edited by 61563; 27-10-17, 03:29.

                                Comment

                                Working...
                                X