Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Kevin Hayes

    Comment


    • #77
      Kakav je Moore Terminator Odlicna tekma... Karlsson 3 asistencije veceras, ali milo mi je sto su Devils-i pobijedili. Bas simpaticna ekipa.. vidjecemo sta ce biti sa Schneider-om.

      Da se isprati sad ova poslednja trecina Oilers-Hawks.


      EDIT: Zasluzili Oilers-i ovo da dobiju. Sudije im j*base majku veceras

      Da vidimo sad STL-COL, pa onda treca u Arizoni da se isprati.


      EDIT: Bravo Clayton Keller...bravo decko! Fenomenalna je top linija Coyotes-a.

      EDIT: Bravo Clayton Keller no.2 Novi Patrick Kane jbt

      Bas dobre utakmice veceras. Sve koje sam ispratio su bile zanimljive do kraja. Ilanders-Rangers zavrsena u SO, Devils-Senators i Oilers-Hawks u OT a Blues-Avs i Stars-Coyotes na jedan gol i drama do samog kraja na obije utakmice.

      Daleko bilo, cijelu noc buljim u lap top

      EDIT: kakav je gol dao Pastrnak Bergeron 4pts u prvoj utakmici sezone
      Last edited by powerslave; 20-10-17, 06:01.

      Comment


      • #78
        Poceh da gledam Boston.ali posle onih 5 minuta prebacio sam momentalno ,slalom Pastrnaka,svaka cast

        Odgledao sam jos za mene najbolji mec veceri Otavu i Devilse i uvek mi je drago kad izgubi Otava,odlican mec

        E onda je usledilo mucenje gledajuci Cikago,ja mislim da ne bi dali 2 gol do prekosutra,i neka su izgubili mada i Edmonton je kriminalan napadacki bas lose,malo se u trecoj razleteli inace losi
        Ali srecom NFL je bio vise nego uzbudljiv za razliku od mrtvog Cikaga
        I dalje mi nije jasno kako je Cikago natrpao 10 komada najboljima,to je jedini mec ove sezone Pensa koji nisam gledao

        U sutra u Detroit stize Oveckin dvojka lagana...poklapa mi se sa Pitsburgom ,steta
        Last edited by 61563; 20-10-17, 06:27.

        Comment


        • #79
          Ja ponovo petak i subotu nista necu ispratiti uzivo, zbog posla Neka bude dvojka lagana samo neka tonu ovi moji

          Comment


          • #80
            Da li su to najavili povratak "magicnog" paka? Ma i treba da se vrati "glow puck" jer ljudi i dalje kukaju kako se pak ne vidi u toku tv prenosa i ako sad imamo full hd prenose.

            Comment


            • #81
              Kako gramo PP,i svakoj ekipi damo nadu i onda sve dodje nas voje .Realno ne vidim ko ce da nas spreci za treci Stenli u nizu, Let's Go Pens,veceras vreme da se osvetimo Tampi

              E kad Anahajm nekog natrpa sa 6 komada onda znas koliko si los,ne kazem da su Daksi krs al igraju tvrdo tesko daju,al i tesko primaju

              I ovaj Montreal sam gledao triput ne znam kad su ocajni bili,sve u svemu ove ekipe iz Kanada sem Toronta uopste mi se ne svidjaju

              Kad ce taj pak, jel to onaj sto svetli, ranije plavo? Ko auru oko sebe da ima

              Meni realno zavisi kakav je stream,al sto vise gledam vec sam se navikao gde je pak ,i kako se krece
              Last edited by 61563; 21-10-17, 08:26.

              Comment


              • #82
                Hejs mi se bas svidja kad krene jedan jedan majstor odlican vcr,a ovim Rengerima odgovaraju ovi pekarski termini po USA vremenu i proslu do sad jedinu pobedu uzeli u podne protiv Montreala.

                Dal ce mrtvi Cikago nocas dobiti,realna je 2 protiv Arizone,a i golovi
                Last edited by 61563; 21-10-17, 22:07.

                Comment


                • #83
                  E jes smorio vise ovaj Kucerov...

                  Comment


                  • #84
                    Sta se desava sa tvojima, moj Fiksni?

                    Comment


                    • #85
                      Morace neko da nam skloni ovu Tampu sa puta do titule ,nesto nam ne lezi

                      Gledam ovaj raspali Cikago oni su umetnici,ni Arizonu ne mogu dobiti iz Face ofa im ruki daje gol

                      Comment


                      • #86
                        Fino se Detroit i juce pokazao,danas dva meca onaj koji mene vise zanima je Toronto vs LA,o Kingsima imam bas visoko misljenje uz Tampu i naravno najbolje Pense,
                        mozda su i najvise pokazali do sad,ali vcr mislim da gube i da ce biti golova

                        Comment


                        • #87
                          "Niemi was placed on waivers..."

                          Kakvo iznenadjenje Primio 16 komada u tri utakmice koje je poceo ove sezone 7.5 GAA

                          Comment


                          • #88
                            Originally posted by Powerslave View Post
                            "Niemi was placed on waivers..."

                            Kakvo iznenadjenje Primio 16 komada u tri utakmice koje je poceo ove sezone 7.5 GAA
                            Pa ne moze tako u sampionskom timu ,ma nek brani Marej ,i finale je branio prosle sezone kad je zameni Flurija,ja bi ga postavio za prvog golmana i to je to,mislim da moze,ili nek uzmu Lunkvista ako mogu, a ima jos par zanimljivih

                            Kako god veceras imate ljudi jedan zicer a to je pobeda Pensa ,protiv Oilersa,koji se bas muce da daju gol bar sto sam ih gledao i to su mrtvim Rangerima i Cikagom,mada korektni su ovako al nekako kad treba da napadnu tanko,to protiv najboljih nece moci ,lagana jedinica

                            Ima dosta meceva veceras i to prilicno zanimljivih ,mislim da ce Fila da dobije ,Anahajm ,ocekujem i Minesotinu pobedu,svakako ne poraz
                            Last edited by 61563; 24-10-17, 12:09.

                            Comment


                            • #89
                              Originally posted by 61563 View Post
                              Pa ne moze tako u sampionskom timu ,ma nek brani Marej ,i finale je branio prosle sezone kad je zameni Flurija,ja bi ga postavio za prvog golmana i to je to,mislim da moze,ili nek uzmu Lunkvista ako mogu, a ima jos par zanimljivih
                              Murray ih je fenomenalnom igrom vodio do kupa 2016. i ponovo kad je trebalo prosle sezone. On je prakticno bio starter cijele prosle sezone... muka mi sad da mu trazim statistiku ali bio je u konkurenciji za naj-rukija sezone... mislim da je zavrsio 4. ili 5. Prosle sezone je odigrao manje uakmica u PO jer je Fleury bio hot, ali su se ipak oslonili na njega u poslednje dvije runde. Bas, bas perspektivan golman i on ce im sigurno biti prvi izbor narednih nekoliko godina ako uspije da ostane na ovom nivou. Da nisu izbiljno racunali na njega da bude starter, oni bi zastitili Fleury-a od expansion draft-a... ali nisu jer je svima bilo jasno da je Murray pravi izbor.

                              E sad, sta nikome nije bilo jasno je dovodjenje Niemi-a da bude back-up i rastereti Murray-a 30-ak utakmica u sezoni... Ej, Niemi Pa su onda ponovo pucali sebi u koljeno kad je Subban-a zavrsio na waiver. Kakav god da je(moze biti solidan golman, jos je klinac) bolja bi bio opcija od one tranje sigurno.

                              Bilo koji trade za nekog vrhunskog golmana nema smisla(a i prakticno bi bilo nemoguce dovesti neko jako ime) jer njima treba back-up.

                              Trenutno su im opcije Tristan Jerry i Casey DeSmith, od kojih nijedan nije buduci Hasek Vidim da je DeSmith dobio prednost za sad. Ukratko, kad je Murray povrijedjen ili kad mora da odmori, ima da pljuste golovi kao onda 10 od Hawks-a ili 7 od Stamera i ekipe

                              Vjerovatno ce ici po nekog prosjecnog nesretnika kao sto su Hammond, Hutchinson itd itd.


                              EDIT: E zaboravih da kazem, neka vam je sa srecom Sheahan Samo da ga moje oci vise ne gledaju u crvenom dresu
                              Last edited by powerslave; 24-10-17, 22:59.

                              Comment


                              • #90
                                E koji je lik ovaj Rivs ,tu je samo da se pomaklja ,i pravi show za publiku

                                I protiv Nesvila pre desetak dana je imao svoj performans i to dupli evo poceo i veceras


                                0-0 posle prve ocekivano i tvrdo protiv ruzne i dosadne ekipe Edmontona,ali dobro bice dovoljan jedan gol i tu je prica gotova
                                Last edited by 61563; 25-10-17, 00:45.

                                Comment

                                Working...
                                X