Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Kako j*be suidja Flyers-e, ovo nije normalno...

    Comment


    • #92
      E tako sad nek se brane do prekosutra, idemo sampioni jos jedan da se overi

      Comment


      • #93
        A sto je dobra atmosfera u Pitsburgu... mozes svaku psovku da cujes. Kao da su dosli tenis da gledaju, pa namjerno cute. Ovo je uzas... Daj makar neka se pobije neko... Dje su Reaves i Lucic... Daj to da vidimo prije kraja

        Comment


        • #94
          Connor McDavid! Eee sad imamo sta da vidimo

          Comment


          • #95
            Originally posted by Powerslave View Post
            A sto je dobra atmosfera u Pitsburgu... mozes svaku psovku da cujes. Kao da su dosli tenis da gledaju, pa namjerno cute. Ovo je uzas... Daj makar neka se pobije neko... Dje su Reaves i Lucic... Daj to da vidimo prije kraja
            Tuklo se magare ,vec u prvoj trecini samo zato i sluzi da animira publiku,a jbg tisina ova publika je navikla na titule cuva se za finale

            A greota je sto ovaj Mekdejvid igra za ovaj Edmonton on jurca non stop evo vec treci mec za redom ih gledam dali su 3 gola za tri meca

            Comment


            • #96
              Bravo debeli! Kakva je to faca, steta sto igra za PIT


              E bogami sam mislio da ce ga gadjati Lucic stapom.u glavu sad kad nije mogao da ga stigne... ma dje da ga stigne, debeli medju najbrzim igracima u ligi.
              Last edited by powerslave; 25-10-17, 02:38.

              Comment


              • #97
                Bravo Kesel ,cao zdravo Oilersi

                Comment


                • #98
                  Popravice se Oilers-i. Ne znam koji im je k*rac, ali svi znamo da mogu mnogo bolje od ovoga. Neve ovaj njihom slump dugo trajati. Evo se i Draisaitl vratio. Dobar je bio veceras a dako i RNH krene vise. A McDavid je bas svjetlosnim godinama ispred svih svojih vrsnjaka a bgm i u odnosu na 90 i kusur posto igraca ove lige

                  Gle sta nam radi Eichel... posprda se sa Mantha-om

                  Comment


                  • #99
                    Taj Bafalo sam bas slabo gledao nisu mi nesto zapali ali taj Eichel ,je bio odlican tad ne secam se ni sa kim su vise igrali,ovaj vas Larkin vidim voli da bude kaznjen

                    Ova Tampa nije normalna 41 gol do sad presisali i Toronto, doduse danas vidim na emti net,al morao je i Kucerov da overi

                    Gledao bih Cikago sa ovim Vegasom al opet cu zaglaviti dok ne svane ako pustim prenos

                    Comment


                    • Larkin veceras, samo neka je zdravo... Mada iskreno, dva puta je isao u boks zbog ovog novog, izuzetno retardiranog i iritantnog slashing pravila. Nema ova ekipa nista pozitivno... Najbolje sto imamo za buducnost su Larkin, Mantha i AA... a sva trojica su u najboljem slucaju top6... ovako realno 2-3 linija igraci.

                      Da je nama Eichel sve bi lakse i ljepse bilo. Ubica, brutalan igrac.


                      Zaboravih da prokomentarisem Tampu... tj samo sam htio da kazem da je, kad je zdrav, Steven Stamkos bas lagano najopasniji, najubojitiji napadac u ligi. E jbt, on vec ima 17 asistencija. Sacuvaj boze... kakva dominacija.
                      Last edited by powerslave; 25-10-17, 03:00.

                      Comment


                      • Sledecu igramo sa Winipegom,mislim da je to jedina ekipa koju ove godine nisam pogledao ni minut sve sam ,pogledao bar mec,neke ekipe vise nek manje,al njih ni minut

                        Al mislim da ce to biti plitak potok za Pense da se vezu dve pobede

                        Primili smo 40 golova jbt najvise u ligi,al dobro 12 od Tampe i 10 od Cikaga

                        Dadose ga Kingsi pred kraja ha,e sto volim kad ga Otava primi Kempe ,mislim da je i juce imao asistenciju ,svidja mi se ,nekom je bese i 3 komada zabio
                        Last edited by 61563; 25-10-17, 03:06.

                        Comment


                        • Kempe sto su ga navijaci Kigs-a pljuvali i tjerali u nizi rang kad je krenula sezona. 5 golova u zadnje 3-4 utakmice... jeste, ima problema u igri... dosta puta ne cita igru i gubi se u prazno, nije konstantan.. luta po ledu. Ali polako, to ce tek da nauci. Treba ovom timu, pogotovo od kako su izgubili Carter-a.

                          Comment


                          • Kakav je tata Erik Karlsson. Poslednji covjek koji je sa ovakvom lakocom i ovako pametno igrao hokej je onaj sto je sedam puta osvajao Norris-a. E na tom nivou igra Erik Karlsson.

                            Kempe donese pobjedu. Samo neka laju dusmani

                            Edit: Matt Nieto het trik Hahahaha Landeskog odma prosipa. Bravo, bravo! Izgubise tri za redom, milo mi je sto dobise veceras. Jesu to Avsi mrzni, ali ovaj tim koji sada imaju je bas simpatican. Nema onoga posrova Roy-a na klupi vise pa je dosta podnosljivije za gledati.
                            Last edited by powerslave; 25-10-17, 04:41.

                            Comment


                            • Ja sam taj Colorado bas gotivio krajem 90- tih kad su po meni bili uz Detroit bili najbolja ekipa tog vremenena ,ne znam zasto al mi uvek bilo mrsko da navijam za Detroit

                              Doduse sad nisu toliko bitni pa mi svejedno ali svakako ne bi voleo da uzmete vise titula bar dok Pensi ne osvoje 12

                              A ovaj Vegas, nesto nisam fan novih fransiza,ali deluje da su sklopili finu ekipu,al sve je jos rano videcemo kako ce ici dalje

                              Comment


                              • Branio je Lack stvarno sve i svasta veceras, a pogotovo sad u trecoj, ali izgleda nista od OT-a. Zgazise ih Blues-i.

                                Comment

                                Working...
                                X