Announcement

Collapse
No announcement yet.

NHL 2017-18

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odje ti oboljeli kockari uvijek imaju nekog "bukija" koji im zavrsava opklade, ali to nije ni blizu ovim nasima tj. mi imamo 10 puta vise opcija za kladjenje nego oni. Njihovi sisemi za kladjenje su retardirani... kod nas mozes da se kladis kako ti volja Odje ne mogu ni da otvorim bet365 sajt napr ali zato Meridian siba lagano Nisam mogao da stavljam opklade sa racuna koji je registrovan u Americi, pa sam provalio da mogu bratu da posaljem pare u CG preko WU i da on otvori nalog u moje ime sa crnogorskom adresom i crnogorskim bankovnim racunom, pa ti ja tako njemu posaljem 300-400$ mjesecno i onda dirigujem sta i kako

    Comment


    • Gazite ih kao plitak potok

      Comment


      • Za sad sve ide kako treba, najbitnije je da Rask skida sve sto treba, i da je PP dobar...drago mi je zbog onih "analiticara" koji su kenjali po NHL.TV kako ulazimo u PO sa losom formom, ispadamo odmah...strucnjaci, a mi k'o solunski front, ne mozemo sastaviti prvu postavu mesec dana, ubitacan raspored, i opet konkurentni za prvo mesto. Nista tu nije gotovo jos, ali imam osecaj da se Toronto usrao [emoji16][emoji16][emoji16]

        Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

        Comment


        • Opa bato, CBJ 2-0

          Comment


          • Uh jbt, kakva utakmica u LA-u. Fleury bio fenomenalan, a napad Kingsa ponovo slab i to je to... Nije nemoguce jer se desavalo i ranije, ali bas tesko da mogu Kingsi okrenuti ovu seriju. Na konopcima su trenutno.

            Comment


            • Da se upisem na ovoj temi. Nisam neki strucnjak ali volim da gledam hokej. Go Bruins . Imam i onu suparnicku televiziju pa ispratim neku utakmicu kad stignem.

              Comment


              • Bravo sudije, hvala puno [emoji34]

                Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                Comment


                • Ocekivao sam mnogo i od LA-a i od Ducks-a... evo oba tima su 0-3 trenutno Kings ne igraju lose.. jbg napad im se raspada a Vegas nije ni malo naivna ekipa. Ducks sa druge strane se RASPADAJU. Ok SJS je isto tako ozbiljan tim i konkurent za titulu, ali Ducksi bas nista nisu prikazali u ove tri utakmice osim gomile glupih penala i raspale odbrane. Jones za sad ima .978 SV% ... Mislio sam da ce ovo biti najzanimljivija serija prve runde a ono Pate rijesile da se obrukaju.

                  Comment


                  • Ja sam prognozirao 7 utakmica u obe serije, a bice ispadanje ekspresno.. i dalje verujem u LA, jer imaju kapacitet da okrenu ovo, znaju da igraju PO...a patke su cao, docekao ih je SJS spreman

                    Sta je sve Anderson sinoc skulinuo u 3/3, neverovatno.

                    Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

                    Comment


                    • Moze li Washington otkinut konacno jednu?

                      Comment


                      • Najverovatnije moze, bilo bi nerealno da ih ovi pociste. Ja mislim da cak mogu i da preokrenu u seriji.

                        Comment


                        • Ovechkin se nije vidio u prve dvije. Totalno beskoristan i lagano igrac manje u d-zoni...

                          Mnogo simpaticna ekipa CBJ. Prije svega zbog tog tandema pozadi Seth Jones i Zach Werenski plus Bobrovsky na golu Samo da ludi Tortorella ne prsne u medjuvremenu i eto njima titule u narednih nekoliko godina.

                          Nemam nista protiv Capitalsa, ali vise su mi presmrdjeli... svake sezone se nesto ocekuje od njih i svake godine ga ispuse onako kvalitetno... Isto kao i SJS. Laju ali ne ujedaju

                          Comment


                          • Ugazize ih Jackets-i. Evo sad u trecoj, ovih 7-8 minuta Capsi ne mogu da se opasulje. Ovechkin, sto bi rekli odje, has more turnovers than a bakery

                            Ja ne vjerujem da Capsi mogu veceras do pobjede. Samo da CBJ ne daju PP sad i ima da ih rijese lagano.

                            Comment


                            • I treci put idu u OT. CBJ pogodili okvir cetiri puta veceras. Atmosfera u Ohaju sjajna.

                              Comment


                              • Sramno sudjenje veceras... SRAMNO. Pa sad bi potpisao da moj Detroit ne vidi PO narednih deset godina, samo da LA izbaci VGK... eto.

                                EDIT:

                                Neka se tjeraju u tri picke materine LA Kings! Eto tako... tim koji postigne tri jebena gola u cetiri utakmice i ovako se vuce po ledu kad im je stani pani i treba da ispadne. Jebao im pas mater nesposobnu.
                                Last edited by powerslave; 18-04-18, 06:11.

                                Comment

                                Working...
                                X